Filtras
Kaina
iki
0
1500
Gamintojai
Skersmuo
Akumuliatorius
Filter

Sodo įrankiai

 Aplinkos, sodo ar daržo tvarkymas – daug jėgų, kruopštumo ir laiko reikalaujantis darbas. Norint, kad sodas būtų tvarkingas bei gražus, o darbai vyktų sklandžiai, sodo darbams reikia tinkamai pasiruošti. Apgalvokite iš anksto, ko Jums gali prireikti, kad darbų eigoje nereikėtų visko mesti ir ieškoti trūkstamų daržo įrankių. Norint pasiekti gerus rezultatus ir palengvinti kasdienius ūkio darbus – reikia pasirūpinti tinkamais sodo įrankiais. Kokybiški sodo ir daržo įrankiai Jums ne tik palengvins lauko darbus, bet ir tarnaus ne vienerius metus, tad ilgai nereikės jais rūpintis. Sakoma, jog teisingai pasirinkus įrankį pusę darbo jau nudirbta! O kaipgi išsirinkti tinkamus sodo įrankius iš didelės dabartinės pasiūlos? Pirmiausia atkreipkite dėmesį į jų kokybę. Jei norite tikrai iš kokybiškų medžiagų pagamintų įrankių, nusiteikite, kad jie kainuos šiek tiek brangiau. Taip pat labai svarbu įrankių patogumas ir saugumas. Niekas nenori nepatogių ar su kuriais bus lengva susižeisti sodo įrankių, ir galiausiai nepamirškite įrankių gamintojo. Svarbu, kad tai būtų patikimas, saugias ir kokybiškas prekes gaminanti įmonė.

Daržo įrankiai mūsų asortimente

Sodo ar daržo darbai gali būti patys įvairiausi: vejos pjovimas, sodinimas, augalų tręšimas, laistymas, piktžolių naikinimas, kasimas, derliaus rinkimas, gyvatvorių pjovimas bei formavimas, medžių ir krūmų genėjimas ir dar daugelis kitų. Trumpai aptarsime daržo įrankius, kuriuos galite rasti mūsų „Sodo įrankių“ kategorijoje.

Akumuliatorinis sekatorius – puiki priemonė lengvam ir greitam medžių bei krūmų genėjimui. Didžiausias šių gaminių privalumas – svorio santykis, kuris skirtingai nei kitų sodo į yra tolygiai paskirstomas apatinėje žmogaus dalyje, o tai ženkliai sumažina nuovargį dirbant. Sekatoriuose esanti ličio jonų baterija užtikrina nuolatinę galią iki pat prietaiso išsikrovimo pabaigos. Pas mus yra dviejų modelių akumuliatoriniai sekatoriai.

Gyvatvorių žirklės – didelės, ergonomiškos, pagamintos iš anglies plieno žirklės puikiai tiks karpyti ir suformuoti gražią, tvarkingą gyvatvorę. Parduotuvėje rasite įvairių dydžių ir ašmenų formų sodo žirklių.

Skiepijimo sekatorius/peilis – praktiškas, kiekvienam sodininkui mėgėjui ar savo srities profesionalui tinkantis įrankis. Idealiai pasitarnaus norint paskiepyti medelius. Atkreipkite dėmesį, kad skiepijimo įrankius turime ir specialiai pritaikytus kairiarankiams!

Šakų sekatorius – labai svarbus, kiekviename sode panaudojamas sodo įrankis. Sekatoriaus pagalba nukarpysite nudžiūvusius ar nušalusius krūmus, įvairių augalų šakas, gėles, nedidelius medelius ir pan. Pas mus galite rinktis iš atraminių ir prasilenkiančių ašmenų tipo sekatorių.

Medžių genėjimo įrankiai – būtini kiekvieno sodo priežiūros įrankiai. Medžių genėjimas yra neišvengiamas norint gauti derliaus ir turėti gražų sodą. Kaip genėti medžius renkamės kiekvienas pats: pjūklu, sekatoriumi ar sodo žirklėmis. Žinoma, siūlome atkreipti dėmesį į teisingą įrankį, kuris kuo mažiau žalotų medį ir tiksliai nukirptų šakas. Mūsų parduotuvėje rasite specialias, tiek profesionaliam, tiek mėgėjiškam naudojimui pritaikytas medžių genėjimui skirtas skirtingų dydžių, pagamintas iš anglies plieno sodo žirkles. Šių žirklių kerpamų šakų diametras, net 45-50 mm.

Sodo įrankių laikiklis – neturite kur patogiai ir tvarkingai laikyti savo sodo reikmenis? Turime Jums išeitį! Pas mus įsigykite praktišką, nedaug vietos užimantį, greitai surenkamą, anglų gamintojo sodo įrankių laikiklį.

Kiti daržo įrankiai – taip pat šioje kategorijoje galite rasti įvairių dydžių sodo pjūklų, žolės sekatorių, svogūnėlių sodinimo įrankių, siaurų kastuvų, praktiškų daržoįrankiams susidėti juosmens diržų, nedidelių sodo įrankių rinkinių (susideda iš grėbliuko, kastuvėlio ir semtuvėlio) bei dar kitų prekių, kurios nuolat papildomos.

TOP 5 sodo įrankiai, kurie turi atsirasti pas kiekvieną sodininką?

Jeigu nesenai pradėjote sodininkauti ir nežinote nuo ko pradėti, dalinamės patarimais, kokius svarbiausius sodo įrankius turi turėti kiekvienas sodininkas savo sandėliuke. Visų pirma pradėkite nuo tinkamo sekatoriaus paieškos. Patvarus sekatorius, turintis kokybiškus ašmenis, pagelbės ne tik genėjimo darbuose, bet ir bus pravartus smulkinant nedideles šakas, karpant gyvatvores, nedidelius medelius ar krūmus. Tai bene dažniausiai naudojamas įrankis, tad prieš įsigyjant įsitikinkite, kad jis jums patogus.

Nepamainomas pagalbininkas sodo darbuose taip pat bus ir pjūklas. Jis pravers pjaunant šakas pavasarį ar rudenį. Jeigu nežinote, kurį rinktis, tuomet pradėkite nuo pačio paprasčiausio. Pasinaudoję sezoną ar kelis, matysite ar jo jums pakanka, ar visgi reikia su pjūklo su priedais.

Medžių genėjimo įrankiai ilgomis rankenomis bus ypač pravartūs tiems, kurių augalai aukštesni. Dėka ilgų rankenų pasieksite aukštesnes šakas be kopėčių.

Svarbu nepamiršti, kad kiekviename ūkyje sodinimo darbai prasideda nuo kastuvo ir kastuvėlių. Tad, sudarydami pirkinių sąrašą, nepamirškite įtraukti ir jų!

Galiausiai, uoliems sodininkams pravers patogus sodo įrankių diržas, kuriame galima tvarkingai susidėti įrankius dirbant įvairius darbus. Sodo diržas prisisega ant liemens, dirželis yra reguliuojamo dydžio.

Sodo ir daržo įrankiai pigiau

Jeigu norite konsultacijos, patarimų ar visgi trūksta Jums žinių galite kreiptis į mus – savo srities specialistus. Patariame rinktis ne tik kas pigiau, bet atsižvelgti į kainos ir kokybės santykį, kas mums iš ties labai svarbu! Išbandę mūsų parduodamus sodo įrankius lauksime Jūsų nuoširdžių atsiliepimų, kurie padės ne tik kitiems mūsų klientams, bet ir mums patiems. Visus sodo įrankius bei kitas prekes galite greitai ir patogiai užsisakyti mūsų el. parduotuvėje arba parašę mums laišką.

Norint gauti nuolaidą skatiname susikurti mūsų internetinėje parduotuvėje paskyrą ir pirkti internetu visada prie jos prisijungus. Paskyroje padarius užsakymą kaupiasi sodininko taškai, kuriuos galite panaudoti sekančiame užsakyme ir gauti nuolaidą. Taip pat taškų galite gauti užsiregistravę naujienlaiškiui.

Laistymo įrangą, daržo, sodo ir kitas prekes pristatome per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kituose mažesniuose miesteliuose.

Kiekvieno sodininko ūkyje pravers: kokybiškas sekatorius, rankinis pjūklas, genėjimo žirklės ilgomis rankenomis, kastuvas ir patvarios darbo pirštinės.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės