Filtras
Kaina
iki
38
97
Gamintojai
Filter

Lauko šviestuvai 230V

Naktį aplinka aplink namą pasikeičia neatpažįstamai: nebesimato Jūsų puoselėto gėlyno, krūmelių, žavios terasos, namo įėjimo ir kiemo įvažiavimo, todėl dingsta visas grožis ir tampa ne taip saugu bei jauku būti lauke. Vis daugiau ir daugiau nuosavų namų šeimininkų pradeda suprasti, koks atsakingas darbas yra subtiliai prie aplinkos, namo eksterjero pritaikyti lauko apšvietimą. Bet kokia aplinka taps kur kas jaukesnė ir stilingesnė suteikus jai profesionalų, tinkamai parinktą apšvietimą. Be to, nepamirškime svarbiausios tinkamo apšvietimo funkcijos – sutemus lauke norėsite leisti kur kas daugiau laiko, nes jausitės saugūs.

Šiuo metu lauko šviestuvų srityje yra begalės įvairių tipų, stilių, parametrų šviestuvų, tad pasirinkti tinkamą variantą gali būti kiek sunkoka. Pirmiausia reikėtų nuspręsti kiek galite skirti finansų apšvietimui. Taip pat svarbu žinoti kokio stiliaus šviestuvo norite ir ką norite apšviesti. Ne mažiau svarbu suprasti kokios temperatūros, intensyvumo, krypties šviestuvo norite. Žinant šiuos svarbiausius dalykus, išsirinkti šviestuvą turėtų būti kiek lengviau.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje 230V lauko šviestuvai skirstomi į:

    1.  Sieninius
    2. Įleidžiamus
    3. Pastatomus
    4. Lauko žibintus (įsmeigiamus).

Sieniniai LED šviestuvai yra ypač stilingi, lengvai montuojami ir funkcionalūs. Šviestuvų pagalba skoningai ir stilingai apšviesite namą, jo įėjimą ar terasą. Taip pat turime namo numerio šviestuvų, kuriuos galima naudoti kaip paprastus sieninius šviestuvus ar pritvirtinus esančius numerių lipdukus kaip šviečiančius namo numerius. Ši detalė tikrai pavers Jūsų namą išskirtiniu. O kas nori būti praktiški, gali įsigyti šviestuvus su judesio davikliu. Šie šviestuvai įsijungs tik kažkam priartėjus prie jų, todėl sueikvos mažiau elektros energijos, nei įprasti šviestuvai.

Įleidžiami šviestuvai puikiai tiks apšviesti sodo takelius, terasą, laiptus ir kiemą. Svarbiausia, kad šie šviestuvai neužims jokios papildomos vietos kaip kiti, nes bus įleisti į grindinį. Mūsų parduodami įleidžiami šviestuvai yra pagaminti iš metalo, todėl bus tikrai ilgaamžiai. Be to, galite nebijoti dėl vaikščiojimo ant šių šviestuvų, nes jie atlaiko net iki 500 kg svorio.

Pastatomi šviestuvai padės apšviesti bendrą kiemo vaizdą ir takelius. Sutemus jausitės saugūs sugrįždami į namus, nes kiemas bus tinkamai apšviestas. Pastatomi šviestuvai gali būti skirstomi į: klasikinius pastatomus šviestuvus ir paviršiuje montuojamus šviestuvus. Klasikiniai - tai šviestuvai ant ilgo, aukšto tvirto rėmo. Paviršiuje montuojami - nedideli, skirti apšviesti važiuojamąją dalį šviestuvai.

Lauko žibintai labiausiai tiks skoningai išryškinti kiemo gėlynus, krūmelius ir nedidelius medelius iš apačios. Juk norite, kad Jūsų išpuoselėtą sodo augaliją sutemus toliau matytų žmonės. Šių parduodamų lauko žibintų šviesos kampas yra pakankamai nedidelis tam, kad šviesą galima būtų akcentuoti specialiai į norimą tašką. Be to, kai namo aplinkos detalės stilingai apšviestos ir pats namas atrodo modernesnis bei žaismingesnis.

Visi mūsų parduodami šviestuvai yra „Paulmann“ gamintojo. Ši kompanija įsikūrusi Vokietijoje. „Paulmann“ šviestuvai išsiskiria savo dizainu, funkcionalumu ir kokybe. Mes esami visiškai garantuoti šių šviestuvų ilgaamžiškumu. Atsižvelgus į kainos ir kokybės santykį įsigysite tikrai vertingą daiktą, kuris ilgainiui atsipirks. Kiekvienas šios įmonės šviestuvas atsparus vandeniui ir rūdžių susidarymui.

Visas prekes galite įsigyti internetu arba fizinėje parduotuvėje Vilniuje, adresu: Eišiškių pl. 36A. Specialiai užsakomas prekes (parašyta prie prekės) pristatome klientams per susitartą laiką su tiekėju. Visada apie galimą prekių pristatymo trukmę ir sąlygas informuojame klientą. Kilus bet kokiems klausimams galite susisiekti su MAIDINA specialistais ir jie pakonsultuos Jus bei padės išsirinkti geriausią sprendimą.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės