Filtras
Kaina
iki
1.6
26
Gamintojai
Darbinis slėgis
Skersmuo
Sriegis
Filter

Metaliniai sujungimai laistymo žarnai

Metaliniai greiti sujungimai, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Patikima sujungimo konstrukcija užtikrina ilgą tarnavimą prie namų įrengtoje vandens sistemoje, o taip pat daržininkystėje ir pramonėje. Šių sujungimų konstrukcija suteikia galimybę juos naudoti su visais tipiniais greitai sujungiamais PVC sujungimais.

Metaliniai sujungimai laistymo žarnai yra greiti sujungimai, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Patikima sujungimo konstrukcija užtikrina ilgą tarnavimą prie namų įrengtoje vandens sistemoje, o taip pat daržininkystėje ir pramonėje. Šių sujungimų konstrukcija suteikia galimybę juos naudoti su visais tipiniais greitai sujungiamais PVC sujungimais. Metaliniai sujungimai laistymo žarnai yra ilgaamžiški, dažniausiai būna cinkuoti, chromuoti, taip pat yra ir žalvariniai sujungimai laistymo žarnai. Dauguma sujungimų yra su tarpinėmis. Taip pat yra pasirinkimas metalinių sujungimų su vožtuvėlių, kitaip sakant su STOP funkcija. Ši funkcija leidžia vandens srautui sustoti automatiškai, kai priedai yra neprijungti.

Kodėl verta rinktis metalinius sujungimus laistymo žarnai?

Metaliniai sujungimai laistymo žarnai yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie pavargo nuolat keisti sulūžusias, įtrukusias plastikines jungtis laistymo žarnai. Norint turėti gerą laistymą prie namų, vertėtų išsirinkti ne tik kokybišką laistymo žarną, kuri tarnaus Jums ilgus metus, bet ir pagalvoti apie kokybiškus, ilgaamžiškus metalinius sujungimus laistymo žarnai, kad nereikėtų nusivilti laistymo sistema, o tiesiog mėgautis laistymu.

Metalinius sujungimus laistymo žarnai galite įsigyti internetu, mūsų internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt. Galite išsirinkti ir nusipirkti Jums tinkamiausius sujungimus už patrauklią kainą. Itin greitas pristatymas, 1-2 darbo dienų bėgyje gausite užsakymą. Nedvejokite ir užsisakyti aukštos kokybės prekes internetu. Jeigu kiltų klausimų visada galite susisiekti su mūsų specialistais, kurie mielai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės