Filtras
Kaina
iki
0.9
90
Gamintojai
Darbinis slėgis
Skersmuo
Sriegis
Filter

Ventiliai

Ventiliai gali būti naudojami, kaip vamzdžių jungtys ar dekoratyviniai lauko kraneliai su greitu pajungimu laistymo žarnoms. Prekiaujame pačiais įvairiausiais ventiliukais. Turime plastikinių ir metalinių ventilių. Plastikiniai ventiliai labiausiai tiks sujungti vamzdžius. Metaliniai – pajungti laistymą lauke. Turime skirtų specialiai tik lašelinei juostai ventiliukų (plastikiniai).

Pagal ką skiriasi ventiliai?

Ventiliai gali skirtis pagal maksimalų darbinį slėgį. Turime plastikinių nuo 4 iki 10 barų atlaikančių ir metalinių nuo 16 iki 25 barų ventilių.

Pas mus galite rasti  išorė/vidus ir vidus/vidus sriegių ventilių.

Vieni mūsų parduodami metaliniai ventiliai yra atlaikantys nuo -20 iki 110 laipsnių, o kiti net iki -30 laipsnių (neužšąlantys), todėl galite būti užtikrinti, kad atėjus žiemai, niekas nesuges.

Metaliniai ventiliukai yra skirtingų diametrų: 1 (25 mm), ¾ (19 mm) ir ½ (13 mm). Šis skaičius parodo, kokio dydžio vandens žarną galėsite prijungti prie ventiliuko.

Plastikiniai ventiliai skiriasi, pagal tai, kokio diametro vamzdžiams yra skirti sujungti. Turime platų  pasirinkimą plastikinių ventiliukų įvairiems vamzdžių dydžiams. HDPE ir LDPE vamzdžiams pas mus galite rasti skirtų nuo 20 iki 75 mm, o LDPE -  nuo 12 iki 25 mm.

Pas mus galite įsigyti ne tik su vienu, bet ir dviem ar keturiais vandens žarnų pajungimais ventilių. Tai labai praktiška, kai norima prie vieno vandens šaltinio prijungti daugiau nei vieną vandens liniją (žarną).

Turintys klausimų apie ventilius - kreipkitės 

Dar turite klausimų dėl ventilių? Nežinote kokį išsirinkti? O gal domina laistymo įranga? Susisiekite su mumis internetu ar telefonu +370 5 276 00 41 ir gaukite nemokamą konsultaciją. MAIDINA prekiauja tik kokybiškomis, novatoriškomis ir išskirtinėmis prekėmis visiems prieinamomis kainomis.

 

Metaliniai ventiliai atlaiko didesnį slėgį negu plastikiniai. O plastikiniai ventiliai ne taip bijo žiemos šalčių.

Ventiliai gali būti naudojami vamzdžio sujungimui arba rankiniu būdu valdyti laistymo zonas.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės