Filtras
Kaina
iki
0.5
22
Gamintojai
Skersmuo
Filter

Sandarinimo priemonės srieginiams sujungimams

Mūsų parduotuvėje rasite sandarinimo juostas, kurios yra užtikrinto veikimo, didelio tankumo ir neplyštančios. Sandarinimo priemonės srieginiams sujungimams visada yra naudojamos norint užsandarinti plastikines ar metalines sriegines jungtis. Norint užsandarint srieginius sujungimus geriau yra naudoti tefloną, o ne pakulas, tai yra aktualu plastikinėms jungtims, nes hermetizuojant plastikines sriegines jungtis naudojant pakulas, reikia gerai atitaikyti sriegius. Per mažai užvyniojus pakulų ant sriegio, Jums leis vanduo, o jeigu per daug, tai sriegis bus persuktas, to pasekoje jungtis sulūš. Sandarinimo juostą reikia vynioti tokia kryptimi, kuria bus sukama jungtis. Jeigu jungtys yra atsukamos, atjungiamos, tai reikėtų sandarinimo juostą naudoti naujai, t. y. pervynioti sandarinimo juostą iš naujo. Sandarinimo priemonės srieginiams sujungimams yra naudojamos su visais skysčiais, yra užtikrinto veikimo, didelio tankumo ir neplyštančios.


Mūsų el. parduotuvėje rasite dviejų rūšių santechnines sandarinimo juostas. Jos skiriasi sienelės storiu, pločiu ir ilgiu. Geltoname įpakavime esanti sandarinimo juostelė yra storesnė, platesnė, tad jos reikės naudoti mažiau. Ypač gerai tinka norint užsandarinti didelio sriegio jungtis. Baltame įpakavime esanti sandarinimo juosta puikiai tinka hermetizuoti mažas sriegines jungtis.

Kodėl verta pirkti sandarinimo priemones internetu?


Pirkti internetu apsimoka! Greitas pristatymas iki pat namų! Prekes pristatome per 1-2 darbo dieną. Taupykime savo laiką ir už nedidelę kainą Jums pristatys sandarinimo priemonės srieginiams sujungimams į namus ar net į paštomatą. Jeigu kyla klausimų kaip reikia naudoti sandarinimo priemonės, galite pažiūrėti mūsų Youtube kanale esantį video.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės