Filtras
Kaina
iki
0.13
199
Gamintojai
Debitas
more... less
Spindulys
more... less
Darbinis slėgis
more... less
Purškimo kampas
Skersmuo
Sriegis
Filter

Purkštuvai žemės ūkiui

Žemės ūkyje laistymo sistema leidžia sumažinti augalų priežiūros kaštus, apsaugoti derlių nuo kintančių gamtos sąlygų, realiu laiku stebėti dirvožemio būklę. Kokybiškai įrengta laistymo sistema padės Jums daugiau užauginti, daugiau išsaugoti, pasiekti aukštesnę derliaus kokybę. Tai vienintelis kelias mūsų žemės ūkiui atlaikyti konkurencinę kovą su Europos ūkininkais. Kadangi MAIDINA siūlo labai daug skirtingų purkštuvų – kiekvienas gali rasti jam labiausiai tinkamus, kurie derinasi prie asmeninių poreikių.

Purkštuvai žemės ūkiui suteiks Jums galimybę sutaupyti daug laiko, kurį vėliu bus galima skirti kitiems darbams. Įsigykite geriausią sistemą, kurią Jums gali pasiūlyti patikimi MAIDINA specialistai.

Purkštuvų žemės ūkiui pasirinkimas

Purkštuvai žemės ūkiui gali būti:

 • MAŽO NAŠUMO PURKŠTUVAI ŽEMĖS ŪKIUI.

Mažo našumo purkštuvai žemės ūkiui labiausiai rekomenduojami tiems, kurie augina jautrios kilmės augalus arba augalai dar yra visai jauni, daiginami. Per didelė vandens srovė gali sugadinti lapelius arba netgi patį augalą, o tai lemia pačio augalo augimo funkcionalumą.

Mažo našumo purkštuvų žemės ūkiui debitas priklauso nuo to, kokį purkštuvą pasirinksite.

MAIDINA prekiauja tik žinomiausi prekinių vardų nedidelio intensyvumo purkštuvais, kurie ne tik puikiai atlieka jiems paskirtą darbą, tačiau ir ilgai tarnauja: Flipper, Opal, Rotoframe

Užsisakius internetu purkštuvai bus pristatyti iki pat Jūsų namų durų, tad patikėkite kokybe, kurią siūlo patys geriausi!

 • VIDUTINIO NAŠUMO PURKŠTUVAI ŽEMĖS ŪKIUI

Vidutinio našumo purkštuvai žemės ūkiui jau tinka tai augalijai, kuri yra ne tokia lepi, tačiau ir lapeliai bei koteliai nėra ypač stori ir dideli. Tokiu atveju šis variantas tampa tarpiniu, kuris padės be jokio vargo palaistyti didelius plotus augalijos. Siūlome daugelį skirtingų purkštuvų, kurie skiriasi savo charakteristikomis, tad susipažinus su pagrindiniais akcentais – pasirinkite ir Jums labiausiai tinkamą variantą.

 1. Skiriasi įrangos vandens debitas.
 2. Taip pat varijuoja ir darbinis slėgis.
 3. Skiriasi purškimo spindulys.
 4. Pateikiamas ir rekomenduojamas atstumas tarp įstatytų purkštuvų.
 5. Varijuoja įrangos pajungimas.

Įvertinus šiuos niuansus rasti tinkamiausią purkštuvą žemės ūkiui bus kur kas paprasčiau ir galėsite jaustis ramus radęs geriausią kokybę. Jeigu nesate tikras dėl pasirinkimo – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie mielai atsakys į iškilusius klausimus bei pateiks rekomendacijas.

 • DIDELIO NAŠUMO PURKŠTUVAI ŽEMĖS ŪKIUI.

Didelio našumo purkštuvai žemės ūkiui laisto tolygiai ir sistemingai, tad juos pasirinkę galite jaustis užtikrintai, kad augalinės kultūros augs sėkmingai be didelių pastangų. Tinkamas vanduo augamas – ne tik gėrimas, tačiau ir maistas, ir vitaminai, tad labai svarbu pasirūpinti, kad netektų gaišti savo laiko ir galėtumėte džiaugtis puikiu rezultatu. Purkštuvų kaina varijuoja priklausomai nuo kelių svarbiausių komponentų, tad juos palyginę rasite ir Jums labiausiai tinkamą įrangą.

Pagal poreikius gali varijuoti purškimo spindulys, vandens debitas, darbinis slėgis, laistymo kampas, medžiagos, iš kurių purkštuvai yra pagaminti ir taip toliau.

Papildomai būtina įsigyti ir tinkamiausią PURKŠTUVŲ STOVĄ.

Purkštuvų stovų pajungimo ilgis gali būti:

 1. 1 ½’.
 2. 1 ¼’.
 3. 1’.
 4. ½’.
 5. ¾’.

Žinoma, įsigijus patikimų gamintojų produkciją galite jaustis užtikrintas, tad rasta kokybė – tarnaus ilgai. MAIDINA Jums siūlo: AMIRIT stovų sistemą, stovus su greitais pajungimais, trikojus stovus ir taip toliau. Atsiliepimai apie šiuos stovus yra patys geriausi, tad susipažinkite su charakteristikomis ir pasirinkite.

Pirkite internetu, nes apie viską pagalvota…

Nepriklausomai nuo miesto, kuriame gyvenate – kokybiški purkštuvai žemės ūkiui bus pristatyti iki pat Jūsų namų durų: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. Taip pat teikiame nemokamas konsultacijas, kurios padės rasti tinkamiausią purkštuvą ir geriausią stovą. Visai įrangai taikomos garantijos, tad galite pasitikėti aukšta šios įrangos kokybe.

Papildomai įvertinkite tai, kad geras purkštuvas žemės ūkiui tarnaus ne vienerius metus, tad verta investuoti į kokybę. Jeigu norite, kad viskas būtų padaryta nuo A iki Ž – tokiu atveju siūlome kreiptis į MAIDINA profesionalus, kurie pirmiausia suteiks rekomendacijas, konsultuosis, galiausiai, įrengs įrangą taip, kad Jums daugiau niekada nebetektų niekuo rūpintis, o sistema veiktų puikiai ir be papildomo žmogaus įsikišimo.

Tegul net ir patys sudėtingiausi darbai būna atliekami greitai, paprastai ir be žmogaus įsikišimo. Gera, kai viskas gali būti atlikta už Jus!

Parduodame keturių rūšių purkštuvus: iššokantys laistymo purkštuvai, mikropurkštuvai, purkštuvai skirti žemės ūkiui ir kilnojami purkštuvai.

Purkštuvus nesunku įmontuoti. Nereikia jokių specialių įrankių ir didelių fizinių jėgų.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės