Filtras
Kaina
iki
6
99
Gamintojai
Skersmuo
Filter

Infiltracinė sistema

Vietinė lietaus vandens surinkimo infiltracija vis dažniau tampa būtinybė. Kadangi vis daugiau žemės paviršiaus yra apstatoma pastatais, automobilių stovėjimo aikštelėmis ir keliais, todėl kanalizacijai tenka didesnis krūvis, o tuo tarpu potvynių rizika nuolat didėja. Šiuo atveju padės GRAF infiltracinės sistemos. Jos prasmingos tiek ekologiniu, tiek ekonominiu požiūriu, nes pašalina lietaus vandenį į kanalizaciją užuot kaupus ir padeda infiltruoti bei paskirstyti. Infiltracinių sistemų dėka išvengsite potvynių ir balų savo kieme ar sodyboje.

Infiltracinės sistemos gali būti dviejų tipų: infiltracinis tunelis ir EcoBlock infiltraciniai blokai. Infiltracinis tunelis sukurtas specialiai naudojimui prie namų ar sodybų. Tunelio konstrukcija sukurta taip, kad užimtų kuo mažiau vietos. Kompaktiški ir lengvi infiltraciniai tuneliai sveria vos 11 kg, todėl norint juos įsirengti Jums nereikės jokios specialios technikos. Norint surinkti lietaus vandenį nuo vidutinio dydžio namo stogo ir teritorijos, reikia tik 2–3 infiltracinio tunelio sekcijų. Kitu atveju, tunelių kiekis yra apskaičiuojamas pagal dirvožemio tipą, pralaidumą bei namo stogo plotą.

EcoBlock infiltraciniai blokai skirti universaliam naudojimui: lietaus vandens infiltravimui, surinkimui. Šie blokai naudojami, jeigu yra poreikis infiltruoti didelius kiekius be jokių kliūčių. EcoBlock blokai yra keturkampiai. Moduliai tarpusavyje sujungiami tiek horizontaliai, tiek vertikaliai. Šie blokai, kaip ir infiltraciniai tuneliai, turi būti naudojami su veltiniu patiesalu. EcoBlock infiltracinė sistema lengvai prižiūrima, esant poreikiui lengvai patikrinsite vidines dalis. Šią sistemą lengva valyti, ji atspari aukštam slėgiui.

Užsisakykite infiltracinę sistemą internetu ir mes greitai bei saugiai pristatysime Jūsų nurodytu adresu. Jeigu abejojate, ar įrangą susikomplektavote teisingai, susisiekite su MAIDINA konsultantais ir mes padėsime surasti geriausią sprendimą bei atsakysime į Jūsų klausimus.

„MAIDINA“ – kokybiška, laiko patikrinta ir klientų vertinama laistymo įranga draugiškomis kainomis.

Tai sistema skirta infiltruoti bei paskirstyti vandens perteklių į dirvožemį. Infiltracinių sistemų dėka išvengsite potvynių ir balų savo kieme ar sodyboje.

Infiltracinis tunelis sukurtas specialiai naudojimui prie namų ar sodybų. Tunelio konstrukcija sukurta taip, kad užimtų kuo mažiau vietos.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės