Filtras
Kaina
iki
1.8
4.5
Gamintojai
Filter

Segtukai augalams

Segtukai augalams skirti pritvirtinti augalus tam, kad šie nekristų. Augalų segtukai yra žalios spalvos, todėl yra beveik nepastebimi. Segtukai augalams apsaugo didelius ir mažus augalus nuo deformacijos. Lengvai naudojami daugkartiniai segtukai augalams taip pat apsaugo nuo kritimo ir skatina darnų augimą. Tiesiog įsmeikite kuoliuką prie augalo, o augalų stiebus pritvirtinkite prie kuoliukų segtukais. Pritvirtinkite augalo stiebą prie kuoliuko maždaug du trečdalius iki koto, naudodamiesi sodo viela ar segtukais augalams. Kai kuriems augalams reikia atramų, segtukų augalams, kol jie auga, o kitiems – ne, todėl svarbu stebėti augalo augimo procesą ir privirtinti jį tinkamu metu. Segtukai augalams puikiai tinka pritvirtinti: pomidorus, vijoklinius augalus (agurkus, pupelės, žirnius), retai kada naudojami su tokiais augalais, kaip: pipirai, baklažanai ar prieskoninėmis žolelėmis, kopūstais. Segtukai augalams yra pagaminti iš plastiko, yra lankstūs ir lengvai pritaikomi sodininkystėje.

Segtukai augalams būna įvairių dydžių ir formų. Dažniausiai segtukai yra parduodami pakuotėje su jau tam tikru kiekiu segtukų. Segtukus geriausia rinktis pagal augalo dydį, taip pritaikant ir pasirenkant segtukus.
Visus segtukų dydžius rasite internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt. Patraukliomis kainomis galite įsigyti segtukus augalams neišėję iš namų. Greitai pristatome su kurjerių tarnyba visoje Lietuvoje. Pristatymo terminas 1-2 darbo dienos. Taip pat pristatome ir į paštomatus!

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės