Filtras
Kaina
iki
0.98
270
Gamintojai
Debitas
Darbinis slėgis
Pralaidumas
Skersmuo
Sriegis
Filter

Vožtuvai laistymo įrangai

Vožtuvai laistymo įrangai skirti laistymo sistemos priežiūrai, ilgaamžiškumo išsaugojimui. Vožtuvai laistymo įrangai yra įvairių rūšių ir įvairių paskirčių. Vieni vožtuvai laistymo įrangai yra neatsiejama laistymo sistemos dalis, kuri reikalinga sklandžiam sistemos veikimui, kiti vožtuvai yra kaip priedas, kuris padeda laistymo sistemai gyvuoti ilgiau. Tam, kad lengviau suprasti, kokie vožtuvai yra kam naudojami, vertėtų aptarti kiekvieną iš jų:


Slėgio reguliatoriai – tai prietaisas skirtas sumažinti vandens slėgį iki tam tikro lygio. Vandens slėgio reguliatoriai dažniausiai yra naudojami laistymo sistemose su lašeline juosta.


Nuorinimo vožtuvai – tai prietaisas skirtas išleisti orą iš vamzdžių, filtrų ar siurblių. Laistymo sistemose nuorinimo vožtuvai naudojami tam, kad išleisti orą ir prailginti sistemos tarnavimo trukmę bei išvengti rimtų gedimų.


Drenažiniai vožtuvai – skirti išleisti vandenį iš laistymo sistemų gravitaciniu būdu. Dažniausiai yra montuojami kartu su tam tikro diametro trišakiais, balnais. Taip pat, labai dažnai naudojami vejos laistymo sistemose, kad išleisti vandenį iš sistemos ir nereikėtų daryti prapūtimo su oro kompresoriumi prieš žiemą.


Praplovimo vožtuvai – skirti praplauti lašelinį vamzdį ar lašelinę juostą. Montuojami lašelinės juostos ar lašelinio vamzdžio galuose ir dėka nedidelio slėgio paduodamo į laistymo sistemą, atsidaro bei praplauna lašelinę juostą ar vamzdį nuo nešvarumų.


Atbuliniai vožtuvai – įvairių dydžių atbuliniai vožtuvai, skirti iš laistymo sistemos įsiurbimo vamzdžio leisti vandenį tik viena kryptimi (t.y. užkerta kelią vandeniui grįžti iš siurblio atgal į tvenkinį).


Visus vožtuvus laistymo įrangai galima įsigyti internetu, internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt. Visas kainas, prekių aprašymus galima rasti internete ir prekes įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje. Prekes taip pat galima gyvai apžiūrėti, „pačiupinėti“ mūsų fizinėje parduotuvėje Vilniuje, adresu: Eišiškių pl. 36A. Kilus klausimams specialistai gali pakonsultuoti tiek nuotoliniu būdu: elektroniniu paštu ar telefonu, tiek gyvai parduotuvėje.

Vožtuvai gali būti kelių rūšių: vandens slėgio reguliatoriai (sumažina vandens slėgį sistemoje), drenažiniai vožtuvai (skirti išleisti vandenį iš laistymo sistemų), nuorinimo vožtuvai (skirti išleisti orą iš vamzdžių) ir kiti.

Vožtuvų kaina priklauso nuo atliekamos funkcijos.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės