Filtras
Kaina
iki
1.9
58
Gamintojai
Skersmuo
Sriegis
Filter

Nešiojami purkštuvai, pistoletai

Patogūs ir daugiafunkciniai nešiojami purkštuvai skirti rankiniam augalų laistymui. Įvairios funkcijos leidžia nesudėtingai palaistyti skirtingas augalų kultūras joms tinkamu būdu.

Palengvinkite savo sodo laistymą pasirinkę nešiojamus purkštuvus ar vandens pistoletus. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite įvairiausių rūšių plastikinių daugiafunkcinių vandens pistoletų ir metalinių purkštuvų. Patogūs ir daugiafunkciniai nešiojami purkštuvai skirti nesudėtingam, bet patogiam rankiniam augalų laistymui. Įvairios prietaisų funkcijos leidžia legvai palaistyti skirtingas augalų kultūras joms tinkamu būdu. Nešiojami purkštuvai yra būtent tai, ko reikia kiekvienam, norinčiam patogiau pasirūpinti savo augalų laistymu.

Nešiojamų purkštuvų, pistoletų pasirinkimas

Platus pasirinkimas ilgakočių purkštuvų, kurių ilgis nuo 74 cm ir net iki 240 cm. Laistymas šiais purkštuvais primena lietų, kadangi skylutės yra labai nedidelės. Galima pasirinkti laistymą tarsi krentančios dulksnos. Nešiojami purkštuvai pravers palaistyti augalus greitai ir bet kokioje vietoje.

Pas mus rasite didelį pasirinkimą aukštos kokybės plastikinių vandens pistoletų. Galima pasirinkti, net iki 7 laistymo funkcijų vandens pistoletą. Pistoletai lengvai ir greitai prisimontuoja prie laistymo žarnų.

Pamirštantiems palaistyti vazoninius augalus turime naujieną – autonominius keramikinius lašintuvus. Šių lašintuvų veikimo principas labai paprastas: vanduo tolygiai ir nuosekliai siurbiamas iš šalia augalo padėto indo ir taip patenka į vazoną (skersmuo iki 25 cm.). Augalui tinkamai sudrėkus, vanduo nebebėga. Dažnai išvykstantiems ilgesniam laikui ar nežinantiems/nemokantiems tinkamai laistyti vazoninių augalų siūlome įsigyti šį naudingą produktą palengvinantį Jūsų buitį.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite pačius geriausius laistymo produktus atsižvelgiant į kainos ir kokybės santykį. Užsisakykite prekes internetu iki 12 val. ir prekes (jei yra sandėlyje) išsiųsime jau tą pačią dieną! Jeigu norite pasikonsultuoti ar sužinoti daugiau apie mūsų prekes, rašykite MAIDINA specialistams, kurie pasistengs, kuo greičiau atsakyti į Jūsų visus klausimus. Malonaus apsipirkimo!

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės