Filtras
Kaina
iki
0.22
67
Gamintojai
Skersmuo
Filter

Sodo aksesuarai

Palengvinkite savo sodo darbus įsigiję įvairius sodo aksesuarus. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite tokius sodo aksesuarus: antkelius bei kilimėlius, augalų žymėjimo etiketes, keramikinius lašintuvus, šiltnamio langų atidarytuvus, plėvelės fiksatorius ir kita.

Sodo aksesuarai sodinimo darbams

Pagreitinkite savo sodinimo darbus pasitelkę pikavimo įrankį. Tai patogus ir ergonomiškas sodo įrankis sodinant į purų ar kietą gruntą. Šis sodo aksesuaras puikiai tinka sodinant augalus, sėklas, o ypač sodinukus. Pasodinę augalus nepamirškite jų sužymėti tam skirtomis augalų žymėjimo lentelėmis arba etiketėmis. Mūsų parduotuvėje rasite dviejų spalvų: geltonas ir baltas bei įvairių dydžių, formų. Šios etiketės tiks tiek uogų krūmeliams, tiek gėlėms, vazoniniams augalams ar medeliams. Užrašus ant šių lentelių galite nutrinti ir užrašyti naujus, todėl tvirtas lenteles galėsite panaudoti daugelį kartų.

Apsaugokite savo kelius ir rankas

Dažnai dirbdami sodo darbus priklaupiame ant kietų plytelių arba žemės, todėl rekomenduojame įsigyti antkelius arba kilimėlį kelių apsaugai. Šie paminkštinimai padės apsaugoti kelius, o ypač tiks tiems, kurie skundžiasi skaudančiais keliais. Tiek antkeliai, tiek kilimėliai yra labai lengvi, todėl galėsite patogiai neštis su savimi dirbdami skirtingose savo sodo vietose. Tai puiki dovana aistringam sodininkui, kuris praleidžia ilgas valandas dirbdamas įvairius sodo darbus. 

Taip pat turime įvairių dydžių ir dizaino sodo pirštinių. Darbuojantis lauke saugokite savo rankas nuo šaltuko, purvo, cheminių medžiagų ar nelygaus paviršiaus. O visus įrankius galite susidėti mūsų praktiškame sodininko dirže. Šis specialus diržas turi keletą patogių kišenėlių, tad pirštinės ir kiti nedideli sodo įrankiai visada bus po ranka. 

Papildomi įrankiai sode

Karštomis vasaros dienomis svarbus tinkamas vėdinimas šiltnamyje tam, kad augalai neperkaistų ir būtų užtikrinta oro cirkuliacija. Automatinis šiltnamio langų atidarytuvas reaguoja į temperatūros pokyčius – atsidarydamas nuo karščio ir automatiškai užsidarydamas oro temperatūrai atvėsus. Šis prietaisas nereikalauja jokio elektros šaltinio.

Taip pat prekiaujame 3 dalių sodo įrankių rinkiniais: kastuvėlis, grėbliukas, semtuvėlis. Įrankiai pagaminti iš kokybiško plastiko, tad tikrai tarnaus ne vieną sezoną. Jų pagalba bus dar lengviau darbuotis Jūsų sode.

Pas mus galima įsigyti ir specialių svogūnėlių sodinimo įrankių. Šio įrankio dėka nebereikės svarstyti pasirinkote tinkamą sodinimo gylį ar ne. Be to, šis įrankis padės su visomis žemėmis perkelti augalą į kitą vietą.

Pamirštantiems palaistyti vazoninius augalus rekomenduojame keramikinius autonominius lašintuvus. Šie lašintuvai drėkina vazoninį augalą siurbdami vandenį iš šalia stovinčio indo. Lašintuvui sudrėkus grandinė nutrūksta, o išdžiūvus vanduo vėl paduodamas į vazoną – taip užtikrinamas nuoseklus ir tolygus augalo drėkinimas. Šis sodo aksesuaras puikiai tinka išvykstantiems atostogauti ilgesniam laikui, tiesiog palikite pilną indą vandens prie augalo ir jūsų vazonas bus tinkamai sudrėkintas.

Kiti praktiški aksesuarai sode

Pas mus rasite įvairių dydžių plėvelių fiksatorius, kuriais galėsite tvirtai pritvirtinti plėvelę prie vamzdžių. Šie plėvelės fiksatoriai pagaminti iš kokybiško plastiko gali būti trijų dydžių: 1/2, 3/4, 1.

Kovojant prieš šliužus turime labai veiksmingą priemonę - spąstus šliužams. Tai yra saugus gamtai šliužų naikinimo būdas.

Prekyboje turime ir labai dailių krepšelių, kurie puikiai tiks skinti Jūsų derlių. Krepšelio dugne, viename kampe yra skylutės, tad derlių lengvai ir greitai nuplausite.

Tikram sodininkui tikrai pravers batų valymo stovas. Su šiuo stovu lengvai ir greitai nusivalysite savo purvinus nuo žemių batus. 

Norite stebėti ir pamaitinti išalkusius paukštelius? Prekiaujame tam skirtomis nedidelėmis paukščių lesyklėlėmis. Pagyvinkite savo sodą paukštelių čiulbėjimu.

MAIDINA sodo aksesuarai tai aukšta kokybė už prieinamą kainą. Tinkamai parinkti sodo aksesuarai leis supaprastinti sodo darbus bei padės juos atlikti greičiau ir patogiau. Sodo aksesuarai taip pat gali būti puiki dovana tiems, kurie mėgsta praleisti savo darže daug laiko. Užsisakykite internetu ir mes pristatysime visoje Lietuvoje per 1 – 3 darbo dienas. Norėdami gauti papildomą konsultaciją susisiekite su MAIDINA specialistais ir mes atsakysime į jūsų rūpimus klausimus bei parinksime jums labiausiai tinkančius sprendimus.

 

 

Turime platų asortimentą sodo aksesuarų: pirštinių, augalų žymėjimo lentelių, automatinių šiltnamių stoglangių atidarytuvų, apsaugų ant kelių ir dar daug kitų prekių.

Užsakymus pristatome per 1-2 darbo dienas. Pavasarį prekių pristatymas gali šiek tiek ilgiau užtrukti.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės