Filtras
Kaina
iki
110
2150
Gamintojai
Darbinis slėgis
Laistymo laikas
Filter

Išmanieji valdikliai

Valdiklio pagalba galite automatizuoti laistymą, tad Jums nebereikės visiškai niekuo rūpintis: nei laistymo kiekiu, nei laistymo dažnumu, nei eikvoti savo jėgas ar pinigus. Valdikliu palaistysite tiek labai didelius plotus, tiek nedidelius šiltnamius. Valdikliai dažniausiai suskirstyti pagal tai, kiek zonų gali valdyti. Jei auginate ne vieną augalų kultūrą, suskirstyti laistymą zonomis yra būtina, nes skirtingi augalai mėgsta skirtingą vandens kiekį. Valdiklio pagalba Jūsų augalai bus palaistyti reguliariai ir tiksliai, kas yra tikrai svarbu norint augalus išlaikyti sveikus, tvirtus ir neperlaistytus. Be to, kaip žinoma, geriausia augalus laistyti šiltuoju metų laiku anksti ryte ar vėlai vakare, valdiklyje pažymėję laistymo laiką Jums nereikės dėl laistymo keltis anksti ryte ir eiti darbuotis, o už Jus nudirbs darbus Jūsų išmanusis valdiklis. Svarbu paminėti, kad pas mus prekyboje rasite pačių įvairiausių valdiklių: skirtingų zonų, kainų, gamintojų ir t.t.

Išmaniųjų valdiklių išskirtinumas yra, kad juos galima valdyti nuotoliniu būdu. Valdikliai valdomi „Wi-Fi“ ryšiu, „Bluetooth“ arba SIM kortelės pagalba, todėl galėsite ypač patogiai sekti duomenis ir valdyti programatorių kompiuteryje, išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje bet kurioje vietovėje. Tai tikrai labai patogu išvykus iš namų ar atostogauti: laistymas nesustos be Jūsų bei nereikės niekam vietoj Jūsų prižiūrėti laistymo sistemos.

Mūsų parduotuvėje rasite Galcon ir Orbit gamintojų išmaniuosius valdiklius. Būtent Orbit valdikliai turi galimybę prisijungti prie artimiausios Jums meteorologinės stoties, tad yra galimybė, kad Jūsų laistymas bus modifikuojamas pagal esamo oro situaciją. Tai padeda žymiai sutaupyti vandens sąnaudas (jei laistomi dideli plotai), o tai yra pagrindinis pliusas šių valdiklių. Visgi, kad ir prisijungus prie meteorologinės stoties rekomenduojama papildomai prie laistymo sistemos prijungti lietaus daviklį. Viena priežastis - nes meteorologinė stotis gali būti pakankamai toli nuo Jūsų laistomo ploto ir rodys netikslius duomenis; antra priežastis – nes laistymą bus galima valdyti SMART pagalba (informacija bus imama iš meteorologinės stoties) arba Jūsų nustatytais laikais. Jeigu laistymas vyksta Jūsų nustatytais laikais valdiklis visiškai nekreipia į meteorologinės stoties rodmenis, tad jei nebus lietaus daviklio laistymas vyks ir lietingu laiku.

Jeigu turite dar kažkokių klausimų ir norite pasikonsultuoti su specialistu dėl valdiklio ar kitos prekės, susisiekite su mumis telefonu, internetu ar atvykę gyvai į mūsų fizinę parduotuvę ir mes atsakysime į Jums rūpimus klausimus. Prekes galite įsigyti internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje ar atvykę pas mus adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilniuje. Prekes gausite nuo užsakymo pateikimo per 2-3 darbo dienas. Užsakymus pristatome tiek į namus, tiek į paštomatus atsižvelgus į bendrą užsakymo dydį.

MAIDINA -  aukšta kokybė už prieinamą kainą.

Mūsų asortimente esantys išmanieji valdikliai yra skirtingų rūšių, gali valdyti nuo 1 iki 16 zonų.

Priklausomai nuo valdiklio tipo jis gali būti montuojamas patalpoje arba lauke ant sienos. Prieš montuodami atidžiai perskaitykite instrukciją.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės