Filtras
Kaina
iki
4
950
Gamintojai
Darbinis slėgis
Pralaidumas
Skersmuo
Sriegis
Filter

Tinkliniai filtrai

Tinklinis laistymo sistemos filtras tinka pačioms įvairiausioms laistymo sistemoms. Filtras puikiai apsaugo nuo įvairaus pobūdžio mechaninių nešvarumų, kurie gali lengvai pasiekti vandens sistemą: dumblo, smėlio, žvyro, akmenukų ir kitų gamtoje pasitaikančių nešvarumų. Norint, kad laistymo sistema tarnautų ne vienerius metus, o užsikimšusi nesugestu, būtina pasirūpinti švariu ir be nereikalingų priemaišų vandeniu. Filtro įsigijimas yra investicija į laistymo sistemos sėkmingą ateitį ir apsisaugojimas nuo galimų didesnių išlaidų ateityje.

Kadangi tinklinių filtrų mechanizmas nesudėtingas, jų naudojimas ir montavimas irgi yra nesudėtingi. Tinklinius filtrus paprasta išardyti, išvalyti ir vėl atgal lengvai surinkus pajungti.

Susidomėjote filtru ar vis dar abejojate ir norėtumėte pasitarti su specialistu? Susisiekite su mumis ir patarsime, koks filtras ir kitos detalės Jums labiausiai tiktų. Jūsų patogumui, visas mūsų prekes galite užsisakyti neiškėlę nė kojos iš namų – internetu. Pirkimas internetu yra ne tik patogus, bet ir saugus būdas. Netikusias ar nepatikusias prekes visada galima puikios būklės per 14 dienų grąžinti ar apkeisti. „MAIDINA“ Jums siūlo tik kokybiškas, plataus pasirinkimo prekes - prieinamomis kainomis.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės