Filtras
Kaina
iki
19
1203
Gamintojai
Darbinis slėgis
more... less
Sienelės storis
Skersmuo
Filter

Elektriniai vandens siurbliai

Elektriniai vandens siurbliai – tai visame pasaulyje gerai žinomo Pedrollo gamintojo elektriniai vandens siurbliai. Pedrollo elektriniai vandens siurbliai atitinka aukščiausius patikimumo standartus. Elektriniai vandens siurbliai garantuoja tylų veikimą, yra kompaktiški bei pasižymi puikiu kokybės ir kainos santykiu. Skirtumas tarp elektrinių vandens siurblių ir benzininių vandens siurblių yra tas, kad elektriniai vandens siurbliai gali būti ne tik sausai pastatomi, bet ir panardinami, taip pat elektrinių vandens siurblių išlaikymo kaštai yra kur kas mažesni nei benzininių siurblių. Kaip ir visi vandens siurbliai, elektriniai vandens siurbliai privalo būti prie vandens šaltinio. Elektrinių vandens siurblių modelių yra labai daug ir įvairių, tad galima parinkti tam tikrą modelį kiekvienam pirkėjui pagal poreikį ir nebūtina pirkti atskirai siurblio automatikos. Dažniausiai iki 2,2kW  galima rinktis tarp trifazių ir vienfazių elektrinių vandens siurblių, o virš 2,2 kW elektriniai siurbliai dažniausiai būna trifaziai. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite nemažą pasirinkimą elektrinių vandens siurblių, tad galima aptarti kokius modelius galime pasiūlyti:


F serijos siurbliai - tai pramoniniai siurbliai, kurių konstrukcija pritaikyta dirbti net prie aukštų temperatūrų. Šios klasės elektriniai vandens siurbliai, turi daugybę modelių, todėl galima parinkti pagal kiekvieno kliento poreikį, kuo tinkamesnį elektrinį vandens siurblį.


JSWM serijos siurbliai – tai elektriniai vandens siurbliai, kurie yra dažnai naudojami buityje. JSWM3 serijos siurbliai skiriasi nuo JSWM1 ir JSWM2 serijos siurblių tuo, kad gali kelti aukštą slėgį.


Panardinami siurbliai – panardinami siurbliai yra kelių rūšių: su automatika, be automatikos ir galingi panardinami siurbliai, kurie naudojami laistymo sistemose, kuriuose reikia palaistyti didelius plotus. Visi panardinami siurbliai yra su plūde.


HFM serijos siurbliai – tai elektriniai vandens siurbliai, kurie naudojami dažniausiai sistemose su lašeline juosta, kadangi siurblio konstrukcija padaryta taip, kad leidžia tiekti didelį debitą.


Elektroninis siurblio darbo kontrolės prietaisas – padeda kontroliuoti elektrinio vandens siurblio veikimą (įjungia siurblį nukritus slėgiui ir išjungia, kai pasiekia nustatytą slėgio ribą).


Visus šiuos išvardintus modelius ir daugiau rasite mūsų internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt. Taip pat čia rasite plačiau aprašytus elektrinius vandens siurblius, jų kainas. Nors internetu iš karto ir nepavyks įsidėti į prekių krepšelį norimo siurblio (kadangi specialistai individualiai parenka tinkamiausią siurblį klientui pagal pateiktą laistymo planą), tačiau jį galima įsigyti pas mus pateikus užklausą per elektroninę parduotuvę arba parašius mums laišką į info@maidina.lt. Su MAIDINA specialistais galite pasikonsultuoti nuotoliniu būdu: telefonu ar elektriniu paštu bei gyvai atvykus į fizinę parduotuvę Vilniuje, adresu: Eišiškių pl. 36A.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės