Filtras
Kaina
iki
4
5
Gamintojai
Debitas
Spindulys
Darbinis slėgis
Filter

GreenSpin mikropurkštuvai

Green Spin mikropurkštuvas naudojamas šiltnamiuose, inspektuose ir tuneliuose. Šie NaanDanJain gamintojo purkštuvai laisto smulkiais lašais. Purkštuvas sukasi aplink savo ašį laistydamas iki 9 metrų spinduliu. Dėka šių mikropurkštuvų konstrukcijos, laistymas yra ypač tolygus, nepaliekantis sausų vietų laistomam plote. Tai užtikrina, kad visi augalai – nepriklausomai nuo jų pozicijos purkštuvo atžvilgiu – gauna tokį patį vandens kiekį. Green Spin mikropurkštuvų konstrukcija neleidžia lašėti vandeniui laistymo metu, todėl nesudaromos papildomos balos po pačiais purkštuvais, komplektacijoje taip pat pridedami lašėjimą stabdantys vožtuvai, kurie neleis išbėgti vandens pertekliui išjungus laistymo sistemą.

Green Spin mikropurkštuvų montavimas

Šie purkštuvai gali būti montuojami iškart prijungiant prie LDPE vamzdžio arba komplektuojant purkštuką su 4 x 7 mm žarnele, jeigu reikia nuleisti žemiau. Purkštukus rekomenduojama montuoti tik kartu su lašėjimą stabdančiais vožtuvais (pridėti komplekte) tam, kad būtų pasiektas geriausias ir efektyviausias laistymo rezultatas. Jeigu Green Mist mikropurkštuvus montuojate kartu su 4 x 7 mm žarnele, tuomet rekomenduojame naudoti stabilizatorius, kurie neleidžia judėti purkštukams iš jų įprastos pozicijos įjungus laistymo sistemą.

Rekomenduojamas išdėstymas: ne daugiau kaip 3 metrai tarp purkštuvų ir ne daugiau kaip 6 metrai tarp linijų. Green Spin purkštuvai reikalauja ne mažesnio kaip 2 – 3 bar slėgio.

Atkreipkite dėmesį, kad jeigu vandens šaltinis turi nešvarumų, tuomet būtina naudoti filtrą (130 mikronų)

 

Green Spin mikropurkštuvus galite užsisakyti internetu arba įsigyti mūsų parduotuvėje, esančioje Eišiškių pl. 36A, Vilnius. Abejojate ar laistymo sistemą susikomplektavote teisingai? Susisiekite su mūsų konsultantais ir mes padėsime parinkti geriausią laistymo sprendimą Jūsų šiltnamiui.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės