Filtras
Kaina
iki
2.8
52
Gamintojai
Darbinis slėgis
Filter

Taškinis laistymas (vandentiekiui)

Taškinio laistymo, vandentiekio slėgio rinkiniai "Laistymo Padėjėjas" - tai laistymo sistemos rinkinys, skirtas daržo ar šiltnamio laistymui. Ši taškinė laistymo sistema tausoja vandens resursus, laiką, elektros energiją, fizines jėgas.

Lašelinio, taškinio laistymo rinkiniai "Trys lysvės", "Keturkojis", "Dvikojis", "Vienakojis" vandentiekiui - tai praktiški, iš karto tinkami naudoti lašelinės drėkinimo sistemos rinkiniai, kurie suteikia galimybę tolygiai paskirstyti vandenį prie kiekvieno augalo šaknų. Rinkinys "Trys lysvės", "Keturkojis", "Dvikojis", "Vienakojis" vandentiekiui puikiai tiks palaistyti Jūsų šiltnamį. Taškinio laistymo rinkiniai geriausiai tiks palaistyti agurkus, pomidorus augančius Jūsų šiltnamyje. Lašelinio, taškinio laistymo rinkinį paprasta naudoti ir prižiūrėti jokių ypatingų įgūdžių laistymo sistemų srityje neturinčiam žmogui. Šie lašelinio laistymo rinkiniai yra skirti šiltnamių laistymui, kuriuose yra iki 20 arba iki 10 - 18 m² bendro ploto.

Konsultuokitės su MAIDINA specialistais

Susidomėjote kažkuria preke? Užsisakykite jau dabar internetu ar paskambinę mūsų bendruoju numeriu: +370 5 276 00 41 ir prekes Jums pristatysime per kelias darbo dienas. Prekių kokybe galite neabejoti, nes MAIDINA įmonė prekiauja tik didžiausių ir ilgiausiai gyvuojančių partnerių prekėmis, kurios pasižymi savo ilgaamžiškumu, ypatinga kokybe, subtiliu dizainu ir prieinama savo kaina.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės