Filtras
Kaina
iki
1.2
160
Gamintojai
Debitas
Spindulys
Darbinis slėgis
Purškimo kampas
Laistymo plotas
Sriegis
Filter

Pastatomi purkštuvai

Pastatomi purkštuvai tinka vejos ir gėlių laistymui. Skirtingos pastatomų purkštuvų funkcijos leidžia parinkti efektyviausią laistymo būdą.

Visi norime turėti gražią ir vešlią veją, daug derliaus duodantį daržą ir puikiai augančias gėles, bet tai reikalauja daug mūsų laiko, kurio, deja, visiems mums trūksta. Pastatomi purkštuvai – puiki laistymo alternatyva, norint sutaupyti savo laiką ir turėti tinkamai prižiūrėtus augalus. Išbandydami įvairiausias pastatomų purkštuvų funkcijas, galėsite išsirinkti geriausiai tinkančią laistymo funkciją Jūsų norimam rezultatui pasiekti. Pastatomi purkštuvai, kilnojami-pastatomi purkštuvai, įsmeigiami purkštuvai, vejos laistymo rinkiniai, purkštuvų stovai, sodo dušai – visa tai galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje MAIDINA.

Pastatomų purkštuvų pasirinkimas

- Pastatomi purkštuvai – nebrangus ir patogus laistymo būdas. Pas mus pastatomi purkštukai pasižymi aukšta plastiko kokybe, pilnu apsisukimu bei laistymu iki 11 metrų.

- Kilnojami-pastatomi purkštuvai – įvairiomis laistymo funkcijomis, tyliu darbu pasižymintys laistymo prietaisai. Galima pasirinkti pilną laistymą (360°) arba dalinį. Pas mus galite įsigyti kilnojamų-pastatomų purkštuvų laistančių iki 20 m spinduliu ir iki 320 mplotą arba laistančių iki 24 m spinduliu iki 450 m2 plotą.

- Įsmeigiami purkštuvai – labai patogiai įstatomi ir paruošiami darbui purkštuvai. Mūsų parduotuvėje esantys įsmeigiami purkštuvai pasižymi 2 laistymo funkcijomis, tyliu veikimu, reguliuojamu laistymo spinduliu.

- Vejos laistymo rinkiniai – iš karto tinkami naudoti vejos laistymo rinkiniai, kurie padės patogiai ir tolygiai paskirstyti vandenį laistant Jūsų veją. Šį laistymo rinkinį labai paprasta įdiegti ir naudoti bet kuriam žmogui, net neturinčiam jokių techninių žinių apie laistymo sistemas. Į šiuos vejos laistymo rinkinius vanduo patenka iš vandentiekio. Yra reguliuojamas laistymo skersmuo.

Bendradarbiaujame tik su patikimais tiekėjais, todėl galime Jums pasiūlyti laistymo purkštuvų kiekvienam prieinama bei patrauklia kaina. Patogiai užsisakykite prekes internetu, o mes gavę Jūsų apmokėjimą, prekes pristatysime Jums per 2-3 dienas. Atsiradus klausimams ar norint pasiteirauti apie prekes, rašykite MAIDINA konsultantams, kurie mielai Jums pagelbės ir padės išsirinkti geriausią variantą.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės