Filtras
Kaina
iki
8
124
Gamintojai
Filter

LED juostos laukui

Kiemo apšvietimas gali būti estetiškas bei funkcionalus. Lanksčios LED juostos, tai puikus pasirinkimas dekoratyviam netiesioginiam apšvietimui, pavyzdžiui kiemo takui apšviesti. LED juosta laukui  taip pat gali būti naudojama laiptų apšvietimui arba terasos krašto apšvietimui, taip padidinant saugumą sutemus. Mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomos Plug & Shine LED lauko juostos reikalauja 24 V įtampos ir gali būti instaliuojamos kartu su kitais Plug & Shine serijos lauko šviestuvais. Plug & Shine LED juosta laukui yra visiškai atspari oro sąlygoms, todėl puikiai tinka Lietuvos klimatui. Ši LED juosta laukui skleidžia šiltai balta šviesą, kurios intensyvumas gali būti reguliuojamos Plug & Shine pultelio arba mobilios programėlės pagalba. Pasitelkite savo fantaziją ir susikurkite svajonių apšvietimą savo kieme!

Kaip montuoti LED juostas laukui?

Plug & Shine LED juosta laukui galite derinti su kitais šios serijos lauko šviestuvais. Šios LED juostos laukui nereikalauja papildomų montavimo žinių, nes šviestuvų serija sukurta taip, kad viską galėtumėte įsirengti patys. Tad dėka patogių sujungimų tarpusavyje šiuos šviestuvus galite greitai sumontuoti, o esant poreikui demontuoti ir perkelti į kitą vietą. Ši LED juosta laukui yra aukštos kokybės, nerūdijanti bei atspari drėgmei (IP67 apsaugos klasė). Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite 5 metrų ilgio LED juostas laukui baltos arba neoninės spalvos. Jas rekomenduojame montuoti naudojant tam skirtus tvirtinimo spaustukus arba aliumininius profilius, skirtus optimaliam tvirtinimui. Savo asortimente siūlome 1 metro ilgio aliuminio profilius bei 5 cm ilgio spaustukus LED lauko juostai.

Nepamirškite, kad šie šviestuvai reikalauja suderinamo Plug & Shine transformatoriaus, kurį taip pat galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje.

LED juostas laukui galite sujungti net iki 50 metrų ilgio sistemos. Tačiau, ką daryti jeigu nusprendėte, kad jums reikia ilgesnės apšvietimo linijos? Tokiu atveju teks panaudoti papildomą elektros energijos šaltinį su atskiru transformatoriumi.

Jeigu iš LED juostų laukui nuspręsite susikurti sudėtingą instaliaciją su daugybę atsišakojimų, pavyzdžiui žvaigždės formos lauko apšvietimo instaliaciją, tuomet Jums bus reikalingi šakotuvai ir kabeliai su didesniu kiekiu atsišakojimų. Paulmann siūlo platų kabelių su specialiais Plug & Shine sujungimais asortimentą,kurie yra ypač saugūs, todėl kabelius galėsite sujungti net po vandeniu.

Plug & Shine LED juosta laukui tai vokiška kokybė už prieinamą kainą!

Įsigykite lauko šviestuvus internetu

Užsisakykite LED juostas laukui dabar ir pasinaudokite apsipirkimo internetu privalumais: registruokitės ir kaupkite Sodininko taškus bei pasinaudokite mūsų siūloma akcija įsigydami kelių prekių komplektus su nuolaida. Užsisakius prekes internetu pristatysime per kelias darbo dienas, o jeigu prekės tiekiamos pagal individualų užsakymą – tuomet informuosime jus apie visas pristatymo sąlygas bei trukmę. Kompetetingi MAIDINOS specialistai visada pasiruošę padėti ir atsakyti į iškilusius klausimus, todėl susisiekite su mumis, jeigu pageidaujate gauti papildomos informacijos apie LED juostas laukui. Norite apžiūrėti, kaip atrodo jūsų pasirinkti lauko šviestuvai? Tuomet apsilankykite mūsų parduotuvėje Vilniuje, Eišiškių pl. 36A ir mes pademonstruosime lauko šviestuvus.

 

 

 

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės