Filtras
Kaina
iki
0.22
1.6
Gamintojai
Darbinis slėgis
Sriegis
Filter

Srieginės aklės

Srieginės aklės skirtos lengvai ir patogiai užkimšti vamzdžių atšakas, o atsukus srieginę aklę galima išvalyti vamzdyną. Srieginės aklės dažnai naudojamos su srieginiais trišakiais, kad užkimšti atšaką. Pavyzdžiui, jeigu kieme pasikeitė augalų išdėstymas ir toje vietoje purkštuko vejai jau nereikia, tokiu atveju, puikus sprendimas yra išimti ar perkelti į jį kitą vietą, o vietoj jo užsukti srieginę aklę.

Taip pat srieginės aklės dažnai yra naudojamos kolektoriuose, kai pasinaikina viena laistymo zona ar tiesiog užsiaklina pats kolektorinis trišakis gale. Esant poreikiui visada galite lengvai praplėsti sistemą, nuimdami srieginę aklę ir pridėdami papildomų trišakių laistymo sistemos kolektoriuje.

Būtina pažymėti, kad visus srieginius sujungimus būtina pavynioti teflonine sandarinimo juosta. Norime pažymėti, kad plastikinėms jungtims, sriegiams yra naudojamas teflonas, o metalinėms pakulos. Sandarinimo juostą reikia vynioti tokia kryptimi, kuria bus sukama jungtis, svarbu nepersistengti su sandarinimo priemonių naudojimu, kad nebūtų sugadinta jungtis.

Visos Laistymoiranga.lt parduotuvėje esančios detalės pagamintos iš itin kokybiškos plastmasės, todėl Jums tarnaus ilgą laiką. Naudojant kokybiškus sujungimus, sumažinate vandens išsiliejimo, blogai veikiančios laistymo sistemos riziką. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite “, ½“, ¾“,1“, 2“ vidinio ar išorinio sriegio srieginių aklių. Taip pat turime aklių skirtų užaklinti statinius purkštuvus.

Jeigu turite klausimų susisiekite su mumis ir MAIDINA specialistai pakonsultuos bei padės išsirinkti tinkamą laistymo prekę. Blogai sukompletuotos laistymo sistemos dažniausiai neveikia, todėl esant abejonei dėl savo pasirinkimo rekomenduojame pasitarti su MAIDINA projektavimo specialistais.

Sriegines akles ir kitus sujungimus galite įsigyti internetu arba atvykę pas mus adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilniuje. Elektroninius užsakymus pristatome vos per kelias darbo dienas Jūsų nurodytu adresu arba į pasirinktą paštomatą.

„MAIDINA“ prekiauja tik kokybiškomis, ilgaamžėmis ir visų vertinamomis prekėmis draugiškomis kainomis.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės