Filtras
Kaina
iki
81
81
Gamintojai
Filter

Povandeniniai šviestuvai

Planuodami įsirengti tvenkinį savo kieme atkreipkite dėmėsį į povandeninį apšvietimą. Tinkamai įrengti povandeniniai šviestuvai suteiks jūsų tvenkiniui naujų akcentų sutemus. Apšvietimas ne tik išryškins augalus tamsoje, tačiau ir užtikrins tam tikrą saugumo lygį.

Plug & Shine povandeninis šviestuvas gali būti panardintas į Jūsų tvenkinį arba montuojamas ant paviršiaus tam, kad apšviesti vandens augalus bei suteikti jaukią, romantišką atmosferą Jūsų tvenkinyje ir kieme. Šie lauko šviestuvai šviečia šilta balta šviesa, jų švietimo technika yra LED, apšvietimas įspūdingai atrodo sutemus.

Kaip įsirengti tvenkinio apšvietimo sistemą?

 

Planuojant įsirengti povandeninį apšvietimą svarbu atkreipti į techninius parametrus, tokius kaip IP rodiklį bei elektros įtampos reikalavimus. Šie rodikliai glaudžiai susiję su lauko šviestuvo veikimu bei Jūsų saugumu. Pavyzdžiui, Paulmann Plug & Shine serijos povandeniniai šviestuvai veikia su 24 V, todėl juos labai saugu naudoti, ypač jeigu kieme turite gyvūnų ar žaidžiančių vaikų. IP apsaugos skaičius 68 žymi, kad povandeniniai šviestuvai gali būti saugiai panardinami į vandenį. Jų rekomenduojamas montavimo gylys yra ne daugiau nei 1.5 metro. Įrengdami povandeninius šviestuvus pritvirtinkite metalinę plokštę prie paviršiaus ir užpilkite ją smėliu arba žvyru tam, kad suteiktumėte stabilumo. Įsirengiant povandeninį apšvietimą tvenkinyje rekomenduojame atkreipti dėmėsį į tvenkinio vandens filtravimą. Drumzlinas tvenkinio vanduo neleidžia prasiskverbti šviesai ir taip prarandamas visas norimas estetinis vaizdas.

Šie povandeniniai šviestuvai turi būti montuojami kartu su transformatoriumi, kuris įrengiamas paviršiuje, ne drėgnoje vietoje.

Susikurkite norimą nuotaiką pasitelkę Plug & Shine nuotolinio valdymo pultelius arba mobiliąją programėlę. Šių povandeninių šviestuvų šviesos intensyvumas gali būti reguliuojamas nuo silpniausio iki stipriausio. Plug & Shine serijos povandeninius šviestuvus galite suprogramuoti taip, kad įsijungtų tik tam tikru metu. Derinkite su kitais šios serijos šviestuvais jungdami į jūsų norimas šviesos instaliacijas. Viena apšvietimo linija gali siekti iki 50 metrų, o norėdami sukurti sudėtingesnes lauko apšvietimo instaliacijas pasinaudokite šakotuvais ir papildomais transformatoriais.

Įsigykite Plug & Shine povandeninius šviestuvus internetu ir sutaupykite savo brangų laiką. Mes pristatysime Jūsų užsakymą nurodytu adresu visoje Lietuvoje, nesvarbu ar tai būtų Kaunas, Šiauliai, Vilnius ar kiti miestai. Visus užsakymus pristatome per 2 – 3 darbo dienas, o jeigu Jūsų norimos prekės sandėlyje neturime tuomet informuojame apie pristatymo trukmę bei sąlygas. Mūsų siūlomi lauko šviestuvai yra patikimo ir pripažinimą spėjusio pelnyti gamintojo, o jų kaina atitinka aukštos kokybės standartus. Visiems Plug & Shine serijos šviestuvams taikoma 5 metų garantija. Turite papildomų klausimų? Susisiekite su MAIDINA specialistais ir mes padėsime surasti geriausią sprendimą bei atsakysime į visus rūpimus klausimus.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės