Filtras
Kaina
iki
0.15
0.8
Gamintojai
Skersmuo
Sriegis
Filter

Sujungimai, aklės lašelinei juostai

Lašelinė juosta – speciali laistymo juosta, kurioje yra integruoti lašintuvai kuriais laistomi augalai. Lašintuvai gali būti kas 10, 20 ar 30 cm. Lašelinė juosta skirta laistymui tiek šiltnamiuose, tiek atvirose plantacijose. Drėkindami lašeline juosta užtikrinsite, kad laistymas ir trąšų dozavimas visada bus tolygus.

Nors lašeline juosta dažniausiai laistomos braškės, bet galima laistyti ir salotas, svogūnus, morkas ir kitus susodintus vienas palei kitą augalus.

Renkantis lašelinę juostą, svarbu atkreipti dėmesį į: kas kokį atstumą susodinti Jūsų augalai, kokio ilgio yra vagos, kokio dydžio tarpai tarp vagų ir kokiu atstumu nuo laistomo ploto yra vandens šaltinis.

Norint pajungti laistymo sistemą, svarbu įsigyti ne tik lašelinę juostą, bet ir jai skirtas detales. Visas detales galite rasti mūsų fizinėje ir elektroninėje parduotuvėje tomis pačiomis kainomis.

Sujungimai – detalės, skirtos sujungti tarpusavyje laistymo juostas ar laistymo juostą su įvairaus diametro vamzdžiu.

Aklės – nedidelės detalės, skirtos užaklinti (uždaryti) juostos galą. Prekiaujame aklėmis su kilpele ir be. Akles su kilpa šiek tiek patogiau pritvirtinti prie žemės (smeigiame smeigę per skylutę į žemę).

Užsisakykite sujungimus ir aklės lašelinei juostai internetu ir mes greitai bei saugiai prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu. Jeigu abejojate, ar laistymo įrangą susikomplektavote teisingai, susisiekite su „MAIDINA“  konsultantais ir mes padėsime surasti geriausią sprendimą bei atsakysime į Jūsų klausimus.

„MAIDINA“ – kokybiška, laiko patikrinta ir klientų vertinama laistymo įranga draugiškomis kainomis.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės