Filtras
Kaina
iki
19
1203
Gamintojai
Darbinis slėgis
more... less
Sienelės storis
Skersmuo
Filter

Vandens siurbliai, technika

Vandens siurbliai - pagrindinis vandens siurbimo sistemos tikslas yra vandens perkėlimas iš vienos vietos į kitą. Vandens siurbliai dažnai naudojami laistymo sistemose, statybvietėse kaip vandens išgavimo forma, padedantys pašalinti vandenį kasant, nuotekų įrenginiuose, užliejamose vietose ar dirbant su vandens šuliniais ir naftos gręžiniais. MAIDINA – laistymo sistemos specialistų siūlomi vandens siurbliai yra dviejų rūšių: benzininiai ir elektriniai.

Benzininiai – tai didelės galios siurbliai, kurių veikimui reikalingas benzinas. MAIDINA prekiauja Honda ir RATO benzininiais vandens siurbliais.

Elektriniai – tai elektros energija maitinami vandens siurbliai.

MAIDINA prekiauja gerai žinomo Pedrollo gamintojo elektriniais vandens siurbliais. Tiek benzininiai vandens siurbliai, tiek elektriniai vandens siurbliai turi savo privalumų ir trūkumų. Benzininiai siurbliai dažnai yra naudojami sistemose, kuriuose nėra galimybės turėti elektros. Vienas iš didžiausių benzininių vandens siurblių privalumas tai galingumo reguliavimas. Elektrinių vandens siurblių privalumas, kad jie gali būti panardinami ir sausai pastatomi. Taip pat elektrinių vandens siurblių išlaikymo kaštai yra mažesni negu benzininių.


Sodo technika – tai technika palengvinanti darbus montuotojams, miškininkams, apželdintojams ar kitos sferos profesionalams. Prekiaujame čekų gamintojo LASKI sodo technika: griovelių kasimo mašinos (trenšeriai), kelmų drožtuvai, kelmų smulkintuvai, sodo siurbliai ir velėnos pjovimo mašinos. Taip pat yra galimybė klientams užsisakyti atsarginių detalių šiai sodo technikai.


Įsigyti per elektroninę parduotuvę vandens siurblių, sodo technikos nėra galimybės, nes vandens siurbliai dažniausiai yra parduodami kartu su laistymo sistemomis. Kai laistymo sistemų projektuotojai gauna klientų užklausas dėl laistymo, visada yra įvertinamas vandens šaltinis ir turimo siurblio parametrai. Jeigu klientas vandens siurblio neturi, tada laistymo sistemos projektuotojai pagal atsiųstą projektą įvertina sklypą, reikalingus vandens šaltinio parametrus ir parenka geriausią, tinkamiausią vandens siurblį. Kiekvienas siurblys yra parenkamas individualiai pagal kliento atsiųstus duomenis.

Jeigu visgi planuojate įsigyti vandens siurblį ar griovelių kasimo mašiną ar kitą techniką ir jau išsirinkote sau tinkamą, galite parašyti užklausą su išsirinkto siurblio, sodo technikos modeliu į info@maidina.lt.


Visas kainas galite rasti internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt. Kainos internetinėje parduotuvėje ir fizinėje parduotuvėje nesiskiria, nebent yra akcijos, kurios galioja tik internetinėje parduotuvėje, jas galite rasite skiltyje „E-pasiūlymai“. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje! Nesvarbu, ar gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar mažesniame miestelyje. Prekės esančios sandėlyje pristatomos per 1-2 darbo dienas per kurjerių tarnybas. Jeigu iškyla klausimų dėl vandens siurblių ar sodo technikos, galite kreiptis į MAIDINA specialistus nuotoliniu būdu: elektroniniu paštu, telefonu ar per gyvo bendravimo programėlę internetinėje parduotuvėje. Taip pat galima gauti konsultacijas ir vietoje, fizinėje parduotuvėje Vilniuje, esančioje adresu: Eišiškių pl. 36A.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės