Filtras
Kaina
iki
1.2
10.5
Gamintojai
Sriegis
Filter

Drenažiniai vožtuvai

Drenažiniai vožtuvai naudojami išleisti vandenį iš laistymo sistemos. Vanduo iš sistemos yra išleidžiamas pasibaigus kiekvienam laistymui. Drenažinis vožtuvas automatiškai atsidaro esant 0,2 atm. slėgiui. Užsidaro, kai slėgis yra - 0,5 аtm. Šie vožtuvai dažniausiai yra montuojami su tam tikro diametro trišakiais. Drenažinius vožtuvus galima montuoti ir per balnus, išgręžiant balne su grąžtu skylę ir per sriegį įsukant drenažinį vožtuvą. Taip pat yra drenažiniai vožtuvai, kurie tiesiogiai montuojasi ant LDPE vamzdžio nuo 20mm iki 32mm.

Drenažiniai vožtuvai yra užkasami po žeme kartu su vamzdžiais ir yra montuojami žemiausiuose laistymo zonų taškuose, kad gravitaciniu būdu vanduo išbėgtų iš laistymo sistemos kiekvieną kartą, kai ją išjungiate. Labai dažnai drenažiniai vožtuvai yra naudojami vejos laistymo sistemose, nes tokiu būdu nereikia rūpintis vandens išleidimu iš sistemos prieš žiemą. Tarkime, jeigu turite vejos laistymo sistemą turbūt žinote, kad būtina išleisti vandenį iš sistemos žiemai, kad vamzdžiuose neužšaltų vanduo ir vamzdžiai nesutrūkinėtų. Tokiu atveju reikia naudoti drenažinius vožtuvus arba daryti prapūtimą su oro kompresoriumi, jeigu drenažinių vožtuvų Jūsų sistemoje nėra. Drenažiniai vožtuvai - tai alternatyvus variantas laistymo sistemos prapūtimui prieš žiemą.


Mūsų internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt galite įsigyti įvairių drenažinių vožtuvų. Patogu įsigyti prekes internetu, ten rasite išsamius prekių aprašymus ir kainas. Pristatome visoje Lietuvoje į namus ar į paštomatus.  Itin greitas pristatymas, prekes gausite per 1-2 darbo dienas. Kilus klausimams, visada galima kreiptis į mūsų specialistus elektroniniu paštu, telefonu ar per gyvo (angl. online) bendravimo programėlę.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės