Filtras
Kaina
iki
1.5
230
Gamintojai
Skersmuo
Sriegis
Filter

Hidrantai, laistymo žarnos vežimėliai

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite pačių įvairiausių prekių Jūsų sodui, kiemui, šiltnamiui ar daržui. Ne išimtis ir platus pasirinkimas hidrantų bei profesionalių laistymo žarnų ričių.

Hidrantai

Norite patogiai ir be didelių pastangų prijungti sode laistymo žarną prie vandens šaltinio? Jums reikia – hidranto. Tai toks prietaisas, atrodantis kaip dėžutė, su išorinio sriegio išėjimu, skirtu pritvirtinti prie vandentiekio vamzdžio. Hidrantas patogiai ir lengvai prijungiamas prie vandentiekio vamzdžio ir įkasamas į gruntą Jūsų norimoje vietoje. Mūsų parduodami hidrantai yra: 20,5 cm skersmens, 11,3 cm arba 14 cm aukščio, apvalios formos, juodos spalvos su žaliu dangteliu. Pas mus hidrantai su metaliniais ventiliais yra dviejų rūšių:

  • su metaliniu ventiliuku, pajungimu prie vamzdžio ¾“ vidiniu sriegiu ir dviem išėjimais prijungti vandentiekio vamzdį;
  • su metaliniu ventiliu padengtu plastmase, pajungimu prie vamzdžio ¾“ vidiniu sriegiu ir su vienu išėjimu pajungti vandentiekio vamzdį.
  • ovalus hidrantas yra gerokai didesnis nei kiti. Jo dydis yra 20 x 21,5 x 12 cm

Nors hidrantai iš išvaizdos atrodo visiškai vienodi, tačiau hidrantas su metaliniu ventiliu turi vieną privalumą, kad turi du prijungimus prie vandentiekio vamzdžio bei yra truputį aukštesnis. Hidrantas su metaliniu ventiliuku padengtu plastmase turi įsigyjamų atsarginių dalių, todėl gali būti taisomas, o hidrantas su metaliniu ventiliu – ne. Kiekvienas gali nuspręsti kurį hidrantą geriau rinktis.

Taip pat parduodame ir hidranto raktus bei specialius hidranto pajungimus su kraneliu

 

Laistymo žarnos vežimėliai

Norint savo sode tvarkos, nesusipainiojusios tarpusavyje laistymo žarnos, puiki išeitis – laistymo vežimėliai. Suvyniota laistymo žarna ant vežimėlių atrodys tvarkingai ir bus lengvai nešiojama. Pas mus rasite iš dažyto arba cinkuoto plieno pagamintus vežimėlius. Juos lengva surinkti ir prireikus išardyti, todėl jie neužims daug vietos Jūsų sode. Mūsų parduodami vežimėliai yra stabilūs, tvirti ir kokybiški. Be didelių matmenų laistymo žarnų vežimėlių turime plastiko ir cinkuoto plieno laistymo žarnos rites, kurios gali būti patogiai nešiojamos arba pritvirtinamos prie sienos.

Svarbiausia renkantis laistymo žarnos vežimėlį ar ritę žinoti, kokio diametro ir ilgio žarną norite vynioti. Užvyniojus per sunkią žarną, vežimėlis gali neatlaikęs svorio sulūžti. Prie kiekvieno vežimėlio parašyta kokiai laistymo žarnai jis yra skirtas.

Jeigu turite papildomų klausimų susisiekite su mumis ir „MAIDINA“ specialistai padės išsirinkti tinkamą laistymo prekę. Prekes galite įsigyti internetu arba atvykę pas mus adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilnius.

„MAIDINA“ -  aukšta kokybė už prieinamą kainą.

Laistymo žarnos vežimėlis leis lengvai transportuoti laistymo žarną į skirtingas vietas. Be to, naudojant laistymo žarnos vežimėlį, viskas atrodys tvarkingiau.

Hidrantai - skirti įsirengti vandens tašką Jūsų kieme. Turint vandens tašką kieme galėsite lengvai prisijungti su laistymo žarna ir palaisyti augalus esančius šalia arba prijungti laistymo purkštuką.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės