Filtras
Kaina
iki
0.35
1620
Gamintojai
Darbinis slėgis
Sriegis
Akumuliatorius
Filter

Sodo purkštuvai

Nemažai daliai žmonių darbas sode, tai laisvalaikio praleidimo būdas. Pražydusios gėlės ir vešintys augalai suteikia pasigėrėjimo ir pilnatvės jausmą. Kai kurie žmonės augina ne tik akį džiuginančias gėles, bet ir daržoves, vaisius, uogas ir dar daugiau. Visgi kiekvienas sodas ar jis būtų mažas, ar didelis reikalauja dėmesio bei nuolatinės priežiūros. Augalus puolantys kenkėjai, ligos ar nevietoje užaugusios piktžolės pasitaiko kiekvieno aplinkoje. Tad tam, kad galėtumėte atlikti sodo darbus greitai ir tiksliai, reikalingi profesionalūs sodų priežiūros įrankiai, vienas jų – sodo purkštuvas.

Sodo purkštuvas – tobulai aplinkai

Greičiausiai nerasite nei vieno sodo, kuriame nebūtų sodo purkštuvo. Sodo purkštuvas padės pasirūpinti, kad tiek Jūsų veja, tiek gėlės, tiek vaismedžiai visada atrodytų puikiai bei būtų sveiki. Sodo purkštuvais galite apipurkšti augalus trąšomis, nupurkšti takelį nuo suvešėjusių piktžolių ar apipurkšti sodą nuo kenkėjų.

Už labai prieinamą kainą, mūsų e. parduotuvėje galite įsigyti kokybiškius ir profesionalius, racionalaus dizaino, paprastus ir praktiškus, patogiam naudojimui sukurtus akumuliatorinius bei rankinius sodo purkštuvus. Visi šie purkštuvai yra lengvi, tvirti, ilgaamžiški, patogūs nešiotis ir transportuoti. Visus slėginius sodo purkštuvus galite naudoti įvairiems augalams: gėlėms, medžiams, vaismedžiams ar piktžolėms purkšti.

Mūsų parduotuvėje galite rasti italų gamintojo profesionalius VOLPI Originale sodo purkštuvus ir Maidinos 2 in 1  akumuliatorinius purkštuvus sodui.

Sodo purkštuvų rūšys – kaip išsirinkti?

Išsirinkti tinkamą slėginį purkštuvą neturi būti sudėtinga užduotis. Visų pirma, renkantis purkštuvą  išsigryninkite savo poreikį – ką planuojate purkšti ir kokio dydžio bus purškiami augalai. Purkštuvų kainos priklauso ne tik nuo dydžio, bet ir nuo papildomų antgalių, dizaino, baterijos, gamintojo bei kitų faktorių.

Purkštuvo dydis. Jeigu Jūsų sodas nedidelis ir kasmet purškiate tik kelis vaismedžius ar krūmus, tuomet pakaks nedidelio sodo purkštuvo 5 l arba 8 l. Tai optimalaus dydžio purkštuvai, kurie nebus sunkūs ir leis greitai bei patogiai atlikti darbą. Tuo tarpu, jeigu purškiamas plotas yra didesnis ir jame auga daug vaismedžių, tuomet investuokite į didesnės talpos 10 l, 16 l ar net 20 l sodo purkštuvą. Pasirinkus reikiamo dydžio slėginį purkštuvą, darbas vyks greitai ir be jokių iššūkių!

Purkštuvo paskirtis. Rinkdamiesi sodo purkštuvus, būtinai atkreipkite dėmesį į purkštuvo paskirtį. Jeigu planuojate purkšti tik piktžoles augančias tarp trinkelių, jums pravers specialus herbicidų purkštuvas su gaubtu. O galbūt purškimui naudojate ne skysčius, o miltelius? Tuomet rinkitės miltelių pagrindo chemijai skirtus rankinius sodo purkštuvus.

Purkštuvo antgaliai. Atkreipkite dėmesį, kokius purškimo antgalius turi jūsų pasirinktas sodo purkštuvas. Skirtingi purkštuvo antgaliai gali atlikti skirtingas funkcijas – vieni purškia plačiau, kiti išpurškiamą srovę sukoncentruoja į vieną tašką, treti gali purkšti netgi keliom srovėm. Pasidomėkite, ar yra galimybė įsigyti papildomus antgalius ir esant poreikiui juos keisti. Kuo didesnė antgalių įvairovė, tuo daugiau įvairių sodo darbų atliks purkštuvas.

 

Populiariausi sodo purkštuvai mūsų asortimente

Dažniausiai sodo purkštuvų rūšys yra šios:

-        Nedideli rankiniai sodo purkštuvai – įprastai tai būna nedidelės talpos, paprasti purkštuvai. Jie dažniausiai naudojami namuose gėlėms ar daigams sudrėkinti. Kas kartą norėdami papurkštį vandenį ar kitą skystį, turite paspausti rankenėlę.

-        Pumpuojamasis sodo purkštuvas – iš pradžių šiame purkštuve su specialia rankenėle pumpuojate orą, o tuomet susidaręs slėgis purškia skystį. Šis purkštuvas dažniausiai yra nešiojamas. Gali būti 2 litrų talpos ir didesni.

-        Akumuliatorinis sodo purkštuvas – tai bene patogiausias sprendimas esant didesniam sodui ar daržui. Kuo didesnis sodo, kiemo plotas, tuo sudėtingiau ir ilgiau užtrunka jo priežiūra, todėl tokiu atveju geriausiai tinka akumuliatoriniai purkštuvai, nes šie purkštuvai nereikalauja jokio rankinio darbo. Tereikia pakrauti akumuliatorių ir paruošti purkštuvą darbui. Naudojant akumuliatorinius sodo purkštuvus darbas vyksta sklandžiau ir reikalauja mažiau fizinių jėgų, taupomas jūsų laikas.

-        Hibridinis 2in1 sodo purkštuvas – tai labiausiai pamėgtas sprendimas, mėgstantiems patogumą. Šie purkštuvai turi ir akumuliatorių, ir rankeną oro pumpavimui, todėl išsikrovus akumuliatoriui – darbą galėsite pabaigti rankiniu būdu. Dėka patogių rankenų, šiuos purkštuvus užsidėsite kaip kuprines, todėl lengvai judėsite iš vienos vietos į kitą.

-        Herbicidų purkštuvai – skirti purkšti gryną, neskiestą herbicidą. Plačiai naudojami piktžolių naikinimui tarp trinkelių, gėlynų arba vejos. Gali turėti skirtingų tūrių talpas: 1 l , 5 l.

-        Sodo purkštuvai skirti milteliams – būna ir taip, kad purškiamas yra ne skystis, o milteliai. Toks atvejis neretai pasitaiko tarp vynuogių augintojų, kurie purškia sieros milteliais vynuogynus. Tokiu atveju pasitarnaus įvairių dydžių miltelių purkštuvai, kurie gali būti pumpuojami, rankiniai bei akumuliatoriniai, didesnio dydžio.

-        Purkštuvai su siurbliu – tai didelės talpos, profesionalūs sodo purkštuvai skirti žemės ūkiui. Šie galingi sodo purkštuvai siurblio dėka gali purkšti ilgomis ir stipriomis srovėmis, taip padengdami net aukštus medžius!

 

Sodo purkštuvai taip pat gali būti skirstomi į nešiojamus mažo dydžio purkšuvus, nešiojamus-nugarinius purkštuvus, kuriuos galite užsidėti kaip kuprines bei vežiojamus sodo purkštuvus, kurie dėka sumontuotų ratukų purkštuvo apačioje yra lengvai perkeliami iš vienos vietos į kitą.

Renkantis sodo purkštuvą  nepamirškite ir patogumo. Sunkesnius sodo purkštuvus geriau rinktis su specialiomis petnešomis, skirtomis nešiojimui ant nugaros arba su vežimėliu. Su nugariniais purkštuvais Jūsų darbas taps žymiai lengvesnis!

 

Sodo purkštuvų dalys

 

Prieš įsigydami naują įrankį pasidomėkite ar tiekėjas siūlo atsargines dalis tokias, kaip naujos rankenėlės ar korpusas. Taip ypač svarbu, nes juk netyčia sulaužius detalę nenorėsite pirkti naujo purkštuvo! Atkreipkite dėmesį, kad vieno gamintojo pakaitinės detalės nebūtinai tiks kito gamintojo purkštuvui.

Mūsų e. parduotuvėje rasite įvairių pakaitinių detalių, tokių kaip skirtingų tipų antgaliai (plataus/siauro purškimo, kelių angų, skirtingo srovės tipo), akumuliatorius, diržus, korpusus, apsauginius gaubtus ir kt. Turime atsarginių detalių tiek VOLPI Originale purkštuvams, tiek Maidina slėginiams purkštuvams.

 

Purkštuvo naudojimas ir priežiūra

 

Naudojant įvairius sodo įrankius, tarp jų ir slėginius purkštuvus, svarbu nepamiršti esminių saugumo taisyklių:

-        Visada naudokite apsaugines pirštines;

-        Nepamirškite dėvėti apsauginių akinių;

-        Purškiant chemiją patariama dėvėti drabužius dengiančius visą kūną (viršutinė dalis ilgomis rankovėmis, ilgos kelnės). Būtinai perskaitykite rekomendacijas, kurios visada pateikiamos informaciniame lapelyje;

-        Vėjuotą dieną venkite purškimo darbų. Esant silpnam vėjui purškite pavėjui;

-        Venkite purškimo lietingą dieną arba esant lietaus prognozei;

-        Visada atidžiai skaitykite informacinius lapelius ir chemines priemones purkškite laikydamiesi rekomendacijų;

-        Po naudojimo purkštuvus kruopščiai išplaukite.

 

Taip pat rekomenduojame pasibaigus rudeniui chemikalų purkštuvus išvalyti bei laikyti sausoje vietoje. Jeigu purkštuvus naudojote įvairių trąšų purškimui – tuomet pravalykite ir filtrus. Nepamirškite, kad akumuliatorius po naudojimo reikia įkrauti. Rekomenduojama įkrauti po kiekvieno purškimo arba kas 6 mėnesius tam, kad palaikytumėte sklandų jų darbą bei turimi sodo purkštuvai tarnautų ilgiau.

Būtina įsitikinti, kad praplautos detalės yra sausos, nes dažniausiai jos pažeidžiamos tada, jeigu lieka skysčio ir jos skyla esant minusinei temperatūrai. Nenaudokite purškimo antgalių, kurie yra sulūžę, suskilę arba užsikimšę, nes tuoment sodo purkštuvas purkš netolygiai ir netikslingai. Pastebėję, kad antgaliai veikia netinkamai, pakeiskite juos naujais.

Tinkamai prižiūrint sodo purkštuvus galima prailginti jų tarnavimo laiką ir išvengti gedimų.

 

Purkštuvai sodui daržui pigiau

 

Ieškantiems geriausių sodo purkštuvų kainų rekomenduojame sekti mūsų skelbiamas akcijas bei specialius mėnesio pasiūlymus ir užsisakyti purkštuvus pigiau. Jūsų apsipirkimas gali būti itin lengvas, nes galite užsisakyti sodo purkštuvus internetu. Lojaliems klientams esame sukūrę Sodininko Taškų programą – užsiregistravę ir pirkdami įvairias prekes gaunate Sodininko Taškus, kuriuos vėliau galite panaudoti sekantiems užsakymams ir taip gauti papildomas nuolaidas!

 

Kodėl verta pirkti sodo purkštuvus el. parduotuvėje laistymoiranga.lt?

 

Taupykite savo laiką ir užsisakykite sodo purkštuvus internetu! Mūsų el. parduotuvėje rasite kokybiškus purkštuvus už protingą kainą. Užsakymus pristatome per 1 – 3 darbo dienas į jūsų nurodytą adresą (išskyrus Neringą) arba paštomatą, jeigu užsakyta prekė ten telpa. Taip pat galite pasirinkti užsakymų atsiėmimą iš mūsų sandėlio, juos paruošime per 1 darbo dieną ir informuosime Jus el.laišku apie atsiėmimą.

Visus sodo purkštuvus matomus e. parduotuvėje galite užsisakyti internetu. Taip pat visus purkštuvus bei atsargines purkštuvų dalis galite įsigyti mūsų parduotuvėje Eišiškių pl. 36A, Vilniuje.

Jeigu abejojate dėl sodo purkštuvo pasirinkimo, naudojimo, priežiūros susisiekite su mumis telefonu ar el.paštu arba atvykite į mūsų parduotuvę ir MAIDINA konsultantai padės pasirinkti optimaliausią variantą pagal Jūsų poreikius.

 

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius, sekite naujienas bei sužinokite apie purkštuvų ir kitos įrangos akcijas pirmieji!

 

 

 

Sodo purkštuvai reikalingi augalų apipurškimui nuo ligų ir kenkėjų.

Sodo purkštuvą rinkitės pagal savo poreikius. Jeigu sodas nedidelis užteks 5 litrų purkštuvo, jeigu medelių ar vaiskrūmių turite daugiau, tuomet rinkitės 12 litrų arba didesnį.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės