Filtras
Kaina
iki
40
340
Gamintojai
Sriegis
Filter

Vandens kolonėlės

Turite sode ar savo kieme ne itin išvaizdų vandens čiaupą? Norite savo sodą ar kiemą pagražinti? Vis dažniau būnant lauke prireikia vandens šaltinio? Mūsų parduotuvėje rasite itin didelį pasirinkimą įvairiausių vandens kolonėlių sodui.

 

Stilingas vandens šaltinis jūsų kieme

 

Vandens kolonėlės Jums pravers sode, jeigu norite greitai ir patogiai: nusiplauti nešvarias rankas ar kojas bei batus, nuplauti sodo įrankius, įsipilti vandens į laistytuvą arba nusiplauti daržoves, vaisius. Vandens kolonėlė sodui gali būti ne tik praktiškas daiktas, bet ir aplinkos akcentas, paversiantis Jūsų kiemą išskirtiniu. Tai bus stilingas vandens šaltinis Jūsų kieme.

 

Vandens kolonėlių sodui rūšys

 

Kolonėlės tarpusavyje skiriasi spalva, forma, tekstūra ir medžiaga iš kurios yra pagaminta. Rinkites iš kelių skirtingų formų: nuožulnių (apvalios), tiesių (apvalios), kvadratinių ir nestandartinių. Mūsų parduodamų vandens kolonėlių aukštis siekia nuo 66 iki 100 cm. Priklausomai nuo pasirinktos kolonėlės, kai kurių vandens kolonėlių sodui jungties vieta gali būti iš šono ar apačios.

Dekoratyvinės vandens kolonėlės sodui dar gali būti skirstomos pagal tai iš kokios medžiagos yra pagamintos. MAIDINA elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti:

- Nerūdyjančio plieno vandens kolonėlės – minimalistinės, lengvai montuojamos. Gali būti kelių skirtingų formų bei aukščių. Puikiai derinamos įvairiuose stiliuose.

- Polietileno vandens kolonėlės plieno imitacijos – stilingos, pagamintos iš kokybiškos medžiagos, ilgaamžės.
- Polietileno vandens kolonėlės medžio imitacijos – vienos iš populiariausių, tamsaus ir šviesaus medžio imitacijos. Ypač mėgiamos dėl savo prabangaus ir išskirtinio dizaino.
- Polietileno vandens kolonėlės granito imitacijos – gali būti dviejų spalvų. Puikiai tiks tokioje aplinkoje, kur norima atkartoti akmens akcentus, tekstūrą.
- Polietileno vandens kolonėlės akmens imitacijos su kriaukle – papildytos išskirtinio dizaino kraneliu, pagamintos iš aukštos kokybės medžiagos, išskirtinio modelio, su apačioje esančia praktiška dekoratyvine kriaukle.

 

Vandens kolonėlės sodui įrengimas

Vandens kolonėlės tvirtinimas yra gana nesudėtingas darbas. Ją galima įbetonuoti arba pritvirtinti prie kieto pagrindo – trinkelės. Atkreipkite dėmesį, jei kolonėlę betonuojate ir padarysite didelį betono pagrindą, atsiras rizika, kad po žiemos (šalnų), vandens kolonėlė gali pasvirti arba pakrypti. Taip pat, padarius didelį betono pagrindą, ją vėliau perkelti bus labai sunku, tad atsakingai nuspręskite montavimo vietą. Sumontavus vandens kolonėlę sodui būtinai patikrinkite vamzdžio jungiamąją dalį – ar nevarva vanduo, nes užkasus nesandariai prijungtą detalę, Jums visą sezoną lašės vanduo. Jei vanduo laša iš jungiamosios detalės, iš naujo pervyniokite tefloninę juostelę ir įsitikinkite, kad jungtys sujungtos tarpusavyje sandariai.

Prie kolonėlės reikės prijungti vamzdį, kuris tieks vandenį į vandens kolonėlę. Vamzdžio diametrą reikia parinkti įvertinus vandens kolonėlės sodui naudojimo paskirtį ir atstumą nuo vandens kolonėlės bei šaltinio. Pavyzdžiui: kolonėlė bus naudojama prisileisti laistytuvą ir prisijungti vandens pistoletą, atstumas nuo vandens kolonėlės ir šaltinio apie 30 metrų, tuomet rekomenduojame rinktis 20-25 mm diametro vamzdį.

 

Vandens kolonėlės priežiūra

Specialios priežiūros tiek polietileno, tiek plieno sodo kolonėlės nereikalauja. Jei norite po žiemos vėl džiaugtis vandens kolonėle - išleiskite iš kolonėlės vandenį prieš žiemą.

Vandens kolonėlės iš polietileno yra pagamintos iš aukštos kokybės plastiko, patvarios, todėl galite nebijoti ir būti garantuoti jų patvarumų. Visos vandens kolonėlės sodui yra atsparios kintančioms oro temperatūroms. Parduodamų vandens kolonėlių sodui kaina prasideda nuo 100 eurų ir kinta priklausomai nuo formos, dizaino bei medžiagos. Investavę į patvarią vandens kolonėlę išvengsite gedimų ir greito nusidėvėjimo, galėsite džiaugtis ilgaamžiu aplinkos akcentu savo kieme.

 

Vandens kolonėlės internetu, laistymoiranga.lt el. parduotuvėje

 

Užsisakykite vandens kolonėlės sodui internetu ir jas pristatysime visoje Lietuvoje per kelias darbo dienas. Jeigu vandens kolonėlė pažymėta ženklu „Užsakoma“ pranešime Jums apie galimą tiekimo terminą ir pasirūpinsime, kad vandens kolonėlė pasiektu jus laiku. Kilus klausimams, susisiekite su mumis el. paštu ar telefonu +370 5 276 00 41. Jei norite gyvai apžiūrėti prekes ar dar pasikonsultuoti su MAIDINA specialistais, atvykite pas mus Vilniuje adresu: Eišiškių pl. 36A.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį, ten dalinames informacija apie vykstančia akcija, naujienas ar kita svarbia sezonine informacija.

MAIDINA prekiauja laistymo sistemomis ir kitomis sodo prekėmis jau daugiau nei 25 metus. Mūsų asortimente rasite tik kokybišką, patvarią, mūsų pačių išbandytą produkciją itin patraukliomis rinkos kainomis.

Mūsų asortimente rasite kolonėles pagamintas iš nerūdyjančio plieno arba polietileno. Kolonėlės skiriasi savo aukščiu, forma, tekstūra - gali būti medžio arba akmens imitacijos.

Vandens kolonėles pristatysime per 2 - 3 darbo dienas po apmokėjimo. Taip pat paruoštus užsakymus galite atsiimti iš mūsų parduotuvės per 1 - 2 darbo dienas.

Įsirengti vandens kolonėlę sodui savo jėgomis tikrai įmanoma. Būtina pasiruošti tvirtą pagrindą toje vietoje, kur stovės vandens kolonėlė bei įsitikinti, kad kolonėlė į, žemėje esantį vamzdį, prijungta sandariai.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės