Filtras
Kaina
iki
1.2
28
Gamintojai
Skersmuo
Filter

Sodo viela

Sodo viela - tai puikus pasirinkimas, norint pritvirtinti augalus prie laikiklių ar stiebų.
Šios sodo vielos pasižymi aukšta kokybe, ilgaamžiškumu, elastingumu ir atsparumu atmosferos poveikiui. Sodo viela plačiai naudojama sodininkystei norint pritvirtinti ir sustiprinti augalų stiebus. Pritvirtinti galite su kelių rūšių sodo vielomis:
Sodo viela su pjovikliu – itin patogi viela su pjovikliu lengvam ir greitam vielos pjovimui ir augalų surišimui. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti 20, 30  ir 50 metrų ilgio sodo vielos.
Sodo viela Soft – sodo viela minkštame PVC aplankale tvirtai pririš augalus prie kuoliukų. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti 4mm x 6m, 3mm x 8m ir 5mm x 4m dydžių vielos.
Sodo juosta – plati sodo juosta puikiai tiks pritvirtinti stambesnius augalus, stiebus, šakeles prie kuoliukų, tvoros ar kitų paviršių.
Augalų tvirtinimo žarnelės – minkštos PVC augalų tvirtinimo žarnelės yra atsparios UV spinduliams ir puikiai tinka pritvirtinti smulkius augalus, stiebus, kurie lengvai ir greitai gali lūžti nuo tvirtesnės medžiagos vielos.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti pramoninę ir paprastą, sodininkystei tinkančią augalų tvirtinimo žarnelę.


Gana dažnai sodininkystėje sodo viela naudojama kartu su kuoliukais norint, kad augalai augtų sveiki ir taisyklingi. Taip pat galima tiesiog aprišti krūmus, kad kiemas atrodytų tvarkingesnis, o augalai neišsiplėstų per visą sodą. Itin populiaru auginant agrastus, serbentus ir kitus krūminius augalus.
Visas prekes galite įsigyti internetu, itin patraukliomis kainomis. Kiekvienas sodininkas naudoja įvairias augalų pririšo priemonės, kad apsaugotų savo augalus nuo lūžimo ar deformacijos, taip pat tvarkingam kiemui palaikyti. Išsirinkite tinkamą sodo vielą internetu ir pristatysime Jums į namus per 1-2 darbo dienas. Visas prekes turime ir mūsų fizinėje parduotuvėje adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilnius.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės