Dėl didelio užsakymų kiekio pristatymas gali vėluoti 2-3 dienas

Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
54 €
Rūšiuoti:
Antkeliai
Antkeliai
6,00 €
pasiūlymas
-20%
Batų valymo stovas
Batų valymo stovas
53,60 € 67,00 €
 • 1
 • 2
 • 3
 • >
 • žiūrėti visus
 • Sodo aksesuarai

  Palengvinkite savo sodo darbus įsigiję įvairius sodo aksesuarus. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite tokius sodo aksesuarus: antkelius bei kilimėlius, augalų žymėjimo etiketes, keramikinius lašintuvus, šiltnamio langų atidarytuvus, plėvelės fiksatorius ir kita.

  Sodo aksesuarai sodinimo darbams

  Pagreitinkite savo sodinimo darbus pasitelkę pikavimo įrankį. Patogus ir ergonomiškas sodo įrankis sodinant į purų ar kietą gruntą. Šis sodo aksesuaras puikiai tinka sodinant augalus, sėklas, o ypač sodinukus. Pasodinę augalus nepamirškite jų sužymėti tam skirtomis augalų žymėjimo lentelėmis arba etiketėmis. Mūsų parduotuvėje rasite dviejų spalvų: geltonas ir baltas bei įvairių dydžių, formų. Šios etiketės tiks tiek uogų krūmeliams, tiek gėlėms, vazoniniams augalams ar medeliams. Užrašus ant šių lentelių galite nutrinti ir užrašyti naujus, todėl tvirtas lenteles galėsite panaudoti daugelį kartų.

  Apsaugokite savo kelius

  Dažnai dirbdami sodo darbus priklaupiame ant kietų plytelių arba žemės, todėl rekomenduojame įsigyti antkelius arba kilimėlį kelių apsaugai. Šie paminkštinimai padės apsaugoti kelius, o ypač tiks tiems, kurie skundžiasi skaudančiais keliais. Tiek antkeliai, tiek kilimėliai yra labai lengvi, todėl galėsite patogiai neštis su savimi dirbdami skirtingose savo sodo vietose. Tai puiki dovana aistringam sodininkui, kuris praleidžia ilgas valandas dirbdamas įvairius sodo darbus. Užsisakykite šias prekes internetu ir mes pristatysime jūsų nurodytu adresu per 2 – 3 darbo dienas.

  Papildomi įrankiai sode

  Karštomis vasaros dienomis svarbus tinkamas vėdinimas šiltnamyje tam, kad augalai neperkaistų ir būtų užtikrinta oro cirkuliacija. Automatinis šiltnamio langų atidarytuvas reaguoja į temperatūros pokyčius – atsidarydamas nuo karščio ir automatiškai užsidarydamas oro temperatūrai atvėsus. Šis prietaisas nereikalauja jokio elektros šaltinio.

  Pamirštantiems palaistyti vazoninius augalus rekomenduojame keramikinius autonominius lašintuvus. Šie lašintuvai drėkina vazoninį augalą siurbdami vandenį iš šalia stovinčio indo. Lašintuvui sudrėkus grandinė nutrūksta, o išdžiūvus vanduo vėl paduodamas į vazoną – taip užtikrinamas nuoseklus ir tolygus augalo drėkinimas. Šis sodo aksesuaras puikiai tinka išvykstantiems atostogauti ilgesniam laikui, tiesiog palikite pilną indą vandens prie augalo ir jūsų vazonas bus tinkamai sudrėkintas.

  Taip pat rasite įvairių dydžių plėvelių fiksatorius, kuriais galėsite tvirtai pritvirtinti plėvelę prie vamzdžių. Šie plėvelės fiksatoriai pagaminti iš kokybiško plastiko gali būti dviejų dydžių: 1/2 ir 3/4.

  MAIDINA sodo aksesuarai tai aukšta kokybė už prieinamą kainą. Tinkamai parinkti sodo aksesuarai leis supaprastinti sodo darbus bei padės juos atlikti greičiau ir patogiau. Sodo aksesuarai taip pat gali būti puiki dovana tiems, kurie mėgsta praleisti savo darže daug laiko. Užsisakykite internetu ir mes pristatysime visoje Lietuvoje per 2 – 3 darbo dienas. Norėdami gauti papildomą konsultaciją susisiekite su MAIDINA specialistais ir mes atsakysime į jūsų rūpimus klausimus bei parinksime jums labiausiai tinkančius sprendimus.