Filtras
Kaina
iki
0.5
300
Gamintojai
Skersmuo
Filter

Agroplėvelė

Agroplėvelė nuo šalčio ir piktžolių

Dažnas ūkininkas Lietuvoje susiduria su šalnomis ir kenkėjais, kurie pablogina derliaus kokybę, sumažina jo kiekį. Agroplėvelė – viena populiariausių dangų sodo darbuose, kurios funkcionalumas yra labai įvairus. Ji pralaidi vandeniui, skirta augalų mulčiavimui, padeda apsaugoti augalus nuo šalnų, šerkšno, vabzdžių bei kitų kenkėjų. Šia plėvele dažnas uždengia medelius žiemą, taip pat ja naudinga apdengti žiemoti šiltnamyje likusius augalus, pavyzdžiui, gėles.

Tinklus išbandė ir rekomenduoja Lietuvos sodininkystės ir daržininkystės institutas Babtuose.

 

Kuo skiriasi agroplėvelė nuo geotekstilės?

 

Niekada nesidomėjusiam apie plėveles gali pasirodyti, kad šios dvi plėvelės niekuo nesiskiria. Iš tiesų jos vizualiai labai panašios, tik, kad spalva skiriasi. Visgi, agroplėvelė nuo geotekstilės skiriasi ne tik spalva.

Agroplėvelė – gana tampri, tvirta, praleidžia orą, atspari saulei, baltos arba skaidrios spalvos tekstilės plėvelė. Be to, ji suyra natūraliai.

Agroplėvelė puikiai tiks apsaugoti derlių nuo vėjo, krušos, kenkėjų (paukščių, šliužų, graužikų) ar šalnų. Vienas svarbiausių pliusų, kad plėvelė sukuria puikiai tinkantį augalams augti mikroklimatą ir išsaugo drėgmę dirvožemio paviršiuje, o dėl to derlius būna anksčiau bei gausesnis (dažnai visai nebereikia augalų tręšti). Agroplėvelė yra labai lengva, tad uždengti augalai nebus prispausti.

Geotekstilė – yra stipri, tampri, nebijanti nei lietaus, nei saulės, juodos spalvos, sintetinio pluošto plėvelė.

Geotekstilė leidžia dirvožemiui ir augalų šaknims kvėpuoti, bet piktžoles sulaiko po žeme. Ją pritaikysite daugelyje sričių: alpinariumų kūrimui, klojant trinkeles, mulčiavimui, kapinėse, sode, darže, dekoratyvinių baseinų įrengimui ir t.t.

 

 

Maidina – geriausia pasiūla įvairiems poreikiams

 

 • Prekybos vietoje rasite labai platų agroplėvelių pasirinkimą, tad tikimės, kad kiekvienas įsigys tai, ko ieškojo.
 • Internetu reguliariai siūlomos akcijos, kurios padeda kokybišką agroplėvelę įsigyti kur kas pigiau.
 • Užsisakius internetu agroplėvelė bus pristatyta iki Jūsų nurodyto adreso, tad tai puiki galimybė sutaupyti daug laiko ir gauti geriausią pasiūlymą tiesiai į namus. Ir nesvarbu, ar gyvenate Klaipėdoje, Kaune, Utenoje, ar Vilniuje.
 • Nesate tikras dėl agroplėvelės pasirinkimo? Pasikonsultuokite su savo srities profesionalais, kurie patars ir rekomenduos produktus. Specialistų patirtis – greitesniam ir efektyvesniam pasirinkimui.
 • Prekiaujame labai įvairiomis dangomis, kad kiekvienas rastų jam tinkamiausią: populiari Agrivelo agroplėvelė (puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti pasėlius, kadangi plėvelė puikiai sulaiko šilumą, kuria tobulą mikroklimatą), labai gerai mūsų klientų įvertintas yra Arricover nuo šalnų apsauginis tinklas.
 • Mes prekiaujame tik sertifikuotais ir pripažintais gaminiais, kurie atitinka aukščiausius standartus. Suprantame, kad ieškodami plėvelės investuojate ne tik pinigus, tačiau ir laiką, tad siūlome tik geriausios kokybės plėveles, kurios ne tik atitiks, tačiau net ir pranoks Jūsų lūkesčius.

 

Agroplėvelės panaudojimas

Apsauga nuo aplinkos dirgiklių. Kaip jau minėjome – agroplėvelės panaudojimo galimybės yra labai atviros, tad nieko keisto, kad dažnas įsigyja didesnį kiekį, kadangi visada randa, kur panaudoti. Tai išties labai puikus pagalbininkas darže, kuris padeda apsaugoti augalus nuo išorinių aplinkos dirgiklių: nuo šalčio, krušos, taip pat, labai intensyvaus temperatūros pokyčio, galiausiai, lietaus. Žinoma, augalams kenkia ne tik gamtos sąlygos, tačiau ir gyvūnai, pavyzdžiui, paukščiai bei įvairūs kenkėjai, kurie gali aplesti augalų lapus. Kadangi tai yra tvirta danga, ji atspari net ir gana smailiems paukščių snapams. Labai dažnai augalus užpuola įvairūs šliužai, lervos ir kiti kirminai, tad agroplėvelė bus puiki išeitis apsaugoti savo sodinukus. Primename, kad nereikėtų skubėti su agroplėvelės nuėmimu: juk pavasarį labai dažnai sulaukiame visiškai netikėtų šalnų, kurios gali stipriai pakenkti mūsų sodiniams. Tiek Agrivelo, tiek Arricover plėvelės yra didelio dydžio, todėl gali puikiai pasitarnauti ūkininkams.  

Patogumo aspektai. Norėdami apsaugoti augalus – dėkite plėvelę įvertindami vėjo kryptį, papildomai rekomenduojame plėvelės kampus prispausti smėlio maišais ar tam skirtais vinukais, kad pakilus vėjui ji nenuskristų. Kadangi plėvelė yra pralaidi vandeniui – laistymo metu jos nereikia nuimti, tad tai sutaupo daug laiko, padeda kur kas greičiau ir paprasčiau atlikti augalų priežiūros darbus. Dėl savo universalumo ji labai puikiai tinka ne tik žemoms daržovėms apsaugoti, tačiau ir aukštesniems medeliams, kurie dažnai nušąla ankstyvo pavasario metu.

Daiginimo darbai. Agroplėvelė taip pat puikiai tinka ne tik jau paaugusiems augaliukams išlaikyti, tačiau ir juos sodinant, padedant jiems paprasčiau prigyti. Sodinukų daiginimas reikalauja daug priežiūros, kadangi net ir pačios didžiausios pastangos gali būti nevaisingos, jeigu augalas nušals. Po plėvele temperatūra yra keliais laipsniais aukštesnė, o dažnai tik tiek ir reikia, kad sėklos sudygtų greičiau, augalas sėkmingai vešėtų. Agroplėvelė dažnai naudojama ir naujai pasėtai vejai sudaiginti. Optimalus mikroklimatas ir aukštesnė temperatūra padeda sudaiginti veją greičiau ir paprasčiau.

 

Agroplėvelės privalumai

 

Įvertinus agroplėvelės funkcionalumą galima išskirti šiuos privalumus:

 • Agroplėvelė sėkmingai sulaiko šilumą.
 • Ji apsaugo augalus nuo blogo oro ir kenksmingos faunos.
 • Po kontakto su vandeniu nekyla puvimo procesai.
 • Tarnauja ne vieną sezoną, tai yra ilgaamžis pasirinkimas.
 • Daržas atrodo tvarkingas.
 • Mažina drėgmės išgaravimą, tad galima rečiau laistyti.
 • Prekiaujame baltos spalvos plėvele, tad ji mažiau traukia saulės kaitrą.
 • Agroplėvelė padeda sukurti tobulą mikroklimatą augalams.

 

Agroplėvelės pasirinkimas

 

Agroplėvelė braškėms ir kitiems augalams turi būti pasirenkama įvertinus kelis esminius niuansus:

 • Ji turi būti pralaidi vandeniui.
 • Ji taip pat turi būti pralaidi orui.
 • Ji turi būti ilgaamžė.

 

Žinoma, renkantis agroplėvelę reikia apgalvoti – kokio dydžio bus uždengiamas plotas. Kadangi  agroplėvelė yra naudojama dėl daugelio priežasčių – visada verta įsigyti didesnį kiekį. Standartiškai vienai braškių lysvei dažniausiai reikalinga 6  metrų ilgio ir 3 metrų pločio plėvelė.

Taip pat varijuoja ir plėvelės storis. Suprantama,  kad žiemai/rudeniui reikalingos storesnės plėvelės, vasarai/pavasariui puikiai tinka plonesnės. Reikia įvertinti plėvelės svorį, kuris gali pas mus siekti: 17 g/m2, 30 g/m2 ir 36 g/m2.

Be to, įvertinkite produkto kainą. Ypač tai aktualu perkant didesnį kiekį. Labai gerai įvertinkite produktą, jo savybes, gamintoją ir tada kainą. Dažnai kokybiškas produktas būna šiek tiek brangesnis, tad nuspręskite, ar norite investuoti į geresnį ir ilgaamžiškesnį produktą, ar ne.

 

Arricover apsauginis tinklas nuo šalnų

 

Jis sudarytas iš labai skaidrios juostelės, kuri gali apsaugoti nuo šerkšno susidarymo ant uždengtų augalų. Arricover tinklas pagerina mikroklimatą ir augalų augimo sąlygas. Augalai bus apsaugoti nuo šalnų, vėjo, paukščių, smarkaus lietaus, didelių vabzdžių ir kitų gyvūnų. Puikiai tiks apdengti braškes, salotas, pomidorus, kopūstus, morkas, burokėlius, dekoratyvinius augalus sode, kurie yra jautrūs šalnoms ir pan. Dėl ypatingo pagaminimo būdo tinklas praleidžia šviesos srautą, kuris sukuria optimaliausią augalų fotosintezę. Tinklas sukurs tokią aplinką augalams, kas užkirs kelią grybelinių ligų vystymuisi. Akutės dydis 4.9 x 1.5 x 5.1 mm. Svoris 36 g/m2. Turime šių matmenų apsauginius tinklus - 6 x 200 m, 2 x 100 m ir puikiai tinkančius sodininkams mėgėjams – 2 x 10 m.

 

Agrivelo agroplėvelė

 

Tai italų gamintojo Arrigoni agroplėvelė, kuri puikiai tinka augalų apsaugai nuo šalčių. Uždengus šia plėvele bet kokius augalus, galima pasiekti keleto laipsnių temperatūros skirtumą, dėl ko augalai apsaugomi nuo staigių temperatūros pokyčių. Taip pat tai bus apsauga nuo stipraus lietaus, krušos bei šalnų. Prekiaujame skirtingų storių agroplėvele: 17 g/m2 ir 30 g/m2. Kuo plėvelė bus storesnė, tuo labiau tinkama naudojimui žiemos metu. Pas mus šios agroplėvelės rasite šių matmenų: 9.6 x 250 m, 8 x 250 m, 3.2 x 250 m

 

Agroplėvelės klojimas

 

Agroplėvelės dengimas yra tikrai nesudėtingas darbas. Tam nereikia specialių žinių ar įrankių. Naujokams kartais iškyla klausimas: ar yra skirtumas kokia puse klosiu agroplėvelę? Jei plėvelė yra vienspalvė, tuomet skirtumo nėra, nes jų struktūra ir spalva iš abiejų pusių yra vienoda. Tinklą tvirtinti prie žemės rekomenduojame su metalinėmis vinimis geotekstilei (turime J ir U raidės formos), plastikinėmis smeigėmis, specialiais segtukais prie sutvirtinimų/atramų. Visas tvirtinimui skirtas prekes taip pat rasite mūsų e.parduotuvėje.

 

Apie agroplėvelių gamintojus

 

Agrivelo ir Arricover apsauginių tinklų gamintojas – Arrigoni. Tai garsus ir ilgaamžis italų gamintojas. Įmonė specializuojasi būtent tinklų gamyboje, tad esame užtikrinti jų kokybe. Tai laiko patikrinti produktai, kurie jau spėjo užsitarnauti stiprų ir gerą vardą dėl savo kokybės ir patvarumo.

Bradas – populiarus lenkų sodo prekių gamintojas. Turime nemažai šio gamintojo prekių, tad tinkamo dydžio ras skirtingų sodų dydžių savininkai. Tai mažesnio dydžio pakuotės, baltos spalvos agroplėvelės, kurios labiau skirtos mėgėjams sodininkams. Turime įvairių matmenų produktų.

 

Jeigu nesate tikras dėl pasirinkimo ar kainos – visada galite susisiekti su konsultantais, kurie patars dėl geriausios plėvelės pasirinkimo Jūsų atveju. Užsisakius internetu MAIDINA profesionalai pasirūpins, kad agroplėvelės, apsauginiai tinklai ir kitos prekės būtų pristatytos iki pat Jūsų namų durų saugiai ir greitai. Ir jokio skirtumo, gyvenate Vilniuje, Utenoje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje, Panevėžyje ar nedideliame Lietuvos miestelyje. Išsirinkite Jums patinkančias prekes internetu ir jas įsigykite dar pigiau. Prekių pristatymas kurjeriu tik nuo 2,99 Eur. Taip pat, prekes kurios pakankamai nedidelės pristatome ir į paštomatus. Be to, galite atvykti ir į mūsų fizinę parduotuvę adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilnius.

 

Aukštos kokybės produktai už gerą kainą!

Agroplėvelė skirta apsaugoti augalus nuo šalnų. Dažnai ja dengiami tokie augalai kaip rožės, didžialapė hortenzija ir panašiai.

Žiemą naudokite bent 30 g/m2 storio agroplėvelę. Užklokite augalą plėvele ir prispauskite spaustukais arba pritvirtinkite smeigėmis prie žemės.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės