Lauko šviestuvai

Lauko šviestuvai skirti apšviesti augalus, lauko terasą, takelį ar kitus lauko objektus. Įvairių rūšių lauko šviestuvai pasižymi saugumu, patogiu įrengimu bei suteikia jaukią atmosferą. Lauko šviestuvai anksčiau karaliavo tik nuosavų namų teritorijoje. Šiuo metu juos dažnai perka ir daugiabučių gyventojai, kurie aplinkai stengiasi suteikti daugiau estetikos ir tuo pačiu kur kas daugiau saugumo. MAIDINA lauko šviestuvų pasirinkimas labai platus, tad skirtingoms funkcijoms atlikti siūlome pasirinkti ir skirtingas  apšvietimo sistemas, kurios leis gyventi kur kas jaukesnėje ir malonesnėje aplinkoje.

MAIDINA lauko šviestuvai  gražesnei ir jaukesnei aplinkai, kurioje galite gyventi Jūs!

Sodo šviestuvai

Sodo šviestuvų pasirinkimas prasideda nuo galimybių įvertinimo.

LAUKO ŠVIESTUVAI LIGHT PRO. Kokybiška lauko apšvietimo sistema leis Jums pasirūpinti savo aplinka. Kadangi sodo šviestuvai yra gana pigūs -  per daug jų paprasčiausiai nebūna, tad įsigykite tiek, kiek reikia, kad tiek Jūsų sodas, o galbūt net ir daržas atrodytų puikiai ir tuo pačiu sukurtų saugią aplinką, kurioje gera būti net ir nakties metu.

 • Įleidžiami šviestuvai labai gražiai komponuoja terasas arba namų laiptus. Žinoma, pirmiausia norisi pabrėžti estetiką, tačiau nepamirškite, kad tokia apšvietimo sistema suteikia aplinkai kur kas daugiau saugumo.
 • Prožektoriai taip pat dažniausiai pasirenkami dėl saugumo, tačiau skoningai įkomponuoti jie gali būti svarbus kiemo akcentas. Pasitarnauja ne tik soduose, tačiau ir daržuose, kai norisi atbaidyti smalsius uogų ragautojus iš Jūsų daržo nakties metu.
 • Dekoratyviniai sodo šviestuvai dažniausiai komponuojamai labiausiai matomose vietose. Jau jų pavadinimas išduoda, kad jie dažniausia pasirenkami dėl estetikos. Pasirinkite kokybiškus lauko šviestuvus, kuriems nebaisios jokios oro sąlygos, ir džiaukitės jais ne tik vasaros, tačiau ir žiemos metu.
 • Pastatomi lauko šviestuvai suteikia galimybę šviesai kristi iš viršaus. Ypač puikiai atrodo tada, kai norisi sukurti jaukią aplinką. Pavyzdžiui, apšviesti suoliuką, kuris yra puiki vieta vakariniam kavos gėrimui.
 • Povandeniniai apvalūs šviestuvai komponuojami tvenkiniuose. Tokiu atveju pavyksta ypač skoningai apšviesti vandens augalus ir tuo pačiu vandenyje matyti atsispindinčio šviestuvo atvaizdą. Šio tipo šviestuvai dažniausiai būna su saulės baterijomis. Kadangi prie vandens saulės visada „daugiau“ – šviestuvai greitai pasikrauna ir po saulėtos dienos sėkmingai šviečia visą naktį iki kito ryto. Ypač gražiai atrodo akmeniniai šviestuvai, kurie atrodo tarsi natūralus luitas.
 • Sieniniai lauko šviestuvai dažniausiai komponuojami ant namo sienos, pavėsinės, terasos arba kitų pastatų sienų. Jie gali veikti nuo judesio arba pagal poreikius būti įjungiami. Sieniniai šviestuvai taip pat gali būti su saulės elementais. Dizaineriai dažniausiai rekomenduoja burbulų tipo šviestuvus, kadangi kampuotose sienose jie dera labiausiai.
 • Sodo šviestuvams siūlomas ir labai platus aksesuarų pasirinkimas, tad susipažinkite su jais. Galbūt tai padės Jums sukurti ne tik gražią, tačiau ir labai unikalią apšvietimo sistemą. Būtinas kabelis, pajungimas, transformatorius, prailgintojas ir daugelis kitų daiktų, kurie padės apšviesti ne tik konkretų plotą, tačiau ir visą sodą.

LAUKO ŠVIESTUVAI PLUG&SHINE. Lauko šviestuvai Plug&Shine MAIDINA prekybos vietoje taip pat labai įvairūs, tad įvertinkite savo aplinkos dizaino poreikius ir raskite Jums labiausiai tinkamą variantą. Jų pagrindinės savybės yra tokios, kad maitinimo įtampa yra 24 voltai ir šviestuvų sistema sukurta taip, kad juos galėtų susidėti paprastas vartotojas be specialistų pagalbos.

 • Šviestuvai įmontuojami trinkelėse.
 • Modernūs šviestuvai ant sienos.
 • Įsmeigiami metaliniai šviestuvai, kurie yra ypač tvirti.
 • Prie namo montuojami vokiški šviestuvai.
 • Terasai skirti unikalūs ir originalūs šviestuvai.
 • Su baterijomis arba pakraunami šviestuvai, kurie puikiai tinka tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus sodo aplinkoje.
 • Dideli šviestuvai erdviuose soduose ir maži – kai reikia apšviesti kuklias aplinkas.
 • Ir daugelis kitų unikalių šviestuvų.

