Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimas

Per 14 dienų, Jūs, nurodydami priežastis, galite atšaukti savo užsakymą rašytine forma, užpildę prekių grąžinimo aktą esantį šio puslapio apačioje arba mūsų parduotuvėje Eišiškių pl. 36A, Vilniuje.

Terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės gavimo dienos ir skaičiuojamas iki raštiško Jūsų atsisakymo gavimo. Tam, kad šis atsisakymas teisiškai galiotų, užtenka tik laiku informuoti mus rašytine forma apie atsisakymą ir priežastis, dėl kurių norite pakeisti prekę ar visai jos atsisakyti.

Grąžinimo taisyklės

Svarbu, kad grąžinama prekė būtų originalioje ir tvarkingoje pakuotėje.

Prekė turi būti pirkėjo nesugadinta.

Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi savo prekinės išvaizdos, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir pan. (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama arba keičiama prekė brokuota ar su defektu).

Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios pirkėjas ją įsigijo (su instrukcija, atsarginėmis detalėmis, jei tokių yra).

Prašome prie grąžinamos prekės pridėti pirkimo dokumentus (sąskaitą faktūrą arba mokėjimo kvitą).

Pinigai grąžinami į tą pačią banko sąskaitą iš kurios buvo vykdomas mokėjimas (apmokėjus už prekes grynaisiais pinigais irgi grąžiname į nurodytą banko sąskaitą).

Gavę grąžinamą prekę ir įvertinę jos kokybę, įsipareigojame grąžinti Jums pinigus per 14 dienų nuo užsakymo atšaukimo dienos.

Matuojamos prekės, kurios vartotojo pageidavimu buvo specialiai paruoštos, atpjautos, supjaustytos ir panašiai yra negrąžinamos.

Grąžinimo būdai

Prekes galite grąžinti atvykę į mūsų parduotuvę, esančią Eišiškių pl. 36A , Vilniuje

Prekės, kurios telpa į paštomatą gali būti grąžintos per Flipo sistemą

Didesnės prekės gali būti pristatytos per kurjerį, prieš tai užpildžius grąžinimo formą, esančią apačioje

Svarbu! Transporto išlaidas grąžinant prekę apmoka Pirkėjas.

Svarbu! Prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje su pilna komplektacija (instrukcija, atsarginėmis detalėmis, jei tokių yra). Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės atgal, jei nėra originalios pakuotės, trūksta detalių, prekė yra pažeista, purvina arba nepilnos komplektacijos.

Įveskite grąžinamos prekės pirkimo duomenis kuriuos rasite „Užsakymai“ arba užsakymo patvirtinimo laiškuose.
Ačiū! Jūsų grąžinimo forma sėkmingai užpildyta. Prekę galite grąžinti atgal mums adresu Eišiškių pl. 36A, Vilnius (atsiųsti arba atvežti mums šiuo adresu). Taip pat galite grąžinti per Flipo sistemą.
close

Patikusios prekės