Informuojame, kad siuntos su išperkamuoju mokesčiu (COD) gali būti apmokamos tik banko kortele

Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
59 €
Rūšiuoti:
Naujiena
Pakeltos lysvės
ERGO pakelta lysvė
59,00 €
Naujiena
Pakelta lysvė "Grow"
Naujiena
Rėmas pakeltai lysvei "Grow"
Naujiena
Šiltlysvė
Šiltlysvė
26,00 €
Naujiena
Šiltlysvės aklė

Pakeltos lysvės, šiltlysvės

Pakeltos lysvės vis labiau populiarėja tarp daržo mylėtojų dėl daugelio priežasčių. Pavasarį pakeltose lysvėse dirvožemis greičiau įšyla taip paspartindamas augalų augimą. Pakeltos lysvės užima mažiau vietos ir leidžia dirbti patogiame aukštyje, saugant savo nugarą. Pakeltos lysvės pripildomos derlingo dirvožemio ar komposto, todėl derlius būna gausesnis. Vokietijoje pagamintos ERGO pakeltos lysvės yra ilgaamžis, patvarus ir estetiškas sprendimas pirkti Jūsų daržui. Išskirtinio dizaino, medžio imitacijos pakeltos lysvės taps Jūsų aplinkos akcentu.

Šiltlysvės internetu - išmanus pasirinkimas

MAIDINA plastikinės šiltlysvės – geriausias pasirinkimas tiems, kurie ieško tobulo kainos bei kokybės santykio. Iš plastiko gaminamos šiltlysvės dažniausiai naudojamos ankstyvųjų daržovių auginimui: agurkams, paprikoms, įvairiems daigeliams, kurie yra gana lepūs, tačiau su tinkamomis priemonėmis auginimas nebūna sudėtingas. Svarbu ir tai, kad kokybiškos šiltlysvės gali padėti per vieną sezoną užauginti net kelis derlius. Pavyzdžiui, ridikėlių. Tokiu atveju visada po ranka galėsite turėti pačius skaniausius gardumynus tiesiai iš savo daržo. Svarbiausia turėti juos dar tada, kol neturi niekas kitas.

Šiltlysvė – puikus pasirinkimas tiems, kurie į sodininkystę žiūri išmaniai:

 1. Pakeltos lysvės kaina yra gana maža, tad nepermokėsite, tačiau galėsite džiaugtis funkcionalumu.
 2. Pakeliamos, plastikinės šiltlysvės padės išvengti žemių mindžiojimo.
 3. Daigyklos atrodo labai estetiškai, tad tuo pačiu tai gali būti ir daržo puošmena.
 4. Plastikinė lenta tvirtinama labai paprastai. Net jeigu iki šiol neteko nieko panašaus daryti – tikrai pavyks iš pirmo karto.
 5. Išmatavimai labai įvairūs, tad kiekvienas pagal savo poreikius ras tinkamiausio dydžio lysves.
 6. Prižiūrėti tokio tipo lankus yra labai paprasta ir tai nereikalauja daug laiko.
 7. Konstrukcija yra stabili ir labai tvirta, tad tarnaus ne vieną sezoną.
 8. Pasiekti užaugintas daržoves bus paprasta, jos bus švarios, puikiai matysis. Galima sakyti, kad Jūsų augalai bus reprezentaciniai!

Pakeltos lysvės kaina gali svyruoti nuo 20 iki 60 eurų. Ji priklauso nuo svarbiausių įrangos charakteristikų ir papildomų priedų, kurie gali suteikti įrangai daugiau funkcionalumo.

Pakeltos daržo lysvės pasirinkimas

Plastikinės pakeltos lysvės kaina tikrai nėra vienintelis pasirinkimas, kurį reikia įvertinti. Juk šiltlysvė dažniausiai perkama ne vienam sezonui. Štai todėl norisi, kad ji maksimaliai patenkintų Jūsų poreikius. O kokia geriausia?

 1. Suprantama, kad kaina yra svarbus kriterijus ieškant konkretaus daržo „pagalbininko“.
 2. Dažnai įvertinami ir skirtingi gamintojai. Vienas geriausių – ERGO. Pasitikėkite produkcija, kuri džiugina jau ne vieną sodininką.
 3. Skiriasi daigyklos aukštis, tad pirkite tokią, kuri atitinka Jūsų auginamų daržovių poreikius.
 4. Papildomai sutvirtinimui rekomenduojami ir specialūs priedai. Tai garantuos, kad braškės augs skanios, didelės ir saldžios.

Ruošiatės pirkti? Pakeltų lysvių kainos bus mažesnės, jeigu pirksite MAIDINA prekybos vietoje. Plati pasiūla, nemokamos konsultacijos bei nuolatos pildomi katalogai – tai, ko siekia kiekvienas.

Plastikinių pakeltų lysvių kainos yra mažos, o nauda – neįvertinama. Užsisakykite internetu ir rinkinys bus pristatytas iki Jūsų namų durų Jums labiausiai tinkamu metu labai greitai. Nesvarbu, gyvenate Vilniuje ar Kaune – įranga bus greitai pristatoma iki pat namų durų.

Nes šiais laikais būti sodininku yra malonu kaip niekada! Pirkti produktus galite greitai ir paprastai mūsų el. parduotuvėje.