Filtras
Kaina
iki
0.09
58
Gamintojai
Debitas
Darbinis slėgis
Skersmuo
more... less
Sriegis
Filter

Sujungimai vamzdžiams

Nusipirkote vamzdį ir nežinote kuo ir kaip jį sujungti? Pataikėte būtent ten, kur reikia! Mūsų elektroninėje ir fizinėje parduotuvėje rasite pačių įvairiausių sujungimų ir sandarinimo detalių skirtų LDPE ir PE vamzdžiams. LDPE vamzdis yra specialus vamzdis naudojamas įvairiems laistymo darbams ir gali būti tiesiamas šiltnamiuose ar atvirame lauke. HDPE vamzdis yra tvirtesnis, ne toks lankstus, kaip LDPE, jų turime didesnio diametro. HDPE vamzdžiai dažnai naudojami ūkininkų laistyti dideliems plotams, nes jiems reikia didesnio diametro vamzdžio. Pas mus galite įsigyti šių sujungimų vamzdžiams:

  • Užspaudžiamų sujungimų LDPE vamzdžiui – itin platus pasirinkimas 16, 20, 25, 32 mm diametro LDPE vamzdžiams skirtų alkūnių, trišakių, sujungimų ir aklių. Darbinis slėgis siekia iki 4 barų.
  • Užspaudžiamų sujungimų PE vamzdžiui – PE vamzdžiams galima priskirti tiek LDPE, tiek HDPE vamzdžius. Turime 16, 20, 25, 32, 40, 50, 63, 75 mm diametro PE vamzdžiams skirtų alkūnių, trišakių, sujungimų ir aklių. Taip pat rasite ir PP raktų, kurie padės lengviau užsukti ar atsukti prie vamzdžio detales. Darbinis slėgis siekia net iki 10 barų.
  • Įspaudžiamų sujungimų LDPE vamzdžiui – didelis pasirinkimas įvairaus diametro alkūnių, sujungimų, trišakių ir aklių. Svarbu paminėti, kad šių detalių darbinis slėgis ne naudojant sąvaržėlių iki 1 atmosferos. O užspaudžiant vamzdį su sąvaržėlėmis darbinis slėgis siekia iki 4 atmosferų. Prieš įspaudžiant jungtį, rekomenduojama truputį pašildyti vamzdį.

Be to, turime ir srieginių, lašelinei juostai ir laistymo žarnai skirtų sujungimų. Taip pat galite įsigyti balnų, sąvaržų, pajungimų prie vandens talpų (ir IBC konteinerių), sujungimų kolektoriui, LAY FLAT vamzdžiui, mikrožarnai ir jungčių oro kompresoriui

Perskaitėte, bet vis tiek liko neaiškumų susijusių su jungtimis? Kreipkitės į mus internetu, telefonu ar gyvai atvykę pas mus adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilniuje ir mūsų laistymo specialistai mielai Jums patars visais laistymo klausimais. Laistymo įrangą galite įsigyti internetu (siunčiame per kurjerius visoje Lietuvoje) ir atvykę pas mus į parduotuvę Vilniuje.

„MAIDINA“ – kokybiška, laiko patikrinta ir klientų vertinama laistymo įranga draugiškomis kainomis.

Mūsų asortimente rasite jungčių LDPE, HDPE vamzdžiams, lašeliniams vamzdžiams ir juostoms, laistymo žarnoms bei LAYFLAT vamzdžiams. Taip pat turime plastikinių ir žalvarinių srieginių jungčių.

Visus užsakymus pristatome per 2 darbo dienas, sezono metu per 2-3 darbo dienas.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės