Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Apie mus | Laistymoiranga.lt

Apie įmonę

UAB „Maidina“ laistymo sistemų projektavimo, įrengimo, įrangos komplektavimo srityje dirba nuo 1997m. Realizavome keliolika kompleksiškų sprendimų laistymo plotams, viršijantiems 10 ha. Sukaupta praktika didelių plotų laistyme leis turėti kompetentingą specialistą, sprendžiant įvairios apimties projektų problemas. Bendradarbiaujame su architektų dirbtuvėmis: Vilniaus miesto savivaldybės, Urbanistika, Sweco, JP Architektūra, Lietuvos Paminklai ir kitais.

Siekiame, kad vis daugiau žmonių užsiimtų žemės ūkiu, taip apsirūpindami ir maistu, ir pačiomis kokybiškiausiomis gyvenimo sąlygomis. Ieškome būdų ir technologijų, kaip patogiau ir efektyviau išnaudoti turimą žemės plotą, tuo pačiu nenualinant gamtos. Išmanios vandens paskirstymo sistemos leidžia kurti žalesnius miestus, sveikesnius ūkius, turtingesnę žemę, didesnę biologinę įvairovę. Tikime, kad tai būdas mums likti drauge savo tėvynėje ir būti čia laimingiems. Tapkime žaliausia šalimi, kurioje gera gyventi.

Aukštos kokybės įranga iš viso pasaulio gamintojų

Graf
Toro
Irritec
Orbit
Irritrol

Projektavimas
Projektavimas

Gerai veikiančios laistymo sistemos pamatas – kruopščiai paruoštas projektas. Mūsų laistymo specialistai suprojektuoja laistymo sistemą įvertinę Jūsų poreikius bei suteikia konsultaciją besirenkantiems laistymo įrangą.

Sužinoti daugiau
Ekspozicija Vilniuje
Ekspozicija Vilniuje

Tiekiame laistymo ir apšvietimo įrangą profesionaliems montuotojams bei parduotuvėms. Siekiame, kad su mumis dirbantys profesionalūs laistymo sistemų montuotojai bei pardavėjai būtų aprūpinti kokybiška ir patikima įranga.

Sužinoti daugiau
Didmeninė prekyba
Didmeninė prekyba

Atvykite į mūsų biurą ir apžiūrėkite Jūsų pasirinktus produktus. Čia rasite purkštukus, laistymo sistemų valdiklius, vandens kolonėles, vandens talpas bei kitus produktus laistymui ir sodui.

Sužinoti daugiau

Sertifikuota laistymo sistemų projektuotoja ir įrangos tiekėja

Tobulindami savo bei norinčių montuoti laistymo sistemas žinias dalyvaujame įvairiuose seminaruose bei patys juos rengiame. Pateiksime keletą svarbiausių sertifikatų ar pažymėjimų iš minėtų seminarų.

Kvalifikacijos kėlimo kursai:

•I.S.E. (Italija) - 1998 kvalifikacijos kėlimo kursai pagal TORO (JAV) programą.

•Zielony Horizont (Lenkija) – 2001 laistymo sistemų montuotojų kursai.

•Tanake (Lenkija) – 2002 laistymo sistemų projektavimo kursai.
•The European Irrigation Association - 2005 Bolonija (Italija) kursai su sertifikavimu „Advanced head layout“
Rodyti daugiau