Filtras
Kaina
iki
65
245
Gamintojai
Filter

Lempos augalams

LED augalų lempos suteikia augalams šviesos, kurios trūkumas jaučiamas šaltuoju sezonu arba auginant augalus patalpoje. Tai ypač tinkamas sprendimas auginant daigus ant palangės. LED augalų lempos gali būti įvairių dydžių ir stiprumo, priklausomai nuo augalų kiekio. Šios augalų lempos skirstomos į skirtingas rūšis pagal augalų fazę tam, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas.

Lempos augalams – sėkmingai sodininkystei

Lempos augalams dažniausiai pasirenkamos ne dėl estetikos, tačiau siekiant užauginti tam tikrus augalus, kuriems reikalinga papildoma šviesa arba šiluma ne tik žiemos, tačiau ir vasaros metu. Gajus verslininkystės tipas – egzotiškų augalų auginimas, kuris reikalauja specifinės priežiūros ir tuo pačiu specifinių sąlygų. Tokiu atveju LED lempos augalams yra ne galimybė, tačiau būtinybė be kurios augaliukai niekaip neužaugs.

Jeigu auginsite augalus po lempomis – tai tikrai nereiškia, kad patraukti nuo šio šviesos ir šilumos šaltinio jie gali numirti. Dažniausiai papildoma apsauga ir pagalba reikalinga mažiems daigeliams, kurie dar tik bando įsitvirtinti žemėse. Paaugusį augalą galima laikyti įprastomis lietuviškomis klimato sąlygomis tiek lauke, tiek kambaryje.

Orientuojantis į skirtingų žmonių poreikius MAIDINA siūlo labai įvairaus pobūdžio lempas augalams, kurios padės pasirūpinti ne tik dekoratyvinėmis gėlėmis, tačiau ir daržovėmis, vaiskrūmiais bei kitais daigeliais. Susipažinkite su konkretaus augalo poreikiais ir  įsigykite tokią LED lempą augalui, kuri pasirūpins, kad jis puikiai augtų ir gražiai vešėtų.

LED lempos augalams – ne tik funkcionalumui, tačiau ir stiliui

Lempos augalų auginimui ne tik padeda užauginti egzotiškus augalus, tačiau tuo pačiu ir padeda sukurti skoningą stilių, kad aplinka atrodytų dailiai. Juk lempos augalams gali būti  formuojamos ne tik šiltnamiuose, tačiau ir išskirtinėse sodo vietose taip apšviečiant tam tikrus augalus. Tokiu atveju augaliukai ne tik geriau jausis, tačiau taip pat ir pavyks sukurti skoningą ir labai gražiai apšviestą aplinką, kuri puikiai atrodys ne tik vasaros, tačiau ir žiemos metu.

Vienas patvariausių pasirinkimų – Indoor Growing LED. Kaina – maža, o nauda – neįvertinama, kadangi ši LED lemputė tarnauja labai ilgai ir geba pasiekti aukštą intensyvumo lygį. Pagal poreikius gali būti reguliuojamas ir lempos šilumos skleidžiamas diapazonas. Taigi, viena lempa gali būti naudojama skirtingų augalų vešinimui. Tai jai suteikia daugiau funkcionalumo.

Kitas pasirinkimas yra Led Apollo PLUS Hyperled Sonlight. Siūlomas ne vienas šios lempos augalams modelis, kad pagal auginamą augalų kiekį ir pobūdį galėtumėte įsigyti tokią apšvietimo bei šildymo sistemą, kokia labiausiai tinka Jūsų atveju. Šio tipo LED lempos augalams taupo energiją, tad yra ne tik ekologiškas, tačiau ir ekonomiškas pasirinkimas. Lempa yra tinkama skirtingoms augalo augimo fazėms, tad pagal poreikius atlieka funkcijas nuo A iki Ž. Tarnavimo trukmė siekia net iki 10-ies metų, tad tai ne tik patikimas, tačiau ir ilgaamžis pasirinkimas.

Sonlight Hyperled lempos augalams pasirenkamos tarp augimo, vegetacinės ir žydėjimo fazės. Bus viskas apgalvota už Jus, dėl nieko neteks sukti galvos. Galingumas – aukštas, tačiau suvartojamos energijos kiekis yra mažas. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško efektyvumo už nedidelę kainą.

Lempos priežiūra

Nepriklausomai nuo to, kurios LED lempos augalams Jums labiausiai tinka ir kurią pasirinksite – siūlome detaliai perskaityti instrukciją, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti lempos naudą. LED lempos augalams internetu nereikalauja jokios papildomos priežiūros, jos labai puikiai veikia ir be žmogaus įsikišimo bei ilgai tarnauja. Kai lempa nėra naudojama siūlome patikrinti, ar nėra sugadinta kuri nors dalis ir laikyti ją dėžutėje, kol vėl prireiks. Tuo pačiu naudinga reguliariai patikrinti lemputes ir pamačius, kad jos pradeda žybsėti bei atlieka kitas neįprastas funkcijas - ieškokite problemos.

LED lempos augalams yra labai įvairios, tad ieškodami geriausios skirkite šiek tiek laiko. Visada galite pasitarti su MAIDINA profesionalais, kurie mielai atsakys į visus Jums iškilusius klausimus, suteiks rekomendacijas bei padės pasirinkti tinkamiausią apšvietimo sistemą. Užsakytos lempos bus pristatomos iki pat Jūsų namų durų Jums labiausiai tinkamu metu. Nesvarbu, kur gyvenate, kadangi MAIDINA prekes pristato visoje Lietuvoje. Prekėms suteikiama grąžinimo garantija, tad pirkite internetu ir jauskitės ramus dėl gaunamos kokybės.

Lempos augalams pasirūpins, kad auginimas būtų malonumas, o ne darbas.

Plati lempų pasiūla patenkins kiekvieno kliento poreikius, tad suteikite sodininkystei bei daržininkystei daugiau malonumo ir mėgavimosi.

 

 

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės