Filtras
Kaina
iki
0.12
22
Gamintojai
Debitas
Darbinis slėgis
Pralaidumas
Filter

Individualūs lašintuvai

Kas yra individualūs lašintuvai? Tai yra specialūs lašintuvai, kurie yra montuojami ant laistymo vamzdžių norint laistyti tiksliai, tolygiai ir  tik augalo šaknis. Nelaistant žemės aplinkui yra taupomas vanduo ir laistomi augalai gauna pakankamai tikslų vandens kiekį, o tai yra  svarbu, jei su vandeniu yra tiekiamos ir maisto medžiagos augalams. Gaunantys reikiamą kiekį vandens ir maisto medžiagų augaliukai yra gražesni, sodresnės spalvos, vaisiai auga didesni ir duoda didesnį derlių. Augalų lapai ir vaisiai išvengdami per didelio vandens kiekio apsisaugo nuo užklupsiančių įvairių ligų ir puvinių.

Individualūs lašintuvai ypač dažnai naudojami laistyti vazonuose augančius augalus arba auginamus specialiuose substratų maišuose. Taip pat individualiais lašintuvais plačiai laistoma vaismedžiai, vaiskrūmiai, dekoratyviniai augalai.

Individualūs lašintuvai gali būti paprasti arba su slėgio kompensavimo funkcija ir daugiausiai yra gaminami 2, 3, 4, 8 l/val. našumo. Norint lengviau atskirti lašintuvus, jie specialiai yra gaminami skirtingų spalvų. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite šių rūšių individualius lašintuvus: Idrop NORMAL, Idrop PC, NGE, NAAN PC&CNL, Netafim, Turbo ir Delta.

  • Idrop NORMAL: lašintuvai geriausiai tinkantys laistyti augalines kultūras, kurios nereikalauja ypač tikslaus drėkinimo. Galite rinktis tarp 2 l/val., 3 l/val., 4 l/val ir 8 l/val drėkinimo lašintuvų. Darbinis slėgis nuo 0,5 iki 3,5 bar. Be slėgio kompensacijos.
  • Idrop PC: lašintuvai ypač tinka daigynams ir augalinėms kultūroms laistyti, kurioms reikia labai tikslaus drėkinimo. Galite rinktis tarp 2 l/val., 3 l/val., 4 l/val ir 8 l/val drėkinimo lašintuvų. Šie lašintuvai yra su slėgio išlyginimu.
  • NAAN PC&CNL: šie ypač kokybiški lašintuvai, taip pat kaip ir aukščiau esantys geriausiai tinka daigynams ir augalinėms kultūroms laistyti, kurioms reikia labai tikslaus drėkinimo. Pas mus galite įsigyti 1,3 l /val, 2 l/val, 3 l/val, 4 l/val, 8 l/val, 12 l/val lašintuvų. Darbinis slėgis lašintuvų nuo 1 iki 4 bar. Lašintuvai yra atsparūs cheminėms medžiagoms ir pagaminti iš aukštos kokybės plastiko. Šie lašintuvai yra su slėgio išlyginimo funkcija. Speciali „aštrių briaunų“ CNL konstrukcija apsaugo nuo nešvarumų ar purvo kaupimosi ir užtikrina patikimą veikimą, net ir sudėtingomis sąlygomis. Lašintuvai apsaugo nuo perteklinio drenažo žemose dirvožemio vietose. Lašintuvo pajungimui yra reikalingas 3 mm skylamušis, kurį taip pat galite rasti mūsų elektroninėje parduotuvėje.
  • Netafim: tinka daigynams ir augalinėms kultūroms, kurioms reikia labai tikslaus drėkinimo. Vandens debitas: 2 l/val.
  • Turbo: šie lašintuvai išsiskiria tuo, kad gali būti ardomi. Užsikimšus lašintuvui galima jį tiesiog atsukti ir išvalyti. Vandens debitas: 8 l/val.
  • Delta™: lašintuvai Delta™ su smeigėmis skirti augalų laistymui vazonuose, pakeltose lysvėse ar gėlynuose. Integruotas specialus "raktas" reguliuoja vandens debitą, todėl tikrai neperliesite augalų.

 

Perskaitėte, bet vis tiek liko neaiškumų susijusių su lašintuvais? Kreipkitės į mus internetu, telefonu ar gyvai atvykę pas mus adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilniuje ir mūsų laistymo specialistai mielai Jums patars visais laistymo klausimais. Laistymo įrangą galite įsigyti internetu (siunčiame per kurjerius visoje Lietuvoje) ir atvykę pas mus į parduotuvę Vilniuje.

MAIDINA – kokybiška, laiko patikrinta ir klientų vertinama laistymo įranga draugiškomis kainomis.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės