Filtras
Kaina
iki
0.34
145
Gamintojai
Skersmuo
Filter

Daigyklos

Pavasaris – sugrįžusios šilumos, žalumos ir visų sodininkų laukiamas sodinimo metas. Norint jam tinkamai pasiruošti, reikėtų pradėti ruoštis iš anksčiau. Jau sausio ir vasario mėnesiais dauguma sodininkų pradeda svarstyti, ką sodins ir kada jau vertėtų pradėti daiginti sėklas namuose. Vieni sodininkai perka jau kiek paaugusius daigus ir sodina juos iškart į šiltnamį ar daržą, o kiti – patys viską daiginasi iš sėklų. Nepatyrusiems ar pirmą kartą žadantiems sodinti žmonėms, pats augalų daiginimas ir užauginimas gali pasirodyti labai ilgas, sudėtingas ir reikalaujantis daug žinių procesas, bet taip tikrai nėra. Užsiimti sodininkyste gali kiekvienas ir tai tikrai nėra sudėtinga. Svarbiausia yra sukurti tinkamas sąlygas, kurios padėtų augti sveikiems ir stipriems augaliukams, kurių ateityje nepultų įvairūs kenkėjai.

Sėklų daigyklų rūšys

 

Šiuo metu mūsų parduotuvėje rasite ypač platų asortimentą įvairiausių sodinimo prekių skirtų tiek sodinimui darže, tiek šiltnamyje, tiek namuose. Prekių pasirinkimas didelis, tad ras ką išsirinkti ir patyrę sodininkai, ir pradedantieji augalų mylėtojai.

Plastikinės daigyklos ir vazonai – pareikalaus mažiausiai Jūsų investicijų. Tai lengvi, plastikiniai indai skirti pavasariniam augalų daiginimui. Šiltlysvės daigyklos savo komplektacijoje turi plastikinius skaidrius dangčius, kurie padeda palaikyti optimalią temperatūrą ir drėgmę. Kai kurie dangčiai papildomai turi ventiliacijos angas. Tuo tarpu daigyklos su vazonais tinkamos naudoti didesniems daigams. Jų komplektacijoje rasite ir specialius padėklus, kurie padės palaikyti tvarką.

Elektrinės šildomos daigyklos – šioje kategorijoje galėsite išvysti visas mūsų turimas elektrines daigyklas, kurios ypač patrauklios norint pradėti daiginti sėklas labai anksti, kai už lango dar šalta. Visiems daigams augti reikia šilumos. Jei daigai negaus pakankamai šilumos, jie ims skursti ir pakankamai neišaugs. Laimei, yra galimybė įrengti dirbtinį šildymą su specialiomis mūsų daigyklomis. Turime 8, 13, 24, 50W galingumo daigyklas. Kuo šiltlysvė galingesnė, tuo labiau šildys jos pagrindas.

Daigyklos su lempomis – skirtos naudoti ištisus metus! Šios inovatyvios daigyklos patiks tiems, kurie nori užsiauginti įvairių prieskoninių žolelių ar salotų ne sezono metu. Pagardinkite savo patiekalus šviežiomis žolelėmis! Dėka specialių lempų daigai gaus pakankamai šviesos bei šilumos, net ir tamsiausiomis metų dienomis. Be pakankamo šviesos kiekio, Jūsų daigeliai augs labai ilgai, visai neužaugs arba bus silpni. Perdegusi daigyklos lemputė gali būti keičiama (turime pardavime). Turime juodos arba baltos spalvos daigyklas ir galite rinktis iš 11W, 24W galios prekių. Šios daigyklos taip pat tinka įvairių gėlių, daržovių daiginimui iš sėklų.

Daiginimo įrankiai – čia rasite sodinimo ir laistymo padėklus, įvairius įrankius, drėkinimo kilimėlius ir specialius audinius. Sodinimo padėklas pravers norint tvarkingai ir lengvai persodinti bei prižiūrėti augalus. O drėkinimo kilimėliai ir audinys puikiai pasitarnaus išvykstant iš namų ilgesniam laikui.  Taip pat čia rasite durpių sietelius bei kitas daiginimui skirtas prekes.

Visi šie daiginimo indai ir įrankiai yra pagaminti įmonėje Garland. Ši įmonė įsikūrusi Didžiojoje Britanijoje ir dirba nuo 1965 metų. Aukštos kokybės produktai pasižymi tvirtumu, tad juos naudosite tikrai ne vienerius metus. Šis, tvarias ir išskirtines prekes gaminantis tiekėjas, tikimės patiks ne tik mums, bet ir Jums. Garland labai orientuojasi į dabartines aktualijas – ekologiją, todėl dauguma prekių yra iš perdirbtų medžiagų, kas mus labai džiugina.

 

Ką galima auginti daigyklose?

Daigyklose galite daiginti įvairius augalus iš jų sėklų: daržoves, gėles, vaisius ar prieskonines žoleles. Nusprendę daiginti visų pirma pasidomėkite, kokia yra daigų auginimo trukmė. Kai kurie daigai auga ilgiau, tokie kaip pomidorai, paprikos ir porai, tuo tarpu kitų augimo trukmė gali būti gerokai trumpesnė. Tai ypač svarbu, nes ūgtelėjusius daigus turėsite laiku persodinti į šiltnamį ar lauką tam, kad šie neperaugtų.

Pomidorų daigyklos

Pomidorus rekomenduojama pradėti daiginti ne anksčiau nei 40-50 dienų iki jų persodinimo į dirvą. Norintiems daiginti pomidorų sėklas puikiai tiks Garland daiginimo rinkinys su drėkinimu ir specialiomis auginimo tabletėmis. Šiame rinkinyje rasite: daigyklą su dangčiu, specialų drėkinimo kilimėlį, kuris padės palaikyti drėgmę, net iki 10 dienų bei kokoso plaušo daiginimo tabletes. Skaidrus daigyklos dangtis padės palaikyti optimalią temperatūrą. Pomidorų pikiavimui rinkitės suyrančius vazonus – tai ne tik patogus, bet ir tvarus, draugiškas gamtai sprendimas.

Braškių daigyklos

Braškių daiginimas iš sėklų gali būti tikras iššūkis! Jų auginimui labiau tinkamas daug nedidelių narelių turintis daiginimo indas. Daigyklos šiltnamiai su specialiu skaidriu dangčiu ir vėdinimo anga padės palaikyti tinkamas sąlygas daigų augimui.

 

Daigų persodinimas

Turime keletą patarimų prieš daigų persodinimą į lauką:

  • Nepersodinkite daigų per anksti. Prieš sodinimą lauke daigai grūdinami – pratinami prie lauko sąlygų, temperatūros svyravimų, tiesioginių saulės spindulių. Galite pradžioje prieš persodinimą palikti prie atidaryto lango ar išnešti porai valandų į lauką daigelius. Tai vis pakartokite. Leiskite augalams priprasti. Jei matote, kad jau persodinus augalus lauke artėja šalna – uždenkite plėvele augaliukus (jie dar gana jautrūs ir gležni).
  • Sodinkite daigus tinkamame gylyje. Pasodinus per giliai arba ne tiek giliai kiek reikia daigas neaugs tinkamai. Prieš sodinant skaitykite informaciją ant sėklų pakelio.
  • Pasirūpinkite laistymu. Kaip ir sėklos, taip ir daigai neturi būti perlaistomi ar nepakankamai laistomi. Dirvožemį, kuriame pasėjote, reikia išlaikyti drėgną, bet ne šlapią. Nežinant kaip ir kiek tiksliai reikia laistyti, rekomenduojame pas mus įsigyti laistymo sistemą. Visada galime Jums atskirai sukomplektuoti prekes ir patarti laistymo klausimais.
  • Tręšimas. Norint, kad augaliukai užaugtų tvirti, dideli, ryškūs, reikia jais papildomai pasirūpinti. Kurį laiką daigai maitinasi tuo, ko esama sėkloje, tačiau imant skleistis lapeliams, augalus reikia patręšti specialiomis skystomis trąšomis.
  • Svarbu tinkamas dirvožemis. Tiek daiginimui, tiek persodinimui reikėtų naudoti specialų substratą arba bent jau pamaišyti jį su daržo žemėmis. Tokiame dirvožemyje ne taip plis įvairios augalų ligos.

Kodėl verta pirkti daigykla el. parduotuvėje laistymoiranga.lt?

Jeigu Jums reikalinga daigykla ar daiginimo vazonai – siūlome užsisakyti MAIDINA internetinėje pardutuvėje. Užsisakius gaminius jie per kelias dienas pasieks Jūsų namų duris. Užsakymas bus pristatomas į bet kurį Lietuvos miestą ir nesvarbu, ar gyvenate Klaipėdoje, Vilniuje, ar Kaune – MAIDINA specialistai dirba operatyviai ir stengiasi gaminius pristatyti taip greitai, kaip tik įmanoma. Siuntos, jei telpa, gali būti pristatytos ir į paštomatus, tad galėsite Jums patogiu laiku atsiimti siuntą. Tokios prekės kaip daigyklos gali būti naudojamos ne vienerius metus. Šiuo būdu prisidėsite prie tvaraus gyvenimo būdo, nes nepirksite kiekvienais metais vis naujų vazonėlių ar daigyklų. Kaip aukščiau minėjome, turime net savaime suyrančių skirtingų dydžių vazonėlių.

Sekite mūsų naujienas socialiniuose tinkluose ir sužinokite apie daigyklų akciją pirmieji!

„MAIDINA“ – aukštos kokybės prekės už protingą kainą.

 

Daigyklose galima daiginti įvarių daržovių, vaisių ir gėlių sėklas.

Mūsų e.parduotuvėje rasite nešildomas daigyklas, elektrinės-šildomas daigyklas ir daigyklas su lempomis.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės