Filtras
Kaina
iki
11.6
440
Gamintojai
Debitas
Spindulys
Darbinis slėgis
Purškimo kampas
Atstumas tarp lašintuvų
Laistymo plotas
Filter

Laistymo rinkiniai

Gelstantys, nykstantys augalai, gyvatvorės ar gėlynai išduoda vandens trūkumą, o to ypač sunku išvengti karštomis, sausomis vasaros dienomis. Visgi, laistymas rankiniu būdu reikalauja ne tik laiko, bet ir papildomų jėgų. Taip pat paskaičiuota, kad laistymas rankiniais purkštuvais eikvoja daugiau vandens resursų nei lašelinis laistymas. Laistymo rinkiniai sukurti taip, kad juos galėtų surinkti net jokių laistymo sistemų įrengimo žinių neturintis sodininkas. Laistymo rinkinyje rasite visas reikiamas detales bei montavimo instrukcijas, telieka išsirinkti, kuris laistymo rinkinys Jums yra tinkamiausias.

Kur naudoti laistymo sistemas? 

Laistymo rinkiniai Pakeltoms Lysvėms – tai lašelinio laistymo rinkiniai, skirti laistyti iki 3 pakeltų lysvių. Rinkinyje esantis lašelinis vamzdelis drėkina visą augalų eilę, o mini ventiliai leidžia reguliuoti laistomas lysves ir išjungti laistymą ten, kur jo nereikia. Laistydami lašeliniu būdu taupote vandenį, o augalai drėkinami tolygiai. Smulkų lašelinį vamzdį lengvai paslėpsite tarp augalų, todėl lysvės atrodys estetiškai ir nekels papildomų nepatogumų ravint. Šie laistymo rinkiniai puikiai tiks laistyti prieskonines žoleles, braškes, salotas, morkas ar kitas daržoves auginamas pakeltose lysvėse. Laistymo rinkinį taip pat galite naudoti gėlėms augančioms loveliuose arba tose vietose, kur reikia paslėpto laistymo.

Laistymo rinkiniai Vejai - šios automatinės laistymo sistemos pasirūpins, kad Jūsų sodo veja butų palaistoma tvarkingai, kiekvienas augaliukas gautų jam reikalingą kiekį vandens, galiausiai, veja vešėtų ir atrodytų puikiai. Sistema labai paprastai prijungiama prie vandentiekio, tad nesugaišite daug laiko, kol galėsite džiaugtis puikia veja. Galite rinktis tarp 1-2 arų laistymo sistemų. Vandens slėgis privalo būti 3-4 atmosferos ir vandens debitas >1,5 m3/val.

Laistymo sistemos daržui

Laistymo rinkiniai Daržui - laistymo sistema yra sukurta specialiai daržo poreikiams, tad jeigu auginate daržoves – be jos nepavyks pasirūpinti patogia priežiūra. Tai ypač puikios kokybės sistema, kuri veikia tolygiai, tad augaliukai gauna reikalingą kiekį vandens. Prijungimas paprastas, veikia ilgai ir kokybiškai. Vieno purkštuvo laistymo spindulys iki 3 m, purškimo kampas 360°.

Laistymo rinkiniai Terasai – skirti laistyti augalus augančius vazonėliuose arba loveliuose. Ši laistymo sistema išskirtinė tuo, kad joje esantys lašintuvai gali būti išdėstyti Jūsų norimais atstumais. Lašintuvų konstrukcijos dėka vanduo bus dozuojamas tolygiai, t.y. po 4 l/val. Lašelinis taškinis laistymas tinka įvairiems augalams: gėlėms, pomidorams, bazilikams, paprikoms ir kt. Šis laistymo rinkinys leidžia palaistyti iki 10 taškų, tačiau sistemą galite praplėsti bet kuriuo metu. Rinkinyje esančios detalės yra pakankamai smulkioms, todėl laistymo sistema terasoje padės palaikyti tvarkingą aplinką ir neatkreips dėmesio. Komplekte taip pat rasite laikiklius bei tvirtinimo detales, kurios padės pritvirtinti mikrožarnelę reikiamose vietose. Jeigu norite, kad laistymas vyktų automatiškai, tuomet rinkitės automatinį terasos laistymo rinkinį. Atkreipkite dėmesį, kad šie laistymo rinkiniai reikalauja ne mažesnio nei 2 – 3 bar darbinio slėgio tam, kad veiktų tinkamai.

Laistymo rinkiniai Rūkas šiltnamiui -  tai aukštos kokybės, efektyvi pakabinama drėkinimo sistema skirta 12-18 m2 dydžio šiltnamiui. Rinkinys gali būti naudojamas tik tada, kai slėgis yra 1-3 atm (yra specialūs ir terasai skirti pakabinami rūko rinkiniai). Ši sistema naudojama oro temperatūros sumažinimui bei oro drėgmės padidinimui. Smulkūs mikropurkštuvų lašiukai nepažeis augalų, todėl ypač tai tiks daigynų laistymui. 

Laistymo rinkiniai Gyvatvorei – tinka tiems, kurie augina tujas, buksmedžius, rožynus, hortenzijas, klevus ar kitus panašius augalus. Rinkinyje esantis lašelinis vamzdis drėkina ištisą augalų eilę, o jame integruoti lašintuvai tolygiai dozuoja vandenį tiek pradžioje, tiek linijos pabaigoje. Lašelinis laistymas gyvatvorėms yra ypač naudingas, nes besisunkiantis vanduo užtikrina teisingą augalų laistymą, todėl šaknų sistema nesivysto paviršiuje – priešingai nei laistant purkštuvais. Šiame laistymo rinkinyje rasite 25 metrus lašelinio vamzdžio, tačiau, jeigu Jūsų augalų eilė yra ilgesnė, bet kuriuo metu galite prailginti liniją papildomai įsigydami DripIn lašelinį vamzdį. Svarbu atkreipti dėmesį, kad vienos laistymo linijos rekomenduojamas ilgis yra ne ilgesnis nei 100 metrų. Tam, kad ši laistymo sistema veiktų tinkamai reikalingas darbinis slėgis yra 2 – 3 bar.

Laistymo rinkiniai Gėlynui – ekonomiška ir protinga investicija norintiems sutaupyti laiko ir jėgų. Rinkinį sudaro mikropurkštuvai, kurie užtikrina smulkų, tolygų laistymą. Šia laistymo sistema palaistysite net iki 50 m2. Rinkinyje rasite stovelius mikropurkštuvams, todėl šis laistymo rinkinys tinkamas tiek gėlynuose, kur augalai yra žemi, tiek kur auga aukštesnės gėlės ar krūmeliai. Gėlyno laistymo sistemą galite praplėsti bet kuriuo metu papildomai įsigydami mikropurkštuvus Centurion. Šis laistymo rinkinys taip pat tinkamas naudoti darže: salotoms, prieskoninėms žolelėms, ridikėliams, morkoms ar kitoms daržovėms, kurios nebijo purškimo.

Laistymo rinkiniai Vandens taškas - tai labai lengvas ir patogus būdas įsirengti "laistymo tašką" savo sode/kieme. Ši konstrukcija leis tik panorėjus prijungti laistymo žarną prie vandens šaltinio Jūsų sode, darže ar šiltnamyje. Montavimas sistemos yra tikrai gana nesudėtingas ir tam nereikia jokių specialių žinių.

Palengvinkite savo sodo darbus ir įsirenkite laistymo sistemą patys. Nedidelė investicija į laistymo rinkinius padės sutaupyti laiko, jėgų, todėl galėsite atlikti kitus sodo darbus arba tiesiog mėgautis laisvalaikiu išpuoselėtoje sodo aplinkoje. Laistymo rinkiniai taip pat padės sumažinti piktžolių kiekį, nes laistysite tik tam tikrą tašką arba augalų eilę. Tolygus ir kokybiškas drėkinimas leis džiaugtis puikiai augančiais ir žaliuojančiais augalais.

Užsisakykite laistymo rinkinius internetu ir gaukite užsakymą vos per kelias darbo dienas. MAIDINA siūlo aukštos kokybės detales už patrauklią kainą. Šiuos laistymo rinkinius taip pat galite apžiūrėti bei įsigyti atvykę į mūsų parduotuvę, esančią Eišiškių pl. 36A, Vilniuje.

Abejojate, ar tinkamai išsirinkote laistymo rinkinį? Susisiekite su mumis ir mes Jums suteiksime nemokamą konsultaciją bei padėsime išsirinkti tinkamiausią laistymo sprendimą Jūsų sodui, terasai, daržui ar vejai.

Laistymo rinkiniai padės nesunkiai ir greitai palaistyti norimą plotą. Nebelaistant rankiniu būdu galėsite daugiau savo laisvo laiko, jėgų skirti poilsiui ar kitai veiklai.

Turime rinkinių skirtų vejos, gyvatvorės, daržo, vazoninių augalų terasose, pakeltų lysvių laistymui.

Ne. Visas rinkiniuose esančias laistymo sistemas greitai ir lengvai galite įsirengti patys. Rinkiniuose rasite išsamias montavimo instrukcijas.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės