Filtras
Kaina
iki
8
266.45
Gamintojai
Sriegis
Filter

Granulinių trąšų dozatoriai

Žemės ūkyje laistymo sistema leidžia sumažinti augalų priežiūros kaštus, apsaugoti derlių nuo kintančių gamtos sąlygų, realiu laiku stebėti dirvožemio būklę. Kokybiškai įrengta laistymo sistema padės Jums daugiau užauginti, daugiau išsaugoti, pasiekti aukštesnę derliaus kokybę. Tai vienintelis kelias mūsų žemės ūkiui atlaikyti konkurencinę kovą su Europos ūkininkais. Granulinių trąšų dozatoriai yra naudojami nedidelėms drėkinimo sistemoms (pavyzdžiui šiltnamiuose).
Dėka savo tvirtos konstrukcijos, dozatoriai yra ilgaamžiški ir juos paprasta naudoti. Metaliniai trąšų dozatoriai veikia dėka esamo vandens slėgio, todėl nereikia siurblio, variklio ar kito mechaninio įpurškimo prietaiso. Trąšų padavimą galima reguliuoti su kraneliais esančiais sistemoje.
Plačiau paskaityti apie granulinių trąšų dozatorių veikimą, pamatyti kainas, galima internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt. Kilus klausimams galima pasikonsultuoti su MAIDINA specialistais nuotoliniu būdu: telefonu, elektroniniu paštu ar per gyvo bendravimo programėlę. Taip pat galite atvykti į fizinę parduotuvę Vilniuje, adresu: Eišiškių pl. 36A. Prekes siunčiame visoje Lietuvoje per kurjerių tarnybą. Prekių pristatymas užtrunka (jei turime prekes sandėlyje) 1-3 darbo dienas.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės