Filtras
Kaina
iki
0.7
16
Gamintojai
Debitas
more... less
Spindulys
more... less
Darbinis slėgis
Purškimo kampas
Sriegis
Filter

Statiniai purkštuvai

Statiniai purkštuvai yra skirti nedidelių zonų laistymui, plačiai naudojami laistymui prie namų, parkuose ar teritorijose, kuriose dominuoja skirtingi apželdinimo sprendimai. Šie purkštuvai yra komplektuojami: parenkamas korpusas bei purškimo antgalis. Tam, kad numatytumėte, kokie purkštuvai yra reikalingi, rekomenduojame parengti laistymo projektą arba kreiptis į specialistus. Tikslus laistymo projektas padės išvengti dažnai pasitaikančių klaidų: prastai dirbančios laistymo sistemos, ne iki galo pasilaistančių plotų ir apskritai neiššokančių purkštukų sistemos veikimo metu.

Statiniai purkštuvai yra skirstomi į rotorinius ir statinius. Tai dviejų skirtingų tipų antgaliai, kurie išlaisto skirtingą kiekį vandens, todėl patariame šių purkštuvų tarpusavyje nederinti. Purkštuvai taip pat gali būti reguliuojamo arba nereguliuojamo kampo, tad renkantis purkštuvą svarbu numatyti tinkamą kampą tam, kad nebūtų laistomi takeliai, langai ar kitos laistymo nereikalaujančios zonos. Kaip sužinoti, kokius purkštuvus bei korpusus pasirinkti? Į tai padės atsakyti mūsų laistymo specialistai bei laistymo projektas. Tai taip pat priklauso nuo turimo vandens šaltinio ir jo našumo, laistomo ploto dydžio bei laistymo sistemos poreikių. Svarbu užtikrinti, kad suprojektuotai laistymo sistemai užteks turimo vandens slėgio bei vandens debito. Teisingai parinkti statiniai purkštuvai padės sutaupyti vandenį ir sumažins jūsų išlaidas.

Jeigu turite klausimų susisiekite su mumis ir „MAIDINA“ specialistai pakonsultuos bei padės išsirinkti tinkamą laistymo prekę. Norite, kad parengtume laistymo sistemos projektą? Tuomet pateikite mums duomenis šioje anketoje ir mes atsiųsime apskaičiavimus bei pakonsultuosime dėl galimų laistymo alternatyvų.

Mūsų turimas prekes galite įsigyti internetu arba atvykę pas mus adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilniuje. Elektroninius užsakymus pristatome per 2-3 darbo dienas į namus ar jūsų pasirinktą paštomatą.

„MAIDINA“ prekiauja tik kokybiškomis, ilgaamžėmis ir visų vertinamomis prekėmis draugiškomis kainomis.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės