FX Luminaire profesionalus lauko apšvietimas

Neleiskite aplinkai paskęsti tamsoje! JAV gamintojo FX Luminaire sukurta lauko apšvietimo technologija su valdikliu LUXOR leidžia pernešti meniškus apšvietimo efektus, naudojamus teatrų scenose, į sklypus, taip sukuriant unikalią, pasakišką ir stilingą aplinką.

Žiūrėti katalogą

Tinkama šviesa kiekvienam projektui ir biudžetui

FX Luminaire yra pramonėje pirmaujantis lauko apšvietimo produktų gamintojas, daugiausia dėmesio skiriantis LED technologijos pažangai ir skaitmeniniam apšvietimo valdymui su zonavimo, pritemdymo ir spalvų reguliavimo galimybėmis. Ši saugi 12 voltų apšvietimo sistema turi dvi linijas – dizainerio ir standartinę. Tokiu būdu galite greitai individualizuoti įprastus šviestuvus ir sukurti lauko apšvietimo sistemas pagal kiekvieno poreikius ir biudžetą.


Sukurkite elegantišką, išskirtinę lauko apšvietimo sistemą, panaudodami platų šviestuvų spektrą!

LUXOR – begalės apšvietimo valdymo galimybių!

Zonavimas

Zonavimas leidžia suprogramuoti šviesas į iš anksto nustatytas grupes. Sukurkite net iki 250 grupių!

Dimeriavimas

Šviesos intensyvumas gali būti reguliuojamas nuo 0 iki 100 %

Spalviškumas

RGBW LED technologija leidžia pasirinkti iš 30 000 skirtingų šviesos atspalvių

Kartu su LUXOR valdikliu šviesos ne tik įsijungia ir išsijungia – jos atgyja! Valdiklis apima zonavimo, pritemdymo ir spalvų valdymo galimybes į vieną valdymo sistemą, naudojant paprastą dviejų laidų kodavimo-dekodavimo instaliaciją.


Valdykite lauko apšvietimo sistemą išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu ir lengvai sukurkite net iki 40 skirtingų apšvietimo scenarijų įvairioms progoms bei nuotaikoms! Perjungti į norimą scenarijų galėsite vienu mygtuko paspaudimu savo išmaniajame įrenginyje.


Daugybė LUXOR valdymo funkcijų gali būti sklandžiai integruotos į pirmaujančių tiekėjų, tokių kaip Control4, Lutron, Crestron, Savant ir ELAN, išmaniųjų namų sistemas. Apšvietimą taip pat galima įjungti valdant balsu, per „Amazon AlexaTM“, o nuo 2021 m. – ir „Google HomeTM“.

Apšvieskite didelius plotus su saugia 12 voltų įtampa!

FX Luminaire lauko šviestuvai, pagaminti naudojant aukštos kokybės medžiagas, yra patrauklūs, funkcionalūs ir patvarūs. Šviestuvai gali būti įvairių konstrukcijų ir versijų, gamintojas siūlo didelį pasirinkimų spektrą – nesvarbu, ar tai būtų prožektoriai, tako šviestuvai, povandeniniai ir lauko sieniniai šviestuvai, ar priedai. Jūs galite prisitaikyti lauko apšvietimo sistemą pagal savo poreikius pasinaudodami skirtingomis funkcijomis, valdymo galimybėmis ir plačiu asortimentu įvairių metalų bei įvairių miltelinių dažų.

Jūsų pranašumai su FX Luminaire lauko apšvietimo sistema

  • Nuotaikos kūrimas - iki 40 pasirinktinių apšvietimo temų
  • Zonų valdymas - iki 250 atskirų šviestuvų grupių
  • Spalvų valdymas - sukurkite 30 000 spalvų vienoje zonoje
  • Programavimas pagal kalendorių
  • Gaminiams suteikiama 10 metų garantija
  • Individualus programavimas
  • Procentinis apšvietimo dimeriavimas
  • Patogus valdymas per programėlę (iOS ir Android)
  • Nerūdijančio plieno ir milteliniu būdu dengta cinkuota konstrukcija
close

Patikusios prekės