Filtras
Kaina
iki
8.5
1500
Gamintojai
Skersmuo
Akumuliatorius
Filter

Sekatoriai

Tvarkingas ir gražus sodas – daugelio nuosavų namų savininkų svajonė. Nors reikia suprasti, kad džiuginančiam rezultatui reikės paskirti dalį savo laiko, pinigų ir jėgų, tačiau dailiam sodui pasiekti pakaks vos kelių tinkamai parinktų įrankių. Lengviausia bus jeigu iš anksto viską apgalvosite ir turėsite aiškią viziją, kaip norite, kad atrodytų Jūsų išsvajotoji erdvė. Tvarkingi gėlynai, medeliai, krūmai, tinkamas apšvietimas – puikiai apipavidalins ir pagyvins Jūsų sodą. Prieš viską planuojant sode, pamąstykite, kiek galėsite skirti savo laiko ir finansų jo priežiūrai, nes nuo to priklausys augalų kiekis, išdėstymas ir rūšys. Jau nusprendus kaip norite, kad sodas atrodytų, galite pradėti rinktis darbo įrankius. O kaip gi išsirinkti iš tokios gausybės? Iš pradžių nuspręskite, kokią funkciją norite, kad įrankis atliktų ir kiek galite į tai investuoti. Labai svarbu prieš perkant pasidomėti kainomis, gamintojais ir įrankių saugumu. Nepamirškite, kad kokybiški sodo įrankiai, ne tik ilgai tarnaus, bet padės lengviau ir greičiau pasiekti norimą rezultatą.

Sodo, ūkio sekatoriai

Pakalbėkime apie sekatorius – vienus dažniausiai naudojamų ūkio, sodo įrankių. Tai lyg nedidelės, specialios sodo žirklės skirtos nukarpyti nudžiūvusius, nuvytusius ar nušalusius krūmus, įvairių augalų šakas, nebetinkamas gėles, nedidelius medelius ir pan. Geras ūkio sekatorius yra nepamainomas ir vienas būtiniausių įrankių kiekviename sode. Jų yra įvairių rūšių ir kokį pasirinksite priklausys nuo to, ką auginate – galbūt aukštiems medžiams jums gali praversti sekatorius ilgu kotu, o auginantiems gyvatvores, jas formuojant, nepaimonu taps krūmų sekatorius. Žinoma, visiems augintojams be išimties pravers universalus šakų sekatorius, kuriuo galima smulkinti šakas bei genėti augalus. Tad be abejonės, teisingai pasirinktas sekatorius jau savaime užtikrins sklandesnį darbą sode.

Mūsų parduodamų profesionalių sekatorių rūšys:

  • Sekatorius atraminiais ašmenimis – sekatoriai skirti kirpti negyvai augalijai (nudžiūvusioms šakoms ir pan). Labiausiai pasiteisins genint storesnes šakas, nes tokie ašmenys sumažina naudojamų raumenų ir sąnarių apkrovimą.  Kerpa arti ašies ir neleidžia šakoms išslysti.
  • Prasilenkiančiais ašmenimis – sekatoriai labiausiai tinkami gyvoms šakoms ar stiebams kirpti. Puikiai tiks ploniems, jautriems augalams, nes prasilenkiančių ašmenų kirpimas būna gana švelnus.
  • Tiesaus profilio sekatorius medžių genėjimui – sekatoriai labiau skirti sausai medienai nukirpti.
  • Lenkto profilio sekatorius medžių genėjimui – sekatoriai skirti šviežioms, gyvoms šakoms trumpinti, genėti.
  • Sekatorius gėlėms ir vynuogynams - yra ilgais ir plonais ašmenimis specialiai sukurti greitam bei tiksliam nedidelių šakų retinimui. Nesunkiai prasiskverbsite į vynuogių kekes ar gėlių krūmelius ir nieko nepažeisite.
  • Sekatorius skiepijimui – sekatoriai sukurti lengvai ir greitai skiepyti medelius ar krūmus. Skiepijimo sekatorius tinka naudoti, jeigu sutampa įskiepio ir poskiepio storis. Skiepijamų dalių storis turi būti nuo 4 iki 12 milimetrų. Kitokioms šakoms reikia naudoti skiepijimo peiliuką. Due Buoi gamintojo skiepijimo sekatorius – puiki kokybė už prieinamą kainą.
  • Sekatorius kairiarankiams – pritaikyti sekatoriai sukurti naudoti būtent darbuojantis kaire ranka. Jais galima taip pat lengvai ir efektyviai genėti medelius ar kitus augalus. Ergonomiška, patogi rankena, sukurta taip, kad klientams garantuotų lengvą sukibimą, tikslų kirpimą bei saugų darbą.
  • Akumuliatorinis sekatorius – patogus, belaidis, lengvai naudojamas, greitai pakraunamas. Akumuliatoriniai sekatoriai su visomis dalimis sudėti į praktiškus lagaminėlius, kad būtų dar lengviau transportuoti. Įkroviklis įeina į komplektą. Šių sekatorių turime keleta modelių, tad kiekvienas ras pagal savo norus ir kišenę skirtą prekę. Turime nuo 28 iki 40 mm storio šakas kerpančių sekatorių. Vienas mūsų turimas modelis yra su praktišku, 200 cm ilgio kotu. Šis modelis yra ypač tinkamas karpyti ir genėti aukštesnius medžius.
  • Sekatorius su teleskopiniu kotu – tai ilgas sekatorius skirtas genėti aukštesnius medžius. Tokio sekatoriaus kotas gali pailgėti net iki 200 cm ilgio!

Nuo ko priklauso sekatorių kainos?

Kokia yra sekatoriaus kaina priklauso nuo kokybės, medžiagos iš ko pagamintas sekatorius, kirpimo diametrą, ašmenų tipo, gamintojo bei paskirties. Jums nebūtinai prireiks pačių brangiausių įrankių norint pasiekti kokybišką rezultatą, tačiau verta atkreipti dėmesį, kad investuojant į geresnės kokybės įrankius, juos naudosite ilgiau, o kirpimas bus sklandus ir tikslus.

Sekatoriai internetu - STA-FOR ir VOLPI Originale gamintojai

Dauguma mūsų parduodamų profesionalių sekatorių produkcijos yra STA‑FOR įmonės, kuri buvo įkurta 1975 metais Maniago mieste, Italijoje. Įmonė specializuojasi žirklių ir genėjimo įrankių gamyboje. Nuo gaminio projektavimo iki gamybos etapo pabaigos viskas yra atliekama pačioje įmonėje, todėl prekės pasižymi savo originalumu ir kokybės garantija. Gaminių asortimentas bėgant metams yra nuolat tobulinamas, plečiamas ir tiekiamas į vis daugiau valstybių – STA-FOR sėkmingai parduoda sekatorius ne tik Italijoje, tačiau ir visoje Europoje bei už jos ribų.

Volpi – taip pat Italijoje, 1879 m įsikūręs prekinis ženklas. Gamintojas orientuojasi į sodo purkštuvų ir akumuliatorinių sekatorių, žirklių, pjūklų gamybą. Šie produktai išsiskiria patikimumu ir nesudėtingu naudojimusi. Mūsų asortimente rasite puikių VOLPI Originale akumuliatorinių sekatorių.

Užsisakykite profesionalius sekatorius internetu arba atvykite į mūsų parduotuvę. Jeigu turite kažkokių klausimų ar norite pasikonsultuoti su specialistu, susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jūsų klausimus. Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius, kuriuose dalinames patarimais bei sezoninėmis nuolaidomis – galbūt savo norimus sekatorius įsigysite per akciją. Prekes galite taip pat užsisakyti paskambinę telefonu +370 5 276 00 41 ar atvykę pas mus adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilniuje.

MAIDINA -  aukšta kokybė už visiems prieinamą kainą.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės