Filtras
Kaina
iki
3.4
16
Gamintojai
Darbinis slėgis
Sriegis
Filter

Korpusai be antgalių

Korpusai be antgalių – tai detalės skirtos laistymo sistemai. Korpusai, tai konstrukcija, kuri iššoka ir iškelia laistymo purkštuko antgalį į viršų. Mūsų el. parduotuvėje rasite dviejų gamintojų korpusus be antgalių: i-PRO seriją ir SL seriją. Nepriklausomai nuo to, kurio gamintojo korpusus išsirinksite pravartu žinoti, kad standartinis korpuso matmuo yra 10 cm. Taip pat, galite rasti ir nestandartinius matmenis: 7,5, 15 ir 30 cm. Šie korpusai parenkami, jeigu reikia, kad purkštukas iššoktų aukščiau, pavyzdžiui, jeigu pasiekti laistomą plotą trukdo krūmai ar augalai. Svarbu paminėti, kad sumontavus laistymo sistemą, purkštuvo korpuso paviršius turi būti beveik lygus su žemės paviršiumi.

Korpusai taip pat gali būti su stabdymo vožtuvu – tai puikus sprendimas nelygiam landšaftui – arba su slėgio reguliatoriumi. Pastarieji korpusai idealiai tinka ilgom atšakom, kai ant vienos linijos prijungta daug purkštuvų.

Jeigu turite klausimų susisiekite su mumis ir „MAIDINA“ specialistai pakonsultuos bei padės išsirinkti tinkamą laistymo prekę. Prekes galite įsigyti internetu arba atvykę pas mus adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilniuje. Elektroninius užsakymus pristatome per 2-3 darbo dienas į namus ar paštomatą.

„MAIDINA“ prekiauja tik kokybiškomis, ilgaamžėmis ir visų vertinamomis prekėmis draugiškomis kainomis.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės