Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Vandens siurbliai, technika

Vandens siurbliai - pagrindinis vandens siurbimo sistemos tikslas yra vandens perkėlimas iš vienos srities, vietos į kitą. Vandens siurbliai dažnai naudojami laistymo sistemose, statybvietėse kaip vandens išgavimo forma, padedantys pašalinti vandenį kasant, nuotekų įrenginiuose, užliejamose vietose ar dirbant su vandens šuliniais ir naftos gręžiniais. MAIDINA – laistymo sistemos specialistai, siūlomi vandens siurbliai laistymui yra dviejų rūšių: benzininiai ir elektriniai. Benzininiai – tai didelės galios siurbliai, kurių veikimui reikalingas benzinas. MAIDINA prekiauja Honda ir RATO benzininiais vandens siurbliais. Elektriniai – tai elektros energija maitinami vandens siurbliai. MAIDINA prekiauja gerai žinomo Pedrollo gamintojo elektriniais vandens siurbliais. Tiek benzininiai vandens siurbliai, tiek elektriniai vandens siurbliai turi savo privalumų ir trūkumų. Benzininiai siurbliai dažnai yra naudojami sistemose, kuriuose nėra galimybės turėti elektros. Vienas iš didžiausių benzininių vandens siurblių privalumas tai galingumo reguliavimas. Elektrinių vandens siurblių privalumas, kad jie gali būti panardinami ir sausai pastatomi. Taip pat elektrinių vandens siurblių išlaikymo kaštai yra mažesni negu benzininių.


Sodo technika – tai technika palengvinanti darbus montuotojams, miškininkams, apželdintojams ar kitos sferos profesionalams. MAIDINA prekiauja čekų gamintojo LASKI sodo technika. MAIDINA daug metų tiekia sodo techniką, tokią kaip: griovelių kasimo mašinos (trenšeriai), kelmų drožtuvai, kelmų smulkintuvai, sodo siurbliai ir velėnos pjovimo mašinos. Taip pat yra galimybė užsisakyti atsarginių detalių sodo technikai.


Įsigyti internetu vandens siurblių, sodo technikos nėra galimybės, nes vandens siurbliai dažniausiai yra parduodami kartu su laistymo sistemomis. Kai laistymo sistemų projektuotojai gauna klientų užklausas dėl laistymo, visada yra įvertinamas vandens šaltinis ir turimo siurblio parametrai. Jeigu klientas vandens siurblio neturi, tada laistymo sistemos projektuotojai pagal atsiųstą projektą įvertina sklypą, reikalingus vandens šaltinio parametrus ir parenka geriausią, tinkamiausią vandens siurblį. Kiekvienas siurblys yra parenkamas individualiai pagal kliento atsiųstus duomenis. Jeigu visgi planuojate tik įsigyti vandens siurblį ar griovelių kasimo mašiną, ar kitą techniką ir jau išsirinkote sau tinkamą, galite parašyti užklausą su išsirinkto siurblio, sodo technikos modeliu arba išsiųsti užklausą per internetinę parduotuvę laistymoiranga.lt. Tokiu atveju galima atskirai užsakyti tik reikiamą techniką, vandens siurblį ir pristatyti Jums į namus arba galima nemokamai atsiimti iš sandėlio Vilniuje.


Visas kainas galite rasti internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt. Kainos nuo internetinės parduotuvės ir kainų esančių fizinėje parduotuvėje nesiskiria, nebent yra akcijos, kurios galioja tik internetinėje parduotuvėje, jas galite rasite skiltyje „E-pasiūlymai“. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje! Nesvarbu, ar gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar mažesnėse miesteliuose. Prekės esančios sandėlyje pristatomos per 1-2 darbo dienas per kurjerių tarnybas. Jeigu iškyla klausimų dėl vandens siurblių ar sodo technikos, galite kreiptis į MAIDINA specialistus nuotoliniu būdu: elektroniniu paštu, telefonu ar per gyvo bendravimo programėlę internetinėje parduotuvėje. Taip pat galima gauti konsultacijas ir vietoje, fizinėje parduotuvėje Vilniuje, esančią Kauno g. 34.