Šviestuvai turi išmanią valdymo sistemą, gali būti reguliuojami per bluetooh, wifi, gali būti reguliuojamas šviestuvų šviesos intensyvumas. Yra visokių aksesuarų, todėl tinka įvairiems apšvietimo sprendimams.

Užsakyti šviestuvai bus pristatomi iki pat Jūsų namų durų ir nesvarbu, gyvenate Kaune, Šiauliuose, Vilniuje ar Klaipėdoje. Šviestuvai lauko apšvietimui pasieks Jūsų namų duris ypač greitai!

Lauko šviestuvų montavimas ir priežiūra

Nepriklausomai nuo to, kokio tipo lauko šviestuvą pasirinkote: diodinį, LED, elektrinį, halogeninį ir taip toliau – svarbiausia laikytis instrukcijų jį montuojant. Tokiu atveju jausitės ramus, kad šviestuvas ne tik puikiai tarnaus konkrečiu metu, tačiau ir jus džiugins ilgą laiko tarpą. Net ir pigiai kainuojantys šviestuvai yra pristatomi kartu su instrukcija, tad nereikia pačiam galvoti, kaip juos montuoti. Nebūtina ir samdytis profesionalų, kadangi naudodamiesi instrukcija gana nesunkiai galėsite įsidiegti sistemas. Papildomai siūlome pasidomėti priežiūros niuansais, kadangi tai užtikrina, kad šviestuvai tarnaus kur kas ilgiau.

Priežiūra gali skirtis priklausomai nuo šviestuvo tipo bei jo intensyvumo, tad yra skirtumas ar turite 24 V, ar 220 V šviestuvus savo sode. Pasidomėkite, kaip konkretus šviestuvas „atlaiko“ didelius šalčius. Kol vieni sėkmingai ištisus metus gali būti lauke ir jiems nieko nenutiks, juolab, jie puikiai tarnaus dėl saugumo, nes žiemomis greičiau temsta, tačiau kiti jautresni, tad žiemos metu šviestuvus gali tekti perkelti į rūsį. Prieš ruošiant šviestuvus žiemai taip pat reikia juos nuvalyti, pašalinti purvus ir peržiūrėti, ar nėra sutrūkusių laidų. Jeigu yra – tokiu atveju būtinai juos kuo greičiau pakeisti, kad paskui netektų gyventi be lauko šviesos. Taip pat patikrinkite ir lemputes bei kitas smulkmenas.

Kokybiškas lauko šviestuvas džiugins Jus nuostabiausiais vasaros vakarais, kai norėsis gerti kakavą ir stebėti krentančias žvaigždes. Jeigu nesate tikras, kuris lauko šviestuvas labiausiai tinka Jūsų atveju – susisiekite ir MAIDINA profesionalai padės rasti tinkamiausius.

Lauko lempos

Tinkamai parinktos lauko lempos gali ne tik padidinti saugumą kieme tamsiu paros metu, tačiau ir suteikti jaukumo vakarais. Lauko lempos naudojamos apšviesti takus, įėjimą į namus, terasas, taip pat augalus arba gėlynus. Mėgaukitės šiltais vasaros vakarais jaukiai apšviestoje terasoje arba pasiimkite įkraunamus LED šviestuvus į žygį bei pikniką. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite įvairias lauko lempas:

 • Lauko šviestuvus Plug&Shine 24V, kuriuos galite įsirengti patys be meistrų pagalbos,
 • Lauko šviestuvus su saulės baterijomis,
 • Įkraunamas lauko lempas, kurios puikiai tiks norint apšvietimo žygyje, piknike arba toje vietoje, kur nėra elektros energijos,
 • Lauko šviestuvus LightPro 12V
 • Lempas augalams, kurios užtikrins tinkamą augalų augimą šaltuoju metų laiku.

Planuojate įsirengti lauko apšvietimą savo kieme? Įsigykite lauko lemppas mūsų elektroninėje parduotuvėje ir mes jums pristatysime į bet kurį Lietuvos miestą. Įsigyti aukštos kokybės ir patvarūs sodo šviestuvai internetu bus pristatyti per kelias darbo dienas, jeigu turime sandėlyje. Lauko šviestuvai, kurių šiuo metu sandėlyje nėra gali atkeliauti per 2 – 3 savaitės nuo jūsų užklausos. Susisiekite su mumis ir mes jus informuosime apie jus dominančio lauko šviestuvo pristatymo laiką. Jeigu vis dėlto negalite nuspręsti, kurie lauko šviestuvai jums tinkamiausi, susisiekite su mumis ir mes suteiksime nemokamą konsultaciją bei padėsime susiplanuoti tinkamą, jaukų ir funkcionalų lauko apšvietimą. MAIDINA lauko šviestuvai internetu – puikus kainos ir kokybės santykis!

Lauko šviestuvo galingumas priklauso nuo to, ką norite apšviesti ir kokio aukščio, pločio ar ilgio Jūsų apšviečiamas objektas.

Mūsų e. parduotuvėje rasite 12V, 24V, įkraunamų ir 230V šviestuvų.

Populiariausi šviestuvai yra Paulmann 24V lauko žibintai dėl ypač paprasto montavimo ir jų mobilumo.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės