Filtras
Kaina
iki
1.5
36
Gamintojai
Skersmuo
Filter

Priedai elektromagnetiniams vožtuvams

Elektromagnetiniai vožtuvai naudojami automatinėse laistymo sistemose ir yra skirti įjungti arba išjungti vandens padavimą į vandentiekio vamzdžius. Elektromagnetinio vožtuvo ritės prisijungia prie el. kabelio, o kabelis prisijungia prie valdiklio. Elektromagnetiniai vožtuvai valdiklio pagalba padeda teisingai palaistyti didelius ūkininkų laistomus plotus, nes tokių plotų laistymas susideda iš kelių laistymo zonų, atsižvelgiant į kiekvieną augalą. Svarbu paminėti, kad  patys elektromagnetiniai vožtuvai natūraliai yra uždaryti, bet gavę elektros impulsą atsidaro membraninės sistemos principu. Pas mus yra šių dydžių vožtuvų: 1, 1 ¼, 1 ½, 2, 3.

Elektromagnetiniai vožtuvai  būna su rite ir be jos. Jeigu įsigijote vožtuvą be ritės, bet jos prireikė, ritę galite pas mus papildomai įsigyti ir nesunkiai prijungti prie vožtuvo. Pardavime turime elektromagnetinių vožtuvų su AC ar DC rite. AC – kintanti srovė 24V, o DC – pastovi srovė.

Svarbu žinoti, kad pagrindinės savybėmis pasirenkant elektromagnetinį vožtuvą yra jo įėjimo ir išėjimo dydis, sriegis ir kaina.

Mūsų elektroninėje ir fizinėje parduotuvėje galite įsigyti priedų elektromagnetiniams vožtuvams. Turime ričių AC ir DC, sujungimų el. kabeliui bei 6 ar 10 gyslų el. kabelius.

Specialus el. kabelio sujungimas padės lengvai ir be vargo sujungti tarpusavyje el. kabelio laidus. O el. kabelio pasirinkimas priklausymas nuo to, kiek pas Jus yra laistymo zonų. Trumpai tariant, el. kabelis yra daugiagyslis, požemis kabelis, kuriam nebūtinas papildomas įšarminimas, nes yra atsparus visiems mechaniniams pažeidimams. Kabelio vidus pripildytas silikonine medžiaga, kuri apsaugo kabelį nuo galimos nepageidaujamos oksidacijos.

Jeigu turite dar kažkokių klausimų ir norite pasikonsultuoti su specialistu dėl vožtuvo, el. kabelio ar ritės, susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jums rūpimus klausimus. Prekes galite įsigyti internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje ar atvykę pas mus adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilniuje.

„MAIDINA“ -  aukšta kokybė už prieinamą kainą.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės