Dėl didelio užsakymų kiekio pristatymas gali vėluoti 2-3 dienas

Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
58 €
Rūšiuoti:
EC matuoklis AD31
EC matuoklis AD31
58,00 €
Naujiena
Liuksmetras
Liuksmetras
55,00 €
 • 1
 • 2
 • >
 • žiūrėti visus
 • Matavimo prietaisai

  Matavimo įranga skirta vandens, tirpalų, grunto ir augalų monitoringui, norint: padidinti derlių ir jo kokybę, minimizuoti laistymo išlaidas, sumažinti vandens, energijos ir trąšų eikvojimą, padidinti investicijų laistymui pelningumą, sulaukti pagalbos sprendimų dėl laistymo priėmimo metu, pagrįsti sprendimus dėl laistymo. Visų šių rezultatų padės pasiekti skirtingi matavimo prietaisai, todėl vertėtų aptarti kiekvieną iš jų.

  Adapteris adatai – tai yra adapteris, skirtas pajungti adatą manometrui, taip pat, jis veikia kaip aklė, kranelis, kuris neleidžia bėgti vandeniui atjungus manometrą nuo redukcijos. Dėka adapterio ir adatos manometrui galima matuoti slėgį įvairiose vietose.

  Adata manometrui – adata manometrui veikia tik kartu su adapteriu adatai. Smailus adatos galas jungiasi į adapterį adatai, o ant srieginės dalies prijungiamas manometras. Dėka adapterio ir adatos manometrui galima matuoti slėgį įvairiose vietose.

  Didinamasis stiklas su LED lempa – inovatyvus, mažas ir patogus didinamasis stiklas padidina vaizdą iki 45 kartų. Puikiai tiks norintiems aiškiai pamatyti smulkias detales. Didinamasis stiklas veikia nuo baterijų, įmontuotas LED apšvietimas, kad būtų galima patogiai įžiūrėti net menkiausią apšviestą objektą.

  Dirvožemio drėgmės matuoklis – mėgėjiškas dirvos drėgmės matuoklis, skirtas matuoti dirvožemio drėgmės lygį vazonuose, loveliuose. Labai paprasta naudoti, tiesiog reikia stebėti skalę, kuri yra sužymėta nuo 1 iki 10. Yra trys dirvožemio drėgmingumo lygiai: sausas, drėgnas, šlapias. Nereikalauja jokio maitinimo šaltinio.

  EC matuoklis – tai skysčių druskingumo matuoklis. EC matuoklio LCD ekrane matysite ištirpusių kietųjų medžiagų dalelių koncentraciją, kuri padės nustatyti tinkamą druskingumo lygį skysčiuose. Kompaktiškas, atsparus vandeniui matuoklis.

  pH matuoklis – skirtas išmatuoti skysčių pH, tai padeda Jums nustatyti, koks yra vandens rūgštingumas ar šarmingumas. Dirvos pH matuoklis yra mažas, patogus ir itin lengva naudoti.

  Manometras (glicerinis) – prietaisas skirtas skysčių ir dujų slėgiui matuoti. Laistymo sistemose, manometras naudojamas, kaip vandens slėgio kontrolė sistemoje. Manometras yra su gliceriniu užpildu, atlaiko slėgį iki 6 barų.

  Penetrometras – tai prietaisas skirtas matuoti dirvožemio tankį. Matuojama yra su specialiu nerūdijančio plieno strypu. Plačiai naudojamas ūkininkų ir klojant pamatus. 

  pH kalibravimo skystis – pH matuokliai reguliariai turi būti kalibruojami, kad sklandžiai veiktų ir teisingai rodytų pH. Norint kalibruoti pH prietaisą, dažniausiai naudojami 2 skysčiai: pH 4 ir pH 7 kalibravimo skysčiai. Taip pat pH matuokliams naudojamas matavimo antgalio valymo tirpalas, kuris užtikriną sklandesnį prietaiso veikimą, veiksmingai valo matavimo antgalį. pH kalibravimo skysčiai yra patogiuose buteliukuose, užtenka keliems kartams.

  Redukcija manometrui – yra svarbi, tarpinė detalė tarp sujungimų ir manometrų. Vienas galas skirtas pajungti prie manometro, kita redukcijos dalis priderinama prie reikiamo vamzdžio diametro.

  Svarstyklės –  skirtos itin smulkioms detalėms sverti. Turi patogų nuimamą dangtį, kuris gali būti naudojamas kaip dėklas.

  Tensiometras –  kitaip dar galima pavadinti, kaip dirvos drėgmės matuoklis. Pagrindiniai šio prietaiso privalumai  yra tai, kad dėka tensiometro, Jūs žinosite kada reikia laistyti augalus, kaip dažnai ir kiek laiko. Subalansuotas dirvos drėgnumas yra labai svarbus norint turėti gausų derlių. Drėgnumo matavimo laipsnis yra matuojamas cbar. Tensiometro matavimo skalė yra spalvotai sužymėta nuo 0 iki 600 cbar, dėka to, galima labai lengvai suprasti rezultatus.

  Dirvožemio pH ir drėgmės matuoklis – dirvos pH matuoklis naudojamas įvairių dirvožemių tipams pH nustatyti, taip pat drėgmės lygiui nustatyti. Dirvožemio pH matuoklis yra itin svarbus dalykas norint užauginti kokybiškus augalus. Kiekvienam augalui svarbu subalansuotas dirvožemio rūgštingumas, šarmingumas ir drėgnumas. Dirvožemio pH ir drėgmės matuoklis lengvai naudojamas, turi spalvotai sužymėtas skales, kurios padeda lengvai atpažinti dirvožemio drėgmingumo lygį ir pH vertę.

  Kiekvienas prietaisas atlieka gana svarbų vaidmenį sodininko ar ūkininko gyvenime, jų sistemose. Nesvarbu ar sistema yra didelė ar maža, kiekvienam augalui reikia priežiūros, stebėjimo, norint turėti gausų derlių. Naudodami šiuos prietaisus užtikrinsite sveiką augalų augimą ir mėgausitės gausiu derliumi.

  Užsisakykite matavimo prietaisus internetu gera kaina arba įsigykite atvykę į Kauno g. 34, Vilniuje