Filtras
Kaina
iki
0.07
3.3
Gamintojai
Debitas
Spindulys
Darbinis slėgis
Skersmuo
Filter

Vibro Mist mikropurkštuvai

VibroMist mikropurkštuvas - tai naujas ir unikalus aukštos kokybės statinis purkštuvas. Pakabinamas purkštuvas skirtas laistymui bei oro drėgnumo ir temperatūros reguliavimui šiltnamiuose. Šis mikropurkštuvas pasižymi labai aukštu CU koeficientu (tolygus vandens paskirstymas). VibroMist mikropurkštuvai yra dviejų rūšių: išpurškiantys 40 litrų per valandą arba 90 litrų per valandą.

Šiems purkštuvams rekomenduojame palaikyti 2 – 3 bar slėgį laistymo sistemoje tam, kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas. Taip pat būtina įrengti vandens filtrą prieš visą laistymo sistemą. Vandens filtras turėtų būti ne mažesnis nei 100 mesh.

VibroMist mikropurkštuvų montavimas

Šie mikropurkštuvai yra smeigiami tiesiai į PE vamzdį. Padarykite skylutę pasinaudoję skylmušiu ir prijunkite mikropurkštuvą su papildoma sujungimo detale (prekės kodas: MKR-5FF). Jeigu norite, kad nustojus laistyti iš sistemos nelašėtų vanduo likęs vamzdžiuose, tuomet papildomai įterpkite lašėjimą stabdančius vožtuvus prieš kiekvieną purkštuvą.

Užsisakykite VibroMist mikropurkštuvus internetu. Jūsų užsakymą pristatysime nurodytu adresu per 2 – 3 darbo dienas arba paruošime atsiėmimui iš mūsų sandėlio Eišiškių pl. 36A, Vilniuje.

Abejojate, ar tinkamai susikomplektavote laistymo sistemą? Susisiekite su mumis konsultantais telefonu +370 5 276 00 41 arba el. paštu info@maidina.lt ir mes padėsime susikomplektuoti laistymo sistemą bei atsakysime į Jūsų klausimus.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės