Filtras
Kaina
iki
0.18
100
Gamintojai
Darbinis slėgis
Filter

Matavimo prietaisai

Matavimo įranga skirta vandens, tirpalų, grunto, augalų priežiūrai ir norint: padidinti derlių ir jo kokybę, sumažinti laistymo išlaidas, energijos ir trąšų eikvojimą, padidinti investicijų laistymui pelningumą, sulaukti pagalbos sprendimų dėl laistymo priėmimo metu, pagrįsti sprendimus dėl laistymo. Visų šių rezultatų padės pasiekti skirtingi matavimo prietaisai, todėl vertėtų aptarti kiekvieną iš jų.

Matavimo prietaisai dirvožemiui, krituliams, vendeniui

 • Adapteris adatai – tai yra adapteris, skirtas pajungti adatą manometrui, taip pat, jis veikia kaip aklė, kranelis, kuris neleidžia bėgti vandeniui atjungus manometrą nuo redukcijos. Dėka adapterio ir adatos manometrui galima matuoti slėgį įvairiose vietose.
 • Adata manometrui – adata manometrui veikia tik kartu su adapteriu adatai. Smailus adatos galas jungiasi į adapterį adatai, o ant srieginės dalies prijungiamas manometras. Dėka adapterio ir adatos manometrui galima matuoti slėgį įvairiose vietose.
 • Dirvožemio drėgmės matuoklis – mėgėjiškas dirvos drėgmės matuoklis, skirtas matuoti dirvožemio drėgmės lygį vazonuose, loveliuose. Labai paprasta naudoti, tiesiog reikia stebėti skalę, kuri yra sužymėta nuo 1 iki 10. Yra trys dirvožemio drėgmingumo lygiai: sausas, drėgnas, šlapias. Nereikalauja jokio maitinimo šaltinio.
 • EC matuoklis – tai skysčių druskingumo matuoklis. EC matuoklio LCD ekrane matysite ištirpusių kietųjų medžiagų dalelių koncentraciją, kuri padės nustatyti tinkamą druskingumo lygį skysčiuose. Kompaktiškas, atsparus vandeniui matuoklis.
 • Vandens srauto matuoklis – šis prietaisas skirtas nustatyti tikslų momentinį skysčio srautą.
 • pH matuoklis – skirtas išmatuoti skysčių pH, tai padeda Jums nustatyti, koks yra vandens rūgštingumas ar šarmingumas. Dirvos pH matuoklis yra mažas, patogus ir itin lengva naudoti.
 • Manometras (glicerinis ir be užpilo) – prietaisas skirtas skysčių ir dujų slėgiui matuoti. Laistymo sistemose, manometras naudojamas, kaip vandens slėgio kontrolė sistemoje. Manometras yra su gliceriniu užpildu (arba be), atlaiko slėgį iki 6 barų.
 • pH kalibravimo skystis – pH matuokliai reguliariai turi būti kalibruojami, kad sklandžiai veiktų ir teisingai rodytų pH. Norint kalibruoti pH prietaisą, dažniausiai naudojami 2 skysčiai: pH 4 ir pH 7 kalibravimo skysčiai. Turime po 20 ml ir 300 ml šių skysčių. Taip pat pH matuokliams naudojamas matavimo antgalio valymo tirpalas, kuris užtikriną sklandesnį prietaiso veikimą, veiksmingai valo matavimo antgalį. pH kalibravimo skysčiai yra patogiuose buteliukuose, užtenka keliems kartams.
 • Redukcija manometrui – yra svarbi, tarpinė detalė tarp sujungimų ir manometrų. Vienas galas skirtas pajungti prie manometro, kita redukcijos dalis priderinama prie reikiamo vamzdžio diametro.
 • pH testas – lengva dirvožemio pH pamatavimo priemonė. Rinkinyje 2 testai.
 • Kritulių kiekio matuoklis – greitai ir paprastai pamatuokite kiek iškrito kritulių per tam tikrą laiką.
 • Manometro pajungimas prie purkštuko antgalio – ši nedidelė detalė skirta prijungti manometrą prie purkštuko.
 • Tensiometras –  kitaip dar galima pavadinti, kaip dirvos drėgmės matuoklis. Pagrindiniai šio prietaiso privalumai  yra tai, kad dėka tensiometro, Jūs žinosite kada reikia laistyti augalus, kaip dažnai ir kiek laiko. Subalansuotas dirvos drėgnumas yra labai svarbus norint turėti gausų derlių. Drėgnumo matavimo laipsnis yra matuojamas cbar. Tensiometro matavimo skalė yra spalvotai sužymėta nuo 0 iki 600 cbar, dėka to, galima labai lengvai suprasti rezultatus.

PH dirvožemio matuoklis

Dirvožemio pH ir drėgmės matuoklis – dirvos pH matuoklis naudojamas įvairių dirvožemių tipams pH nustatyti, taip pat drėgmės lygiui nustatyti. Dirvožemio pH matuoklis yra itin svarbus dalykas norint užauginti kokybiškus augalus. Kiekvienam augalui svarbu subalansuotas dirvožemio rūgštingumas, šarmingumas ir drėgnumas. Dirvožemio pH ir drėgmės matuoklis lengvai naudojamas, turi spalvotai sužymėtas skales, kurios padeda lengvai atpažinti dirvožemio drėgmingumo lygį ir pH vertę.

Kiekvienas prietaisas atlieka gana svarbų vaidmenį sodininko ar ūkininko gyvenime, jų sistemose. Nesvarbu ar sistema yra didelė ar maža, kiekvienam augalui reikia priežiūros, stebėjimo, norint turėti gausų derlių. Naudodami šiuos prietaisus užtikrinsite sveiką augalų augimą ir mėgausitės gausiu derliumi.

Užsisakykite matavimo prietaisus internetu gera kaina arba įsigykite atvykę į Eišiškių pl. 36A, Vilniuje.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės