Filtras
Kaina
iki
0.7
3.2
Gamintojai
Darbinis slėgis
Skersmuo
Sriegis
Filter

Užspaudžiami sujungimai LDPE vamzdžiui

LDPE vamzdis yra specialus vamzdis naudojamas įvairiems laistymo darbams ir gali būti tiesiamas šiltnamiuose ar atvirame lauke. Šis vamzdis yra atsparus visoms žemės ūkyje naudojamoms trąšoms ir chemikalams. Vamzdis atsparus ultravioletiniams spinduliams. LDPE vamzdį patogu pritaikyti įvairiems darbams, nes šis gali būti naudojamas tiek ant žemės, tiek užkasamas po žeme.

Jeigu nusipirkote LDPE vamzdį ir Jūs norite sujungti vieną su kitu, padaryti „kampą“ ar užaklinti, Jums reikia LDPE vamzdžiams skirtų specialių detalių. Pas mus rasite itin platų pasirinkimą 16, 20, 25, 32 mm diametro LDPE vamzdžiams skirtų alkūnių, trišakių, sujungimų ir aklių. Detalės yra iš kokybiškos plastmasės ir lengvai montuojamos kiekvienam žmogui. Vamzdžiui skirtų detalių yra geros hidraulinės savybės, labai maži slėgio nuostoliai bei darbinis slėgis siekia iki 4 atmosferų.

QJ sujungimai

Turite dvi LDPE vamzdžio dalis ir norite sujungti jas į vieną? Jums reikia specialaus QJ sujungimo vamzdžio diametro dydžio.

QJ alkūnės

Norint padaryti „kampą“ ar tiesiog nukreipti vamzdį į kitą pusę, Jums reikia įsigyti QJ alkūnę. Ją lengvai prisukus prie vamzdžio galėsite pakeisti vamzdžio kryptį. Svarbu pritaikyti Jūsų vamzdžio diametro alkūnę.

QJ trišakiai

Jeigu norite padaryti atskirą LDPE vamzdžio atšaką, tam skirti yra QJ trišakiai, kurie padeda padaryti „T“ formos atšakas prie kurių galite jungti kitas dvi vamzdžio dalis.

QJ aklės

Norint  LDPE vamzdį patogiai bei lengvai užaklinti, tam yra skirtos vamzdžio diametro aklės. Aklės gali būti paprastos ir su kilpa, su kilpele yra šiek tiek lengviau užsukti ar esant reikalui nusukti nuo vamzdžio aklę. 

Perskaičius vis tiek liko neatsakytų Jūsų klausimų? O gal norite pasitarti su laistymo specialistu? Susisiekite su mumis internetu, telefonu ar atvykite į mūsų parduotuvę adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilniuje ir gaukite nemokamą bei profesionalią konsultaciją iš „MAIDINA“ specialistų.

„MAIDINA“ – puikus prekių ir kokybės santykis visiems prieinamomis kainomis!

Mūsų asortimente rasite jungčių LDPE, HDPE vamzdžiams, lašeliniams vamzdžiams ir juostoms, laistymo žarnoms bei LAYFLAT vamzdžiams. Taip pat turime plastikinių ir žalvarinių srieginių jungčių.

Visus užsakymus pristatome per 2 darbo dienas, sezono metu per 2-3 darbo dienas.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės