Filtras
Kaina
iki
1
16.4
Gamintojai
Debitas
Spindulys
Darbinis slėgis
Sriegis
Filter

Mažo našumo purkštuvai

Mažo našumo purkštuvai tinkami naudoti vietose, kur reikia smulkaus laistymo, soduose, daržuose, pievose ar laistant gėlynus prie namų. Šie purkštuvai yra puikus pasirinkimas, jeigu Jūsų vandens šaltinis turi nedidelį slėgį. Pavyzdžiui, jeigu norite gausaus laistymo, bet Jūsų sode yra žemas slėgis, tuomet rinkites purkštuvą Rotoframe, kurio darbinis slėgis yra nuo 1 bar. Šis purkštuvas laisto stambiais lašais ir gausiai, todėl Jūsų sodas ar daržas bus greitais ir tolygiai palaistytas. Metalinis purkštuvo korpusas užtikrina ilgaamžiškumą ir patvarumą. Rotoframe purkštuvus galite montuoti kartu su trikojais stovais arba smeigėmis į žemę, taip pat galite automatizuoti laistymą papildomai įsigyję laistymo laikmatį.

Purkštuvai Opal, tai mažo našumo purkštuvai, purškiantys tiesia srove. Šiuos purkštuvus galite naudoti tiek atvirose vietose, tiek šiltnamiuose. Smulkus laistymas tinkamas drėkinti daigynus.

Tarp mažo našumo purkštuvų taip pat rasite populiarųjį Flipper, kuris naudojamas norint apsaugoti augalus nuo šalnų. Šie purkštuvai itin populiarūs žemės ūkyje: vynuogynuose, šilauogynuose, avietynuose ir panašiai. Laistomas vanduo padengia augalus ledu, kuris apsaugo pumpurus ankstyvą pavasarį nuo minusinės temperatūros.

Mažo našumo purkštuvai, tai nedidelė, bet neabejotinai atsiperkanti investicija, karštomis vasaros dienomis. Purkštuvų kokybė atitinka jų kainą. Užsisakykite purkštuvus internetu arba atvykite juos apžiūrėti mūsų parduotuvėje Eišiškių pl. 36A, Vilnius. MAIDINA specialistai padės Jums susikomplektuoti tinkamą ir efektyviai veikiančią laistymo sistemą.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės