Filtras
Kaina
iki
22
1070
Gamintojai
Debitas
Darbinis slėgis
Pralaidumas
Sriegis
Filter

Smėlio filtrai

Vandens smėlio filtrai filtruoja vandenį nuo įvairių nešvarumų, dumblo, purvo, kas gali gerokai apsunkinti vandens tiekimą, jei vanduo nebūtų filtruojamas.

Smėlio filtro naudojimas būtinas ir tikrai pasiteisina, jeigu vandens paėmimas laistymo sistemai yra iš tokių, kaip: nešvarių vandens telkinių, upių, kanalų, ežerų, užterštų šulinių ir t.t. Tokiu atveju rekomenduojamas darbinis slėgis iki 8 barų.

Mūsų elektroninėje ir fizinėje parduotuvėje galite įsigyti specialaus smėlio, skirto smėlio filtrams. Silicio smėlis yra nuo 0,3 mm iki 1,2 mm. Parduodamas smėlis yra maišais po 25 kg.

Iškilo kokių nors klausimų? Abejojate koks laistymo rinkinys Jums labiausiai tiktų? Susisiekite su „MAIDINA“ specialistais, kurie Jums patars ir padės išsirinkti labiausiai tinkančią prekę. Visas mūsų prekes galite įsigyti internetu, telefonu ar atvykę į mūsųparduotuvę adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilnius. Mūsų įmonė bendradarbiauja tik su sąžiningais ir patikimais tiekėjais, todėl gausite prekes greitai, kokybiškas ir patraukliomis kainomis.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės