Informuojame, kad nuo rugsėjo 13 d. pagal LR Vyriausybės numatytą tvarką aptarnauti fizinėje parduotuvėje galėsime turinčius galimybių pasą

Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Slėginiai sodo purkštuvai

Nemažai daliai žmonių darbas sode, tai laisvalaikio praleidimo būdas. Pražydusios gėlės ir vešiantys augalai suteikia pasigėrėjimo ir pilnatvės jausmą. Kai kurie žmonės augina ne tik akį džiuginančias gėles, bet ir daržoves, vaisius, t.t.. Kiekvienas sodas reikalauja daug dėmesio ir tam, kad galėtumėte atlikti sodo darbus deramai, reikalingi profesionalūs sodų priežiūros įrankiai. 

Sodo purkštuvas – tobulai aplinkai

Sodo purkštuvai padės pasirūpinti, kad tiek Jūsų veja, tiek gėlės visada atrodytų labai puikiai. Už labai prieinamą kainą, mūsų parduotuvėje pardavinėjami, kokybiški ir profesionalūs, racionalaus dizaino, paprasti ir praktiški patogiam naudojimui sukurti Maidina slėginiai akumuliatoriniai purkštuvai, kurie puikiai tinka įvairiems augalams. Jie yra lengvi, tvirti, ilgaamžiški, patogūs nešiotis, transportuoti ir užima nedaug vietos, turi patogias reguliuojamas petnešas bei diržus.

 

Naudokite juos gėlėms, sodui, medžiams, vaismedžiams, takeliams purkšti. Maidina akumuliatorinis sodo purkštuvas padės užtikrinti, kad Jūsų sodas atrodytų gražiau ir būtų apsaugotas nuo ligų. Galėsite rinktis tarp rankinio ir automatinio purškimo. Profesionaliai suprojektuotas diafragminis siurblys užtikrina aukštą ir nuolatinį slėgį. Įdiegti aukštos kokybės, saugūs ir ilgaamžiai akumuliatoriai. Po pilno įkrovimo purkštuvai gali nuolat purkšti 4-8 valandas, vėliau galimas rankinis purškimas. Į komplektaciją įeina pakrovėjas. Įdiegtas amperimetras, kuris leidžia labai lengvai stebėti energijos suvartojimo lygį ir manometras, kuris reguliuoja slėgį. Purkštuvai turi filtrą, kuris apsaugo nuo užsikimšimų, filtras yra lengvai plaunamas.

 

Maidina slėginiai akumuliatoriniai purkštuvai turi tris papildomus antgalius, kurie skirti skirtingoms funkcijoms atlikti,

 

Ergonimiškos, ilgos su lenktomis viršūnėlėmis, sodo purkštuvų rankenos, garantuoja tikslų ir tolygų apipurškimą, prailgina jų naudojimo trukmę. Teleskopinis purškimo antgalis yra nerūdijančio plieno ir atsparus chemikalams. Būkite ramūs, nes sodo purkštuvai taip pat yra atsparūs korozijai, todėl naudosite ne vienerius metus. Sustiprinta PVC purškimo žarna ilgalaikiam naudojimui. Produktai pagaminti iš labai aukštos kokybės plastiko.

 

Geriausio sodo purkštuvo pasirinkimas

Sodo purkštuvai skiriasi savo talpa, galite rinktis iš 16 litrų ir 20 litrų talpų.

Pasirinkite patogiausią talpą pagal purškiamų augalų kiekį.

Purkštuvai taip pat gali būti naudojami valymui, epidemijos prevencijai ir gaisro kontrolei.

 

Patogiausia pirkti užsisakyti internetu!