Filtras
Kaina
iki
0.06
750
Gamintojai
Darbinis slėgis
Sienelės storis
Skersmuo
more... less
Sriegis
Filter

Vamzdžiai, laistymo žarnos

Mūsų įmonė prekiauja įvairaus diametro LDPE, HDPE, LAY FLAT vamzdžiais, mikrožarnomis, laistymo žarnomis ir jų detalėmis.

  • LDPE vamzdžiai – naudojami geriamojo vandens bei maistinių skysčių vandentiekiams. Vamzdžiai yra  pagaminti pagal UNI 7990 normą pačiais naujausiais įrenginiais. Vamzdžiai yra atsparūs visoms žemės ūkyje naudojamoms trąšoms bei chemikalams. LDPE vamzdžiai palyginti lankstūs, atsparūs UV spinduliams ir gali būti naudojami skirtingomis oro sąlygomis (tiek lauke, tiek šiltnamyje). Pardavime turime 16, 20, 25 ir 32 mm diametrų LDPE vamzdžius. Vamzdžiai parduodami susukti į 10, 15, 250, 300 metrų rites (skirtingai pagal diametrą) bei matuojame metrais kiekvienam klientui.
  • HDPE vamzdžiai – tvirtesni už LDPE vamzdžius ir plačiai naudojami įvairiose srityse. HDPE vamzdžiai pagaminti iš tvirto polietileno, termoplastiko. Turime 40, 50, 63, 75 mm diametro HDPE vamzdžius 100 metrų ritėmis.
  • LAY FLAT vamzdžiai – puikiai tinkantys sezoniniam naudojimui (ne kartą), atsparūs tempimui, ryškios mėlynos spalvos ir lengvai sujungiami vamzdžiai. Prekiaujame 52, 65, 77 ir 104 diametro LAY FLAT vamzdžiais. Vamzdį matuojame metrais.
  • Mikrožarna – puikiai tinka norintiems laistymo mazgus pasidaryti patiems. 5 x 3mm mikrožarnos turime juodos ir baltos spalvos. Baltos spalvos mikrožarna ne taip stipriai kaista nuo saulės spindulių, nei juodos spalvos, todėl yra šiek tiek brangesnė. 5 x 3mm mikrožarna matuojame metrais ir turime po 500 metrų rites. 5,5 x 3 mm taip pat matuojame metrais ir parduodame 300 metrų ritėmis. Perkant didesnio kiekio mikrožarnos ritę, metro kaina -  pigesnė. Todėl ūkininkams apsimoka pirkti vienu metu mikrožarnos didesnę ritę. Turintys nedidelius šiltnamius ar ūkius, gali pirkti mikrožarną metrais. Taip pat prekiaujame ir 7 x 4 mm žarnelėmis. Jos tiks montuoti mikropurkštuvams bei kai norima laistyti, kad žarnelės nesimatytų (ją galite paslėpti po žeme ar mulčiu).
  • Laistymo žarnos – puikus pagalbininkas darbuojantis sode. Turint laistymo žarną Jūsų daržas, sodas, šiltnamis gali būti lengvai palaistyti ir visi sodo įrankiai po darbų švarūs. Žinoma, laistymo žarnos panaudojimų būdų yra ir begalės kitų, todėl tai tikrai reikalingas daiktas gyvenant name ar turint sodą.

Pas mus rasite šių diametrų laistymo žarnas: ½ (13 mm), ¾ (19 mm), 1 (25 mm). Prekyboje turime nuo 20 iki 50 metrų ilgio žarnų. Pagrinde pas mus laistymo žarnos yra trijų sluoksnių, bet turime ir 4 sluoksnių žarnų (nelūžtanti - ¾, 25 m). Svarbiausia pasirinkti tinkamo diametro ir ilgio laistymo žarną, kuri tarnaus ne vienerius metus.

  • Vamzdžių priedai ir įrankiai – turime platų pasirinkimą įvairių vamzdžių detalių: kabliukų, kamštukų, laikiklių, skylmušių bei žirklių.

Dar turite klausimų dėl vamzdžių ar kitų prekių? Nežinote ką išsirinkti? Susisiekite su mumis internetu ar telefonu +370 5 276 00 41 ir gaukite profesionalią konsultaciją. Taip pat galite atvykti į mūsų fizinę parduotuvę: Eišiškių pl. 36A, Vilniuje. Suprantame, kad visiems klientams rūpi prekių pristatymo greitis, todėl prekes pristatome visoje Lietuvoje per porą dienų. Galima pasirinkti pristatymą su kurjeriu arba į paštomatą (jei telpa).

 „MAIDINA“ prekiauja kokybiškomis prekėmis visiems prieinamomis kainomis.

Dažniausiai yra naudojamas LDPE vamzdis, rečiau - HDPE. LAY FLAT vamzdis dažnais naudojamas žemės ūkyje.

Perkant laistymo žarną įvertinkite: diametrą, ritės ilgį, storį (kiek sluoksnių, nes nuo to priklausys žarna užlūš ar ne) ir kainą.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės