Filtras
Kaina
iki
0.14
320
Gamintojai
Skersmuo
Filter

Tinklas nuo paukščių

Apsaugokite savo vaismedžius ir kitus augalus nuo kenkėjų. Mūsų siūlomi tinklai vaismedžiams ir augalams yra lengvai montuojami, juos paprasta karpyti bei modeliuoti pagal Jūsų poreikius. Taip pat, tinklelis nuo paukščių gali būti naudojamas ir balkone. 

Nėra nieko nemaloniau, kai ilgai auginti ir puoselėti augalai būna sugriaužti gyvūnų, sulesti paukščių. Kadangi apsaugoti juos yra taip paprasta – pasinaudokite tinklo funkcionalumu. Juolab, tinklo uždėjimas labai paprastas, jis tarnauja ilgai, nuimti paprasta lygiai taip pat kaip ir uždėti, galiausiai, apsauginis tinklas nuo paukščių savo kaina Jūsų tikrai neišgąsdins, kadangi ji atitinka kiekvieno sodininko poreikius.

Tinklas nuo paukščių, vanagų ir apsauga medžiams: privalumai bei charakteristikos

  1. Apsauginis tinklas skirtas ne tik išvengti paukščių, tačiau ir kurmių. Tinklas vyšnioms nuo paukščių dažniausiai naudojamas tik vasaros metu tam tikram periodui, tuo pat metu apsaugant medelių kamienus – puikiai tinka ištisus metus.
  2. Tinklas nuo paukščių taip pat yra naudojamas ir vejos sutvirtinimui. Apsaugai naudojamas tinklas padarys, kad veja būtų graži, tvarkinga ir be duobių. Svarbiausia, kad tai yra humaniška kova su kurmiais bei paukščiais.
  3. Tinklas atlieka ir apsauginę funkciją nuo erozijos. Kai norite, kad dirva būtų maistinga – rekomenduojamas specialus tam sukurtas tinklas.
  4. Tinklas nuo paukščių yra labai lengvai karpomas ir kitaip formuojamas. Taigi, pagal savo poreikius galėsite naudoti tinklą tam, kam Jums reikia. Juolab, įsigijus didesnį kiekį sumokėsite mažiau, tačiau tinklas gali būti karpomas medeliams dengti. Tuo pačiu jis labai funkcionaliai naudojamas ir balkonuose, kai norisi apsaugoti augalus arba augintinius, kad jie neiškristų pro balkono plyšius.
  5. Tinklas braškėms nuo paukščių yra visiškai atsparus skirtingiems klimato poveikiams. Tai reiškia, kad jis nebijo nei labai kaitrios saulės, UV spindulių, nei labai didelio šalčio. Jis sukurtas taip, kad be jokios papildomos priežiūros būtų sėkmingai naudojamas ištisus metus.

MAIDINA tinklai nuo paukščių

MAIDINA parduodami tinklai nuo paukščių yra labai įvairūs, tad pagal savo poreikius galite rasti labiausiai tinkamą. Dažniausiai perkami 5 x 10 arba 5 x 3 dydžio tinklai, kuriuos galite rasti mūsų prekybos vietose. Kaina – konkurencinga ir leis sutaupyti bei tinklus įsigyti dar pigiau. Užsakyti tinklai bus pristatomi iki pat Jūsų namų Jums labiausiai tinkamu metu, kadangi vežami į visus Lietuvos miestus.

Mūsų siūlomi tinklai nuo paukščių yra labai paprastai montuojami ir uždedami tvirtai laikosi, vėjas jų tikrai nenupūs. Pagaminti iš specialios medžiagos jie puikiai tarnauja ne tik vasaros, tačiau ir žiemos metu. Pirkti internetu verta, kadangi MAIDINA profesionalai greitai atsako į visus Jums iškilusius klausimus bei pataria – koks tinklas geriausiai tinka konkretiems augalams apsaugoti.

Perkant didelius kiekius taikomos nuolaidos, tad skatiname susisiekti ir kartu rasti geriausią pasiūlymą. Mūsų specialistai galės pateikti Jums patrauklų apsauginio tinklo variantą, kuris padės apsaugoti augalus nuo paukščių.

 

 

Paprasčiausias ir greičiausias būdas apsaugoti vaismedžius, braškes nuo paukščių yra uždengimas tinklais. Tinklus galite pritvirtinti su specialiais segtukais arba prispausti prie žemės su smeigėmis.

Prie tinklų nuo paukščių papildomai galite įsigyti specialius segtukus skirtus tvirtinti tinklą prie konstrukcijų, tinklo laikiklius, elastines tvirtinimo gumas ir panašiai.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės